Kerkoj kenge rapsodike - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj kenge rapsodike

Kerkoj kenge rapsodike

· 398 · 186483

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-09-2005, 08:52:26
Ketu mundeni me i vendos kenget rapsodike te kenduar nga rapsod te ndryshem shqiptar.
E vlene apo jo?

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-09-2005, 09:06:24
Dervish Shaqa

ndegjoni


Pershendetje

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-09-2005, 10:16:12

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-09-2005, 13:01:52
A e keni kangen e Zhuj Selmani

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-09-2005, 15:00:58
A e keni kangen e Zhuj Selmani

Ndegjoje

Zhuj Selmani


Pershendetje ;)

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-09-2005, 15:13:31

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 03-12-2005, 10:54:30

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 03-12-2005, 12:22:10
[hide]KUR PREKIN TELAT NE ZEMER

Shkarkoni ketu

Augustin Uka cke ke cike qe m'je merzite.mp3
Augustin Uka Kenga e Abaz Ages.mp3
Augustin Uka Kenga e Abdullah Hoxhes.mp3
Augustin Uka Kenga e Kec Hyseni.mp3
Augustin Uka Kenga e Rrushes.mp3
Augustin Uka Kenga e Veles.mp3
Augustin Uka Kenge per Gjon Leken.mp3
Augustin Uka Lulezoi fusha, dushkon pyelli.mp3
Augustin Uka Me keta tinguj te ciftelise.mp3
Augustin Uka Ne muzeun historik.mp3
Augustin Uka Prej zemanit.mp3
Dervish Shaqa Pyet Kosova per nje cike.mp3
Dida, cela dhe Kovaci Hajde pergjithomne.mp3
Dida, cela dhe Kovaci I hipa vaporrit.mp3
Dida, cela dhe Kovaci Jete te gjate flamur e shqipe.mp3
Dida, cela dhe Kovaci Kenge per Zhuj Selmanin.mp3
Dida, cela dhe Kovaci Me flamur ne dore.mp3
Dida, cela dhe Kovaci Xhavit Pasha fjale ka que.mp3
Esat dhe Murat Lamallari Erdhi koha.mp3
Esat dhe Murat Lamallari Fryni era u cccel taraba.mp3
Esat dhe Murat Lamallari M'lindi djal e u geeezova shummmm.mp3
Grupi Mergimi Diell e hane.mp3
Grupi Mergimi Kenge per Selman Kadrine.mp3
Grupi Mergimi Kenge per Vellezrit Gervalla.mp3
Grupi Turjaku Vellezershqiptar.mp 3
Hajdin Lima me grup OjKosovemrizmezana. mp3
Mhill Krasniqi Besa-bese.mp3
Mhill Krasniqi Ku dhemb zemra aty shkon dora.mp3
Mhill Krasniqi Marshi i Uck-se.mp3
Mhill Krasniqi N'maje bjeshke m'ka lind nana.mp3
Musa_Seadini_Moj_Shqipni.mp3
Muse Hertica me Liti e Biti cifteli kur kendohet kanga.mp3
Muse Hertica Ne krah te shqipes.mp3
Muse Hertica O moj Kosove toke me are.mp3
Muse Hertica Valle instrumentale I.mp3
Nazmi Jakupi Knga e Mustaf Hoxhes.mp3
Qamil Pirraku Kenge per Oso Kuka.mp3
Qamil Pirraku Kenge per Shote Galicen.mp3
Qamil Pirraku Shume nderime nenes sone.mp3
Qamil Pirraku Therret Drenica.mp3
Rifat Berisha Moj e mire qe del ne bahqe.mp3
Rrahman Pagarusha e Hamez Llapceva Kem nje shqipe nje flamur.mp3  
Rrahman Pagarusha e Hamez Llapceva Ku asht Shota e Galices.mp3
VellezritMusliu Mepushke ndorekapuq ne koke.mp3
Zef Tanushi Kur erdh demokracia.mp3
Zef Tanushi Luftojn trimat.mp3
[/hide]

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 03-12-2005, 15:18:20

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 03-12-2005, 16:22:19

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 03-12-2005, 17:27:13
[hide]MOTRAT SYLEJMANIKenget

L. & A. SYLEJMANI - JU DON NE SOFER SHQIPTARIA.MP3

L. & A. SYLEJMANI - KURR NUK VDES FATIME SOKOLI.MP3

LIRIE DHE AFERDITA SYLEJMANI - KRISI PUSHKA.MP3

MOTRAT SYLEJMANI-PREJ KOSOVE DERI NE PREVEZ.mp3

NADIRE HAZIRI - KENGA PER KENGEN.MP3 [/hide]

Temat e fundit