Kerkoj nje kenge

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Nje tingull qe nuk e gjeni dot? Kerkoni ketu!

*
mikusa
29-12-2005, 01:36:19

zera t'paharruar

Kta kengtare kan nje gje tperbashket ,zeri tyre esht  i paperseritshem, interpretimi  i kenges popullore ka qene ne nje nivel botror Bik Noja,Marie Kraja,Tefta Tashko,Vace Zela,Nexhmie Pagarusha e shume te tjere a ka noi faqe n'iternet per tnigju keta zera t'paharruar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe