Video Muzikore te huaja - 4 - Muzikë e Huaj

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video Muzikore te huaja

Vizitor · 142 · 36708

Video Muzikore te huaja

Vizitor · 142 · 36708

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #75 ne: 02-11-2006, 12:59:03
  qe Webat Ku Mundeni me i gjet Video te huja mir po edhe shqip ka aty
  http://best-music-videos.blogspot.com/
  http://besthiphopvideos.blogspot.com/

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #76 ne: 02-11-2006, 14:43:57
   do ma gjeni vidion e ktyne ? Slim Dutty - Blood Puddles

  ju lutem

  • Postime: 2214
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #77 ne: 02-11-2006, 15:02:20
  Smack that,all on the floor,
  smack that give me some more,
  smack that till you get sore,
  smack that oooooooo  :D :D

  http://www.musicjesus.com/song_39528_Akon-Smack_That.html

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #78 ne: 08-11-2006, 00:10:45
  ma gjen dikush vidjoklipin
  vdeksha per ty--gjyste vulaj

  • Postime: 351
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #79 ne: 13-11-2006, 22:36:00
  aben ju lutemme ma sjell zanfina ismajli nuk katjere ne mp3 julutme

  • Postime: 281
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #80 ne: 14-11-2006, 07:36:01
  Name: THE_BEST_OF_ME___BR YAN_ADAM.mpg
  Size: 35MB
  Description: THE_BEST_OF_ME


  download:
  http://www.sendspace.com/file/qqjpkg  Name: Bryan Adams - Cloud No. 9.mpg
  Size: 42MB
  Description: Cloud No. 9

  download:
  http://www.sendspace.com/file/h2pans
  Name: Bryan Adams-Everything I Do (I Do It For You) (1).mpg
  Size: 40MB

  download:
  http://www.sendspace.com/file/smzema


  Name: Bryan Adams - The Only Thing That Looks Good On Me (Is You).mpg
  Size: 36MB
  Description: Thing That Looks Good On Me (Is You)

  download:
  http://www.sendspace.com/file/u030fu  Name: Bryan Adams - Summer of 69'.avi
  Size: 34MB
  Description: Bryan Adams - Summer of 69'

  download:
  http://www.sendspace.com/file/fq5xut  Name: Cuts Like a Knife.mpg
  Size: 40MB
  Description: Bryan Adams\Cuts Like a Knife

  download:
  http://www.sendspace.com/file/sxl5mi  Name: heat of the night.mpg
  Size: 47MB
  Description: Bryan Adams\heat of the night

  download:
  http://www.sendspace.com/file/livzev
  Name: Bryan Adams - When you are Gone.avi
  Size: 41MB
  Description: Bryan Adams - When you are Gone

  download:
  http://www.sendspace.com/file/amporh  Name: all for love.mpg
  Size: 57MB
  Description: Bryan Adams\all for love

  download:
  http://www.sendspace.com/file/0c38gf


  Name: Bryan Adams - Back To You.mpg
  Size: 45MB
  Description: Bryan Adams - Back To You


  download:
  http://www.sendspace.com/file/mll826
  Name: come on evrybody.mpg
  Size: 38MB
  Description: Bryan Adams\come on everybody


  download:
  http://www.sendspace.com/file/1j6ap2
  Name: somebody.mpg
  Size: 48MB
  Description: Bryan Adams\somebody


  download:
  http://www.sendspace.com/file/h33h6v  Name: straight from the heaqrt.mpg
  Size: 52MB
  Description: Bryan Adams\straight from the heart


  download:
  http://www.sendspace.com/file/zu5snt

  Name: its only love.mpg
  Size: 50MB
  Description: Bryan Adams\its only love


  download:
  http://www.sendspace.com/file/yr0rop
  Name: HEAVEN.mpg
  Size: 42MB
  Description: Bryan Adams\HEAVEN


  download:
  http://www.sendspace.com/file/ezv07m

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #81 ne: 16-11-2006, 23:38:57
  Une po ve disa video shqipe qe jane vetem per t'u pare, por qe personalisht i gjej teper interesante per t'i ndare me ju.

  • Postime: 1632
  • Karma: +2/-6
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #82 ne: 17-11-2006, 12:31:23
  www.albanianvideos. com

  http://www.albanianvideos.com/main/index.php
   ketu ka diqka me shum video


  Vetem shikoni se shpesh  po perzihen Videot shqip me ato te huja mir esht dikush nga moderatoret me i nda keto shqip nga t hujat tung

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #83 ne: 25-11-2006, 14:00:02
  Kush mund te me ndihmoje me dy video muzikore
  Gjyste Vulaj - Vdeksha per ty dhe Zajmina Vasjari - Te doja ste dua ????

