Albume Të reja Shqiptare - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albume Të reja Shqiptare

· 508 · 286561

Albume Të reja Shqiptare

· 508 · 286561

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 27-04-2007, 17:13:07
  Ketu mund te gjeni te gjitha Albumet e Reja qe do dalin ne Tregun Shqiptar

            ~Degjim te kendshem~
  « Editimi i fundit: 18-03-2010, 17:19:13 nga adushe »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 27-04-2007, 18:24:29
  Altin Sulku-Më fal

  1.Adrenalina
  2.Kjo hardhia rrushit(rmx)
  3.Qumeshtori
  4.Ti nuk degjon
  5.E ëmbla
  6.Dasma jonë
  7.E pabindura
  8.S'mund te jemi miq
  9.Me fal
  10.Potpuri popullore
  11.Capkene vogël
  12.E vogel sa nje maxhite
  13.Shota {Potpuri}
  14.25 Gersheta
  15.Permbi Tepelene
  16.Ne nje are ne nje lendine
  Altin Sulku-Më fal
  « Editimi i fundit: 02-02-2011, 00:18:44 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 27-04-2007, 20:34:28
  Erjon Korini-Falja do shpirt

  1.Për një shkrepse
  2.Falja do shpirt
  3.Kujtime
  4.Shoke Klase
  5.Dua çdo gjë
  6.kush ka faj. ft greta koci
  7.Mos u beto
  8.Semundje dashurie

  Erjon Korini-Falja do shpirt
  « Editimi i fundit: 07-03-2011, 18:58:42 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 28-04-2007, 09:33:52
  Ervin Bushati-Me ty  1.Potpuri Jugu
  2.Merimanga
  3.Ah lejla
  4.Me ty
  5.Nesër me harro
  6.Një mal me lesh
  7.Potpuri
  8.Raki
  9.Shkojm ne Party-ft. Anjeza Branka

  Ervin Bushati-Me ty
  « Editimi i fundit: 07-03-2011, 20:18:14 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 28-04-2007, 15:45:44
  Sabiani-Egoist


  1.Egoist
  2.Hajde Hajde
  3.Imagjinata
  4.Loti për nënën
  5.Misioni i pa mundur
  6.Nëna Shqipëri
  7.Poso mu lipit
  8.Të thashë te dua
  9.Uh bre cuce

  Sabiani-Egoist
  « Editimi i fundit: 21-07-2013, 17:43:52 nga BabyGirlⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #5 ne: 01-05-2007, 16:39:38
  Andi Shkoza-Akoma te dua

  1.A te kujtohet ajo nate
  KLiko Këtu

  2.akoma te dua
  Kliko Këtu

  3.egoiste
  Kliko Këtu

  4.hajde zemër me mu
  Kliko Këtu

  5.komshija vogël
  Kliko këtu

  6.kur te bjere ora dy
  Kliko Këtu

  7.po të kisha pare
  Kiko Këtu

  8.sikur të ndodhte dhe njeher
  Kliko Këtu

  9.taka taka
  Kliko Këtu
  « Editimi i fundit: 14-07-2007, 16:11:32 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 02-05-2007, 06:53:56
  Greta Koci-Mos Shiko tjetër

  1.Bej be qe s'të dua
  KLiko Këtu

  2.Dashuri pa shije
  Kliko Këtu

  3.ik nga un ti
  Kliko Këtu

  4.Kam mall
  KLiko Këtu

  5.Kercim dashurie
  KLiko Këtu

  6.NJeher po njeher jo
  KLiko Këtu

  7.Zemra për ty ndal
  Kliko Këtu

  8.mos shiko tjetër-ft.Labi
  KLiko Këtu

  9.KOlazh popullor-ft.Ilir Milka
  Kliko Këtu

  10.Kush ka faj-ft.Erion Korini
  Kliko Këtu

  11.Thuaj djalit(fituese ne mikrofoni arte 2006)
  KLiko Këtu

  12.Greta Koci Live ne Ulqin
  KLiko Këtu

  13.Eja zemër
  KLiko Këtu

  14.Sa me lodhe( fituese ne top fest 4)
  KLiko Këtu

  15.Falmë nënë
  Kliko Këtu

  16.Zbulo Sekretin
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 04-12-2007, 04:10:59 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #7 ne: 02-05-2007, 21:34:05
  Jonida Maliqi-2007

  1.Nuk te pres
  KLiko Këtu

  2.Force e Femres-ft.Tuna
  KLiko Këtu

  3.Do te kthehem përsëri
  Kliko Këtu

  4.Katastrofa
  KLiko këtu

  5.Fli tani
  KLiko Këtu

  6.Ne te dashuruar
  Kliko Këtu

  7.MOs beso
  Kliko Këtu

  8.Zgjohu
  Kliko Këtu

  9.Frikem se me pëlqen
  Kliko Këtu

  10.E di
  KLiko këtu

  11.Jam
  Kliko Këtu

  12.Do jetoj pa ty
  Kliko Këtu

  13.Nuk kam faj qe roberoj
  Kliko Këtu

  14.parfum nate(konkuruese ne top fest 4)
  Kliko Këtu

  15.papagalli i dashurisë
  Kliko Këtu

  16.Pa identitet
  KLiko Këtu

  17.Janines ci pane sytë
  Kliko Këtu

  18.kur të jesh mërzitur shumë
  Kliko Këtu

  19.Dashuria jone
  KLiko Ketu

  20.Buzet detit jemi rritur
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 18-07-2007, 20:51:21 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 16-06-2007, 05:13:47
  Rovena Dilo-Dorezohem


  Dorezohem
  Kliko Këtu

  Celem
  Kliko Këtu

  Fama-ft.Produkt 28
  Kliko Këtu

  Fjalët e qiriut
  Kliko këtu

  Thellezat
  Kliko Këtu

  Më dhe drite nga syri yt
  Kliko Këtu

  Kurrë mos më lesho(rmx)
  Kliko Këtu

  Memedheu
  Kliko Këtu

  mimoza e dashurisë
  Kliko Këtu

  Kam frikë nga dashuria
  KLiko Këtu

  Ftujka
  Kliko Ketu

  Dega e dafines
  Kliko Ketu

  Si zogj me cicerima
  Kliko Këtu

  1000 zemra
  Kliko Këtu
  « Editimi i fundit: 16-03-2010, 02:26:48 nga adushe »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #9 ne: 29-06-2007, 23:14:07
  Big Mama-Rroft Interesi(2007)  1.Dhender
  Kliko Këtu

  2.Protesta
  Kliko Këtu

  3.Halle Halle
  Klio Këtu

  4.top sekret
  Kliko Këtu

  5.Akuzon
  kLIKO kETU

  6.jo jo nuk te dua
  Kliko këtu

  7.Rroftë Interesi
  Kliko këtu

  8.Nuk te harroj shoku im
  Kliko Këtu

  9.Bllok
  KLiko Këtu

  10.Video sexy
  kliko Këtu
  « Editimi i fundit: 15-08-2010, 08:35:24 nga AdusheⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #10 ne: 10-07-2007, 23:59:20
  Blero-Dashurova 2007

  1.Të bashkuar
  Kliko Këtu

  2.shake shake
  KlikoKetu

  3.Se di
  kliko këtu

  4.unë me ty
  kliko këtu

  5.Se kuptoj
  Kliko Këtu

  6.Hajde shpirti im
  Kliko Këtu

  7.Falma ft.shpat kasapi
  Kliko Këtu

  8.Ti aktron
  Kliko Këtu

  9.Sdu shoqe
  Kliko Këtu
  « Editimi i fundit: 13-07-2007, 03:28:43 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #11 ne: 13-07-2007, 02:26:54
  Elvana gjata-Mames-2007  1.Mames
  Kliko Këtu

  2.Të dy ft.(tingulli 3)
  Kliko Këtu

  3.Vetëm ty te kam
  Kliko Këtu

  4.Ani Ani
  Kliko Këtu

  5.Të kam xhan
  Kliko Këtu

  6.Mos u fsheh
  Kliko Këtu

  7.NUshu ime(house)
  kliko këtu

  8.Vetëm zoti e di
  Kliko këtu

  9.Jeton për mua aji
  Kliko Këtu

  10.Nushu ime
  KLiko Këtu

  11.Jeton per mua aji(melodi)
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 25-03-2010, 04:39:57 nga adushe »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #12 ne: 13-07-2007, 03:59:49
  Arta Bajrami-Chokollata 2007

  1.chokollata
  KLiko Këtu

  2.Aq shpejt aq leht
  Kliko Këtu

  3.MUndem vet
  Kliko Këtu

  4.Jam me fat
  Kliko këtu

  5.I njejti ke mbet
  Kliko këtu

  6.Kjo nat ft.(Don Arbas)
  Kliko Këtu

  7.Asnje milimeter ft.(Loco)
  Kliko Këtu

  8.Hajde Syn
  Kliko Këtu

  9.Defekt
  Kliko Këtu

  10.Me vjen keq
  Kliko Këtu
  « Editimi i fundit: 13-07-2010, 07:46:17 nga AdusheⓋⓛⓅ »

  • Postime: 4261
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #14 ne: 14-07-2007, 18:03:58
  Sabri Fejzullahu - 2007 (NEW)


  Sabri Fejzullahu - Konvikti Nr 5
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Krejt i ka pa i madhi zot
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Nuk ti puth me Gjunjet
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Pajtoji
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Plot Rini Plot Dashuri
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Ti Pse
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Valltarja
  KLiko Ketu

  Sabri Fejzullahu - Xhan Moj Xhan
  KLiko Ketu
  « Editimi i fundit: 24-07-2007, 19:55:48 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #15 ne: 21-07-2007, 04:40:32
  Bujar Cimili-Burraj 2007

  1.Ku je humb
  KLiko Ketu

  2.Kur u nie defi
  Kliko Ketu

  3.Kurgjo sjom per ty
  KLiko Ketu

  4.Qifti i ri
  KLiko Ketu

  5.Qiko more
  Kliko Ketu

  6.Rrug e gabuar ft.Lati
  Kliko Ketu

  7.Sa i lumtur jam
  Kliko Ketu

  8.Vasha e mamit
  Kliko Ketu

  9.Fmi pa ardhmeri
  KLiko Ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #16 ne: 25-07-2007, 16:25:25
  Dj Astro


  Dj Astro MIX QIKE QIKE
  KLiko Ketu

  DJ ASTRo mix Shota vs Gasolina Mega Mix
  kliko ketu

  DJ ASTRO vs Adelina Ismaili - Edhe kete nate -Chulo Mix
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Adelina Ismaili - Po du mu knaq MIX
  kliko ketu

  DJ ASTRO vs Ardit Gjebrea - Te kam Shpirt - House MIx
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Arta Bajrami - Ndoshta dhe te Dua MIX
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Bertan Asllani - Ilac nuk gjej Mix
  KLiko Ketu

  DJ ASTRO vs Dani - Tradhtare House Mix
  Kliko ketu

  DJ ASTRO vs Genta Koci - Kam mall Dancehall mega MIX
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Labi - Qike Qike DANCE MIX
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Nexhat & Remzije Osmani - Mos U Kthe
  Kliko Ketu

  DJ ASTRO vs Sabri Fejzullahu - Hajde ti Reggae-Orient Mix
  Kliko ketu

  DJ ASTRO vs Sabri fejzullahu - Shiu Prishtines MIX
  KLiko Ketu

  DJ ASTRO vs Sinan Vllasaliu - Na vjen dita dhe neve MIX
  Kliko Ketu

  DJ ASTROS vs Genta - Luj me mu Mega Mix
  KLiko Ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #17 ne: 01-08-2007, 15:48:22
  Bertan Asllani-Besa Besë  Besa Bese
  KLiko Ketu

  Ky eshte fati im
  KLiko Ketu

  Largesia
  KLiko Ketu

  Litari
  Kliko Ketu

  Po,Jo-ft.Big Mama
  KLiko Ketu

  Sa e sa her
  KLiko Ketu

  Sa i huaj
  Kliko Ketu

  Zemer
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 10-08-2010, 00:56:14 nga AdusheⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #18 ne: 01-08-2007, 22:40:43
  Edita Sopjani-2007

  Dashuri e ndaluar
  Kliko ketu

  Dashuri verore
  KLiko Ketu

  E embel rinia
  Kliko Ketu

  Femijet e braktisur
  KLiko Ketu

  M thuaj drejt ne sy
  KLiko Ketu

  Me mua nuk ka loj
  KLiko Ketu

  Me tjetren te ndaj
  KLiko Ketu

  Mega mix
  Kliko Ketu

  Per ty jetoj
  Kliko Ketu

  Te adhuroj
  KLiko Ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #19 ne: 04-08-2007, 06:44:30
  Inis & Ingrid Gjoni(album)

