Kërko Albume ... - 28 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërko Albume ...

Kërko Albume ...

· 699 · 138004

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#675 ne: 09-07-2013, 00:31:31
nuk e marr dot !

Pse jo??? shko te linku, prit 2 seconda, clik ku thote "continue as free user" dhe pastaj "click to download" me shigjeten blu.

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#676 ne: 09-07-2013, 10:56:30
un e shkarkova albumim pa probleme

shum flm!!
« Editimi i fundit: 04-08-2013, 04:46:17 nga BabyGirlⓋⓛⓅ »

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 21-07-2013, 01:18:37
kerkoj albumin e Ponit "Xhan xhan," qe sa po ka ndal ne treg.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 23-07-2013, 16:36:16
Kerkoj Albumin PONI - XHAN XHAN

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 23-07-2013, 19:37:08

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 01-08-2013, 00:49:34

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#681 ne: 02-08-2013, 09:44:30
Kerkoj albumin

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Gjerdani i dashuris

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Gjerdani i dashuris (album 2013)

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0

#682 ne: 03-08-2013, 23:21:30
Albumin E Ri Te Artiola Toska Kerkoj!https://itunes.apple.com/us/album/konget-qe-burojn-nga-shpirti/id680734203


kete album e pati postuar  blers27. deri pak me pare ketu ishte, nuk e di pse eshte fshire...

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 04-08-2013, 04:41:51

kete album e pati postuar  blers27. deri pak me pare ketu ishte, nuk e di pse eshte fshire...


Nuk O Fshi E Ke Tek Shqiperia Mesme ok lal

Ja Ku E Ke!


http://www.zeriyt.com/empty-t39153.0.html;msg1301620#new

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0

#684 ne: 04-08-2013, 13:46:51
Nuk O Fshi E Ke Tek Shqiperia Mesme ok lal

Ja Ku E Ke!


http://www.zeriyt.com/empty-t39153.0.html;msg1301620#new

c'esht e verteta un e shkarkova kur u postu ktu.

Me shume u pergjigja per me thon se ktu ishte meqe e kishte kerku.

Nderkohe falenderoj blers27, per albumin. Ja vlen per ket album.

Se u zgjata shum.

Kerkoj kte album:

Bledi - Raki S'pihet jo prej hallit LIVE

Ja dhe nji nga konget:

Bledi - Potpuri Shqiperise mesme (3)


Flm.

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 06-08-2013, 20:37:21

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#686 ne: 07-08-2013, 16:43:38
Te gjitha ato kenge i ke ketu tek Zona e Hiteve vetem kerkoj edhe pastaj beje vet si album komplet :D

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 07-08-2013, 17:27:10
Te gjitha ato kenge i ke ketu tek Zona e Hiteve vetem kerkoj edhe pastaj beje vet si album komplet :D

I know po disa jan shume keq nga videot dhe nuk nigjohen mire lol

 • Postime: 967
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 09-08-2013, 12:20:02
kerkoj albumin e ri te MAYES - 24 KARAT  :) :) :)

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#689 ne: 12-08-2013, 00:44:36
I know po disa jan shume keq nga videot dhe nuk nigjohen mire lol

Do ti gjej kur te kam kohe dhe do ti pergaditi komplet si album te gjitha me kualitet si i do ti  :D

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#690 ne: 08-09-2013, 11:15:43
Kerkoj albumin ( Hitet e Veres 2013 )  flm

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 25-09-2013, 19:18:31
albumin e ingrid gjonit - impossible kerkoj

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#692 ne: 10-10-2013, 01:25:21
si ta shkarkoj albumin e Vesa Lumës? më duhet fjalëkalimi!

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#693 ne: 12-11-2013, 14:51:55
Kerkoj albumim "Pa ty so ka rrihet" ... ndonjo e ka ju lutem

Pa ty so ka rrihet ALBUM 2013 (Nora ft. Gena - Nrg Band - Ryva Kajtazi)

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 12-11-2013, 19:23:59
Kerkoj albumim "Pa ty so ka rrihet" ... ndonjo e ka ju lutem

Pa ty so ka rrihet ALBUM 2013 (Nora ft. Gena - Nrg Band - Ryva Kajtazi)

dhe un e dua po do presim kur te dali

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#695 ne: 12-11-2013, 21:09:31
dhe un e dua po do presim kur te dali
ok thash se ka dal...

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0

#696 ne: 25-12-2013, 18:26:35
Kerkoj albumin e ri te Gilit  - Si torta e marteses

 • Postime: 967
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 20-01-2014, 01:33:37
Kerkoj albumin e ri te Arjan Korkaj - Floriri i Vogel

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#698 ne: 25-01-2014, 22:12:39
pershendetje  Kerkoj Albumin Kenga magjike 2013

Temat e fundit