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #84 ne: 08-12-2006, 11:59:44
  Une kete videon e mora nga google

  Shpati - Kush te ndau prej...e din vete
  Kodi: [Zgjidh]
  http://rapidshare.com/files/6579904/ShpatKasapyyyy_-_by_terenci.avi
  MAX VENDOS # KUR POSTON NJE LINK

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #85 ne: 09-12-2006, 01:07:02
  videoklipi i ri i florian mumajesit dhe getoarit--nje here ne jete


  shiko ketu

  • Postime: 524
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #86 ne: 14-12-2006, 16:56:32
  Kerkoj videon e "bob marley--smoking weed with friends 2"

  • Postime: 531
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #87 ne: 14-12-2006, 18:02:41
  po Rihanna - Unfaithful

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #88 ne: 18-12-2006, 14:08:14

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #90 ne: 23-12-2006, 04:25:48

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #91 ne: 23-12-2006, 20:23:50
  kush mundet te ma gjej videon e SHAPT KASAPIT - NI NA NA.. TUNG TUGN

  • Postime: 2658
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #92 ne: 23-12-2006, 22:31:25
  Shkarkoni këngën Eklips të Alban Skenderajt nga festivali që ende po mbahet live. Me pëlqeu shumë mua dhe jam i sigurt që do të marrë një shperblim.

  http://www.megaupload.com/?d=JSJ4OK8L

  Po ashtu e kam edhe kengen e Eliza Hoxhes. Nese ju intereson e ngarkoj edhe ate.

  • Postime: 2658
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #93 ne: 23-12-2006, 22:39:29
  Këtu edhe kënga e Eliza Hoxhes.

  http://www.megaupload.com/?d=158XBUKJ

  • Postime: 26
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #94 ne: 26-12-2006, 17:57:53
  Ju lutem

  kengen (video) te Diellza Kulgeci Si Kleopatra te jet ne megaupload ose ne donje program ku video hapet ne Real Player

  aman ju lus

  • Postime: 51
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #95 ne: 28-12-2006, 12:48:14
  hej kush mundet te ma gjej viedon e (Amr Diab Wemaloh) dhe te (Ishtar Alabina Habibi Sawa) TUNG TUNG

  • Postime: 121
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #96 ne: 24-02-2007, 16:59:39
  Përshëndetje
  Do desha videoklipin e Big Mama - Video sexy
  dhe Babeta Shahini feat Rati - Me mirë syri se sa nami

  • Postime: 3787
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #97 ne: 24-02-2007, 18:42:16
  LUNATICA - "Song For You"
  Për Media Player - Për QuickTime

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #98 ne: 28-04-2007, 06:21:29
  ===== File Info =====

  FileSize           : 642M
  PlayTime           : 03:29:52
  VideoCount         : 1
  AudioCount         : 1

                ===== Video Info =====

  Video 0# Stream
  VideoCodec         : DIVX
  VideoWidth         : 720 piexs
  VideoHeight        : 576 piexs
  VideoFrameRate     : 25fps
  VideoFrameCount    : 314800
  VideoBitRate       : 286899

                ===== Audio Info =====

  Audio 0# Stream
  AudioCodec         : MP3
  AudioBitRate       : 128000
  AudioChannels      : 2
  AudioSampleRate    : 48000


  http://rapidshare.com/files/8716330/Notis_Sfakianakis.part1.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8722113/Notis_Sfakianakis.part2.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8726895/Notis_Sfakianakis.part3.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8731073/Notis_Sfakianakis.part4.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8734705/Notis_Sfakianakis.part5.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8737571/Notis_Sfakianakis.part6.rar.html
  http://rapidshare.com/files/8709923/Notis_Sfakianakis.part7.rar.html

  Password -> www.kaltersiashqipt are.com


  ofruar nga a1

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #99 ne: 28-04-2007, 07:55:07
  Britney Spears (20 Video Clips
  ===== File Info =====

  FileSize           : 562M
  PlayTime           : 01:14:48.480
  VideoCount         : 1
  AudioCount         : 1

                ===== Video Info =====

  Video 0# Stream
  VideoCodec         : MP42
  VideoWidth         : 720 piexs
  VideoHeight        : 576 piexs
  VideoFrameRate     : 25fps
  VideoFrameCount    : 277212
  VideoBitRate       : 348397

                ===== Audio Info =====

  Audio 0# Stream
  AudioCodec         : MP3
  AudioBitRate       : 64000
  AudioChannels      : 2
  AudioSampleRate    : 44100
         


  http://rapidshare.com/files/9449680/Britney_Spears.part6.rar.html
  http://rapidshare.com/files/9476604/Britney_Spears.part5.rar.html
  http://rapidshare.com/files/9472233/Britney_Spears.part4.rar.html
  http://rapidshare.com/files/9467558/Britney_Spears.part3.rar.html
  http://rapidshare.com/files/9462196/Britney_Spears.part2.rar.html
  http://rapidshare.com/files/9456213/Britney_Spears.part1.rar.html  Password -> www.kaltersiashqipt are.com


  ofruar nga a1

  Temat e fundit