Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 586066

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-06-2006, 08:15:53
Unë kerkoj këngën e soni-mos më ngacmoni
« Editimi i fundit: 10-06-2006, 09:06:20 nga M A X »

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 16:57:43


Kengen do ta gjeni tek albumet e reja shqiptare
« Editimi i fundit: 15-08-2010, 07:24:31 nga AdusheⓋⓛⓅ »

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-06-2006, 18:56:29
Grupin Ere e Tepelenes - Fryn veri mbi Tepelene (Albumi i fundit)

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 10-06-2006, 03:19:41
e gjen dot kush kengen e Gentes - Possessive dhe kengen e Alban Skenderajt - Ky ritem

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-06-2006, 05:30:17
Kenga eshte ne rregull mund ta shkarkosh pa problem DragonFire
« Editimi i fundit: 26-12-2009, 04:59:23 nga adushe »

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 10-06-2006, 06:34:00
tungi

a mundet dikush me gjet albumin e ri te Sabri FEjzullahut???


flm shume  :perqafim

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 10-06-2006, 13:26:06
Ketu mund te postoni vetëm kerkesa për kenge dhe linket për shkarkim drejtperdrejt te kengeve.

Mos reklamoni faqe te tjera!
« Editimi i fundit: 19-11-2007, 11:43:55 nga Syrgjyn »

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2006, 13:31:26
Vetem kerkesa per kenge, dhe linqet per shkarkim te kengeve mund te postoni ketu.
Mos reklamoni faqe tjera !

« Editimi i fundit: 12-11-2007, 01:38:00 nga niki@pe »

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 10-06-2006, 13:55:30
nqs ka mundesi eranda libohova-vetem nuk jam ....plz se e kam me ngut

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 10-06-2006, 16:03:07
alisa  :-* flm shuumme! Kam gjetur kenget qe kam dash me kohe e si gjeja dot.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 10-06-2006, 16:25:41
asgje, :D ;)thjesht pashe se te tjeret dergonin vetem ate adrese te kenges qe ju donit po si dihet kur do edhe nje tjeter apo jo,lol po deshe ndonje kenge tjeter ma kerko se kam edhe ca adresa te tjera. epo po ii tani naten :engjell: :P

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 10-06-2006, 17:09:21
Vetem kerkesa per kenge, dhe linqet per shkarkim te kengeve mund te postoni ketu.
Mos reklamoni faqe tjera !
« Editimi i fundit: 12-11-2007, 01:38:38 nga niki@pe »

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-06-2006, 17:23:16
po, e vërtetë kjo ishte kënga moti ekam kerku këtë keng por as nuk ekam dit kush e këndon as si quhet kënga dikur mora evsh se soni flm shummmeee pej teje je vërtetë një greatboy :P

 :) :) :) :)

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 10-06-2006, 18:24:06


kerkoj albumin e parasqevise ,ka nje kenge -hagjireja.ju falemnderes

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 10-06-2006, 22:08:51
Thnx alisa & se harrova te thoja....mirse na erdhe ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 11-06-2006, 11:47:41
Kerkoj kenge te Samir Shehut dhe te Agron Maqellares,ju lutem  :(

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 11-06-2006, 13:34:55
pandora - behu trendafil se behem flutur


ju lutem shum rrofsh :)

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 11-06-2006, 14:31:01
kush mundet te ma gjej kengen e VLLEZERIT USURI MATURANT....

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 11-06-2006, 17:53:48
Albumi i ri i grupit Djemte e Vjoses e ka marre njeri?

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 12-06-2006, 08:02:25
kerkoj  kengen   FLI TI - JONIDA ose jorida

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 12-06-2006, 11:55:49
Ma gjen dot njeri këngën e çilietes--do do ti do, por ne rapidshare po ka mundsi.Flm

 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 12-06-2006, 14:53:59
Alban Skenderaj - Ky ritem ju lutem po patet mundesi...

 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 12-06-2006, 14:56:00
Mos reklamo faqe te tjera ju lutem zbatoni rregullat

01.çilieta--do do ti do
kliko ketu
« Editimi i fundit: 27-01-2010, 06:06:39 nga adushe »

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 12-06-2006, 19:46:31
Eshe nje kenge kalon ne my music e kendon nje kengetare Aferdita nese nuk gaboj me titull Te premtoj , e gjen dikush ?? :)

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 13-06-2006, 06:51:45
hi a ka mundesi kto kenget me i gjet ??  ok se pari
tuna - vetem bardh e zi ......kshu diqka :P
dhe
tuna -  mos fol .....  teksti kenges kshu diqka kendoet .....me fol e di qe don me mua tregom a e mendon a vetem thua ...... djaloo me mua jo jo nuk dua
flm shummm bye byeeeee

Temat e fundit