  1.Dhe kur drita nuk ka
  KLiko Ketu

  2.I ziu ti
  Kliko Ketu

  3.Imazh
  KLiko Ketu

  4.Pa titull
  KLiko Ketu

  5.Pa titull(rmx)
  KLiko Ketu

  6.Per ty nuk ja VLEN
  KLiko Ketu

  7.Sjemi te marre
  KLiko Ketu

  8.Ste urrej
  Kliko Ketu

  9.UNe edi dhe
  Kliko Ketu

  10.Une mbremjes ja shova yjet
  Kliko Ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #20 ne: 06-08-2007, 17:27:22
  Klajdi Musabelliu(album)

  A me do a me genjen
  KLiko Ketu

  Deluzion
  KLiko Ketu

  E pa turp
  Kliko Ketu

  Eja Eja
  KLiko Ketu

  Flutura e endres time
  Kliko Ketu

  Jam edhe sjam
  Kliko Ketu

  Lemza
  Kliko Ketu

  Monotoni
  Kliko Ketu

  Nje shprese per jeten
  Kliko Ketu

  Nostalgji
  Kliko Ketu

  Puthja e pare
  Kliko Ketu

  Se do ti dua
  Kliko Ketu

  Sjetoj pa zjarr
  Kliko Ketu

  Syte e tu
  Kliko Ketu

  You are the one that I want-(ft.Anjeza Shahini)
  Kliko Ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #21 ne: 10-08-2007, 13:46:19
  Arome Parfumi-Sinan Hoxha(2007)

  1.Arome Parfumi
  Kliko Ketu

  2.Hic Fare
  KLiko Ketu

  3.Ti je ajo qe dua
  Kliko Ketu

  4.Do vec do
  Kliko Ketu

  5.Lypsar i Dashurise
  Kliko Ketu

  6.Loje Dashurie
  Kliko Ketu

  7.Ekstazi
  Kliko Ketu

  8.Fol e Qesh
  Kliko Ketu

  9.Nga shpirti do te largoj
  Kliko ketu

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #22 ne: 10-08-2007, 19:24:40
  Rozana Radi-(Rrotullo me gisht)

  1.Dashnia
  KLiko këtu

  2.Dridhe vasho shtatin
  kliko këtu

  3.Dy tela cifteli
  Kliko këtu

  4.Ku e lujna shoten
  kliko këtu

  5.Mos me kërko
  kliko këtu

  6.O ku po shkon me ato dimia
  kliko këtu

  7.Oj zogo
  kliko këtu

  8.Rrotullo  me gisht
  kliko këtu
  « Editimi i fundit: 04-12-2007, 03:24:48 nga eurogina »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #23 ne: 19-08-2007, 06:37:23
  Rezarta Shkurta-Je vetem ti(2007)


  Afer larg
  Kliko Ketu

  Cika Loka
  Kliko Ketu

  Jam zjarr
  Kliko Ketu

  Je vetem ti
  Kliko Ketu

  Loje
  Kliko Ketu

  Matura
  Kliko Ketu

  Te dielave
  Kliko Ketu

  Dj
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 08-10-2010, 23:03:53 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #24 ne: 19-08-2007, 15:53:05
  Shpat Kasapi - Se pranon(2007)

  1.Goc Tirane
  Kliko Ketu

  2.Jo mos thuaj jo
  Kliko Ketu

  3.Mos me thuaj
  Kliko Ketu

  4.Mos qaj per mu
  Kliko Ketu

  5.Prap se prap
  Kliko Ketu

  6.Se pranon
  Kliko Ketu

  7.Shpresat e fundit
  Kliko Ketu

  8.Te un se te un
  Kliko Ketu

  9.Ti prap me don
  Kliko Ketu

  10.Leyla-ft.Mad Lion
  Kliko Ketu

  11.Crazy
  Kliko Ketu

  12.Qou Rexho
  Kliko Ketu
  « Editimi i fundit: 08-10-2010, 23:20:09 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

  Temat e fundit