Kënga me e bukur Shqiptare e momentit - 2 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kënga me e bukur Shqiptare e momentit

Kënga me e bukur Shqiptare e momentit

· 106 · 28458

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 29-03-2008, 04:10:31
Zemren e lame peng - Olta Boka  ;)
edhe e imja kenga me e bukur per mua shqiptare e 2008 me e bukura si video dhe kenge eshte e Olta Bokes -Zemren e lame Peng-

#26 ne: 10-04-2008, 14:05:42
Përshëndetje te gjithëve ,

Do ju ftoja te jepnit vleresimin tuaj për Kengen Shqiptare me te bukur te momentit !!! 

Duke qenë se vazhdimisht tregu muzikor shqiptar pasurohet me këngët të reja , besoj se dhe vlerësimi i juaj do të ndryshohet kohe pas kohe ....

Do ishte kenaqesi nëse do të kalonit here pas here nga kjo teme  dhe te linit përshtypjet tuaja se cilën kenge konsideroni si me te bukuren e momentit te Muzikës Shqiptare .


Ju Faleminderit !#27 ne: 17-04-2008, 21:38:06
o njerez po flasim per kenge te bukura jo komerciale

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#28 ne: 28-04-2008, 11:30:38
NUK KAM SHUM PREFERENCA PERVEC UNIKKATILIT!!!!

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 01-05-2008, 19:23:50
o njerëz po flasim për kenge te bukura jo komerciale


e ke shum gabim,po flasim per preferencat te cdo kujt

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 05-05-2008, 22:58:55
pse muzik quhet kjo e jona??? hmmm s'po di ^o)

#31 ne: 05-05-2008, 23:16:37
engjejt vrasin njelloj-besa kokdhima

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 06-05-2008, 16:35:25
Adelina Ismajli-Diva

E cila do shendrohet ne hit i kesaj vere

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#33 ne: 10-05-2008, 13:06:43
Mua me se shumti me ka pelqyer kenga e gentes.
sssssssaaaaaaaa     ILAQE kenga me e bukur
 ;) :) :) ;)

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 10-05-2008, 14:03:01
Per momentin me pelqejne dy kenge te Top Fest 5:

Besa - Engjejt vrasin njelloj
Shpat Deda - Enderroj

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 10-05-2008, 23:07:10
stupcat-robt
LOL LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 06-07-2008, 00:51:30
kohet e fundit po mpelqen shum

kalle--tingulli 3nt
dhe

zemren parkove keq--zajmina

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 10-07-2008, 13:35:42
Nora Istrefi-Shko atje

Adelina Ismajli-Na jena na

 • Postime: 824
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 22-07-2008, 04:25:20
Nora Istrefi & Sinan Vllasaliu  - PA FAT

Vesa Luma - IK KUR TE LE UNE

 • Postime: 824
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 22-09-2008, 02:34:04
Një here ne jetë - ALBAN SKENDERAJ
« Editimi i fundit: 24-09-2008, 01:18:48 nga Amy »

#40 ne: 22-09-2008, 10:25:01
engjejt vrasin njelloj-besa kokdhima


ende kjo qendron ne fuqi per mua////

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 22-09-2008, 10:34:32
shume e bukur engjejt vrasin njelloj-besa por dhe a.skenderaj-kur fjalet mungojne

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 07-12-2008, 05:47:29
Kenget e tanishme qe me pelqejn shume mua

Besa- Engjejt Vrasin Njelloj
Eneida tarifa- thurrje
WSF- NESE MUNDESH
KEJSI TOLA- NJE MINUTE
Olta Boka- Zemren e lame peng
Produkt 28- Lamtumire
e di - mariza ikonomi erik lloshi
Fluturimi 3470 - Soni Malaj

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 08-12-2008, 21:16:38
Per momentin keto me pelqejne dhe i degjoj cdo dite dmth 2 ose 3here ^o)

Soni Malaj - Shpirti im binjak
West Side Family - Ne krahet e tua
Poni - Shpirti im
Shpat Kasapi - Loti m'pikon
Adelina Tahiri - Vuaj
Tingulli3 - Kalle
Etno engjujt - Le per mu mama


 • Postime: 824
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 10-12-2008, 05:19:27
Te preferuarat e mia te momentit jane te gjitha nga Kenga Magjike 2008  ;)

Joana - Lutemi
Silva Gunbardhi - Te doja shume
Juliana Pasha - 1000 Arsye
Rosela Gjylbegu - Tjetra
Pirro Cako - Anjushka
Aleksander Gjoka - Dashurise se shkuar
Soni Malaj- Shpirti im Binjak
Eneida Tarifa - Zeri Im


 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 29-12-2008, 08:02:18
Kenget me te Bukura Shqiptare te Momentit, gjithmone sipas mendimit tim, jane:

"Tjetra" - Rosela Gjylbergu (kjo meriton vendin e pare, dhe me pas...)
"Diferenca Je Ti" - Pirro Cako & Elsa Lila
"Anjushka" - Pirro Cako
"Ajer" - Besa Kokedhima
"Me Syte Lart" - Mariza Ikonomi
"Jehone" - West Side Family
"Era e Tokes" - Marjeta Billo
"Mbi Gjithcka" - West Side Family
"Fajtore per Ngrohjen Globale" - Agim Poshka
"Te Doja Shume" - Silva Gunbardhi
"Njeri nga Ata" - Jonida Maliqi
"Nga ti Kerkoj Vetem Dashuri" - Yllka Kuqi
"Nje Jete" - Juliana Pasha & Luiz Ejlli
"Simbol" - Hana Cakuli

Keto...

Gjithashtu desha te thosha, edhe pse jane pak si kenge 'te vjetra', kenget me poshte mbeten fantastike akoma per MOMENTIN.

"Hape Veten" - Aurela Gace
"Gjinkalla" - Kastro Ziza
"Nxenesja me e Mire" - Anjeza Shahini
"Po Lind nje Yll" - Rosela Gjylbergu
"U Sherova" - Hana Cakuli
"Fustani i Bardhe" - Jehona Sopi
"Fluturimi 470" - Soni & Flori
"Ne Krahet e Tua" - West Side Family
"Ku Jeton Dashuria Ime" - Elvana Gjata
dhe Kenga Fantastike "Zemren Lame Peng" - Olta Boka.


#46 ne: 03-01-2009, 20:07:00
 D A F I N A   Z E Q I R I
 D A F I N A   Z E Q I R I
 D A F I N A   Z E Q I R I


 ESHTE ME E MIRA EDHE ME E MIRA KA ME MBET

  KUSH ESHTE E MENDIMIT TIM?????????

#47 ne: 03-01-2009, 20:09:57
po une jam e mendimit te njejt me ket te fundit

se dafina zeqiri eshte me e mira per momentin


edhe ndoshta do te mbes per nje koh te gjat me e mira


komplimente dafina se me e mira je

#48 ne: 03-01-2009, 20:11:36
e dija se dafina i ka kenget me te bukura sidomos baterit nje boom i vertet

dafinaaaaaaaaaaaaaa aa

bateritttt

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 05-01-2009, 09:55:36
Citim nga: BLACK  PRINCESS ne 03-01-2009, 20:07:00
D A F I N A   Z E Q I R I
 D A F I N A   Z E Q I R I
 D A F I N A   Z E Q I R I


 ESHTE ME E MIRA EDHE ME E MIRA KA ME MBET

  KUSH ESHTE E MENDIMIT TIM?????????

Mendoj se Dafina eshte ende e re per tu quajtur me e mira, por kenget i ka shume te mira dhe zerin shume te vecante.

Temat e fundit