Festivali i 47 i kenges ne RTVSH - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Festivali i 47 i kenges ne RTVSH

· 2 · 3671

Festivali i 47 i kenges ne RTVSH

· 2 · 3671

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 22-12-2008, 09:44:45
  Duetet e nates se dyte

  01. Soni Malaj & Getoar Selimi - Zona Zero

  02. Kejsi Tola & Flaka Krelani - Me merr ne enderr

  03. Marjeta Billo & Olta Boka - Era e tokes

  04. Vedat Ademi & Samanta Karavello - Po me prite ti

  05. Adelina Thaci & Teuta Kurti - Oret e fundit

  06. Julian Lekocaj & Kamela - Nuk je ti

  07. Shpat Kasapi & Adelina Tahiri - Arome mediterane

  08. West Side Family & Aurela Gace - Jehone

  09. Emi Bogdo & Xhoi - Kur buzet henen e kafshojne

  10. Agim Poshka & Eranda Libohova - Fajtore per ngrohjen globale

  11. Evis Mula & Erti Hizmo - Une jam dashuria

  12. Era Rusi & Irma Libohova - Shpirt i humbur

  13. Besa Kokedhima & tenori francez - Ajer

  14. Dorina Garuci, Arber & Marsida - Dita nje jete

  15. Juliana Pasha, Luis Ejlli & Produkt 28 - Nje jete

  16. Endri, Stefi & Maria Prifti - Ti bere faj

  17. Kujtim Prodani & Joe Artid Fejzo - Nostalgji

  18. Burn & Aleksander Gjoka - I pari i jetes sime

  19. Rovena, Genti & Jonida Maliqi - Nuk jam balade

  20. Erga Halilaj & Kristi Popa - Dikush mungon

  Temat e fundit