Kërko Albume ... - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërko Albume ...

Kërko Albume ...

· 699 · 143513

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

ne: 12-09-2006, 14:48:32
Këtu mund te kerkoni  Albumet e Kengetarve Shqiptare ... :)

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-09-2006, 15:56:31
Albumi Cimcimca - Ermira Kola
dhe Me inat po shkon - Anila Mimani

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-09-2006, 10:16:57
Pirro Çako - "Mos më krahaso"Kush ma gjen është i/e madh/e!

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-09-2006, 00:07:48
albumi Meda-ah dashni


ju lutem

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 24-09-2006, 19:39:53
shum faleminderit

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-09-2006, 06:41:39
ka munsi ta postoni albumin e ri te WSF nqs e ka na njani

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#6 ne: 25-09-2006, 12:43:47
ka munsi ta postoni albumin e ri te WSF n.q.s. e ka na njani

Albumi eshte fshire do e postoj me vone

« Editimi i fundit: 13-01-2010, 04:45:57 nga adushe »

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 25-09-2006, 15:07:14
Mos di dikush a ka dal albumi i Adelina Ismailit apo ende jo

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-09-2006, 00:39:32


West Side Family
 

Rrofsh , flm shum charlie

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 01-10-2006, 22:08:27
Albumi i Aniles ndodhet tek albumet e reja shqiptare
« Editimi i fundit: 16-11-2010, 03:38:49 nga GocTironeⓋⓛⓅ »

 • Postime: 37
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 02-10-2006, 10:12:01
Une do iua dija shume per nder nese do mund te me gjenit albume te:

- Pirro Cakos
-  te gjitha albumet e Ardit Gjebrese
- Alban Skenderajt
- Rovena Dilos


etj.kengetare qe mund te keni shqiptare!

Ne pritje,

Kubela

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 02-10-2006, 15:18:07
tru, flm problemi u rregulla

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 10-10-2006, 20:44:09
Pershendetje te gjitheve.
Nese keni mundesi ti vendosni ketu albumet e para te Ilir Shaqirit.
kalofshi mire te gjithe

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-10-2006, 03:26:29
albumin e ri te altin sulkut ju lutem

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 12-10-2006, 07:53:21
Albumin e fundit te Aleksander Gjokes e ka njeri ta vere ktu? Flm

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 15-10-2006, 12:21:46
kerkoj albumin e ri te gjyste vulaj--vdeksha per ty

dhe albumin e Alfred Mecos

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 15-10-2006, 21:16:04
Kerkoj Albumin e ri te

- Nazif Cela

- Nertila Vreto

- Djemte e Vjoses

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 07-11-2006, 21:35:15
albumin e ri te Altin Sulkut- Me fal dhe Ermira Koles - Cimcimca do desha

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 09-11-2006, 19:58:37
Albumin e rri te Adelina Ismailit e ka dikush ??

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 10-11-2006, 10:44:37
Klikoni ne komanden # kur postoni nje link.

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 10-11-2006, 11:55:56
CrYsTaL TeaRs flm shume kete album e kam , por Adelina ka nxjer nje album tjeter e thash mos dikush rastesisht e ka gjet  :)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 11-11-2006, 02:14:33
CrYsTaL TeaRs flm shumë këtë album e kam , por Adelina ka nxjer një album tjetër e thash mos dikush rastesisht e ka gjet  :)

LoL oh ok... kte e dija si albumin e fundit te Adelines..se kam pas dit qe paska bërë një tjetër  :)


P.S. Terenc Pepa thnx... sa te rrosh do të mësosh

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 11-11-2006, 19:24:35
Albumin e Zanfines ,, Nje puthje ,, e ka gjet dikush ose ndoshta e ka ble me vendu ketu ta ndegjojm edhe ne ??

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 13-11-2006, 01:37:02
kerkoj albumin e Smail Puraj


ju lutem shum

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 13-11-2006, 01:42:42
Crystal Tears rrofsh per a. gjoken. po albumin e ri e ke? ose a e ka njeri? flm

Temat e fundit