Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per Muziken Shqiptare dje dhe sot.

Pergjigje nga: 1dhe1.com, adushe

Muzikë Korcare & Serenata

1dhe1
14-03-2021, 19:19:38
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Anastasis, Alvi Ziu

Video Popullore Vlonjate

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: the king, djnamik, albba

Kerkoj kenge rapsodike

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, adushe

Videoklipe Muzikore Shqiptare

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe*
drilons
09-06-2012, 15:08:30

Netet e klipit shqiptar 2012

Nuk lejohen reklamat
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: gruuve, Trendafili i kuq

Artistet e Juaj te preferuar te veriut

*
gruuve
04-06-2012, 16:33:43
flm BabyGirl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
30-12-2011, 11:06:28

Festivali i 50 i Kenges ne RTSH

Kenget jane konvertuar nga videot.01. Rona Nishliu - Suus02.

Pergjigje nga: shejtania, Dora

Kenga Magjike 2011

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
01-08-2011, 10:32:58

Maratona Popullore - Edicioni i gjashte

Kenget nuk jane te cilesise se paster.01. Selami Kolonja - Potpuri Berati02. Mariola & Jurgen Kacani - Potpuri labe03. [url=http...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, Gjumashi, Anastasis

Kerko Filma

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: andi boja, aleksander miraka, Hajduti_i_Zemrave

Kenge Per Karaoke

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dora

Top Fest 8

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Festimmmmm, Dora, RKGuitar

Tabs per Kitare te kengeve shqipetare

Festimmmmm
17-03-2011, 22:54:33
ROCKSONTE beje search ne google
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
27-12-2010, 09:00:56

Festivali i 49 i kenges ne RTSH

Kenget nuk jane te cilesise maksimale.01. Aurela Gace - Kenga ime02. Alban Skenderaj & Miriam Cani - Ende ka shprese03. [url=http://www.4shared...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: klardi 2010, ana berat, Elisi

Program për të shkarkuar video nga YouTube !

klardi 2010
07-11-2010, 10:15:24
....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
21-10-2010, 09:20:47

Kenget e shekullit popullore - 2010

Kenget nuk jane te cilesise maksimale.00. Familja Qerimi - Simfonia e shekullit01.

Dora
27-09-2010, 12:13:34

Kenga Magjike 2010

Kenget nuk jane te cilesise maksimale.01. Juliana Pasha & Luis Ejlli - Sa e shite zemren02. Azra Ibrahimi - Me ...

mariosplithrvatska
25-09-2010, 15:44:05

Ledina Celo - Disa tituj

Ledina CeloLedina Celo - Tomorrow I Go (Bilingual Version)Ledina Celo - Teduasejeti / Te Dua Se Je TiLedina Celo - Babi Do Na Sjelle LirineLedina Celo - Tomorrow I Go (Live Version)Ledina Celo - Rio De Janiero / Rio De JaneiroLedina Celo - Ma Ke Prish Gjumin E Nates (Feat. Sabri Fejzullahu)Ledin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
20-07-2010, 10:11:17

Maratona e Kenges Popullore - Edicioni i peste

Kenget jane marre nga youtube, ndaj nuk jane cilesi e paster. 01. Ylli Baka - Mblidhuni ku behet kenga 02. Grupi Ali Pasha - Rrufeja na ra te dyve 03. [url=http://www.4shared.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe