Muzikë Shqip - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per Muziken Shqiptare dje dhe sot.


*
Zara
07-10-2009, 08:01:33

Kenge Arbereshe

Kerkoj kenge arbershe per te kenduar.Nga Elsa Lila,Aurela Gace etj.Pres ndihmen tuaj
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
28-09-2009, 08:56:29

Kenga Magjike 2009

Kenget pjesemarrese ne festivalin "Kenga Magjike 2009"Kenget konvertohen nga videot, prandaj cilesia nuk eshte maksimale.01.

Dora
03-08-2009, 08:23:04

Maratona e Kenges Popullore - Edicioni i katert

Me poshte do mund te shkarkoni kenget pjesemarrese ne edicionin e katert te Maratones se Kenges Popullore.Duke qene se kenget jane te konvertuara nga videot cilesia e tyre nuk eshte maksimale.01.


M A X
02-06-2009, 23:13:12

Kenget e fushates elektorale per shkarkim si mp3

"Shqiperia po Ndryshon" - Kenga e Partise Demokratike. Shkarkoje:

Pergjigje nga: Dora

Top Fest 6

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Dora, eurogina

Top Fest 5

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eurogina

Kënga Magjike 2007 ( Cd Quality)

eurogina
16-03-2008, 22:23:18
CD 2
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Amy
04-10-2007, 20:41:37

Fryma pro - feministe ne mesazhet e kengeve moderne

“Ne Shqipëri femrat kanë pushtetin”. Ky është një përfundim i kohëve te fundit por, nuk ka dalë as nga ndonjë sondazh online, apo i ndërmarrë nga organizata të ndryshme, e po kështu nuk ka dalë as nga ndonjë institut statistikash. Mesazhi vjen nga tekstet e kengeve te muzikes moderne shqiptare. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
28-02-2007, 20:59:01

Të këndosh dhe kërcesh me inat...

Të këndosh dhe kërcesh me inat... Belina Budini 28-02-2007       TIRANË - "Për inat të ish-të dashurit, do të tregoj sa vlej... duke kënduar"; "Motoja ime është: "Kërce me inat!"; "Vëllai im nuk beson tek vlerat e mia. Le ta shohë çfarë di të bëj unë tek Star Academy". Nuk janë thënie bok
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
15-12-2006, 13:59:36

Banoret e Tiranes, rikthim në muzikën shqiptare !

Kanë lënë mënjanë këngëtarët e huaj dhe i janë kthyer traditës shqiptare.Sipas shitësve të dyqaneve të muzikës në kryeqytet, ndryshe nga vitet e mëparshme, kur tingujt e muzikës së huaj mbushnin pub-et, lokalet, makinat apo banesat, këtë vit po shiten më tepër disqet dhe kasetat e këngëtarëve sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe