×

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 547228

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 547228

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
ne: 09-06-2006, 08:15:53
Unë kerkoj këngën e soni-mos më ngacmoni
« Editimi i fundit: 10-06-2006, 09:06:20 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#1 ne: 09-06-2006, 16:57:43


Kengen do ta gjeni tek albumet e reja shqiptare
« Editimi i fundit: 15-08-2010, 07:24:31 nga AdusheⓋⓛⓅ »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
stari
#2 ne: 09-06-2006, 18:56:29
Grupin Ere e Tepelenes - Fryn veri mbi Tepelene (Albumi i fundit)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 75
kimi
#3 ne: 10-06-2006, 03:19:41
e gjen dot kush kengen e Gentes - Possessive  dhe kengen e Alban Skenderajt - Ky ritem
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#4 ne: 10-06-2006, 05:30:17
Kenga eshte ne rregull mund ta shkarkosh pa problem DragonFire
« Editimi i fundit: 26-12-2009, 04:59:23 nga adushe »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 56
PrishtinaGirl
#5 ne: 10-06-2006, 06:34:00
tungi

a mundet dikush me gjet albumin e ri te Sabri FEjzullahut???


flm shume  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
alisa111
#6 ne: 10-06-2006, 13:26:06
Ketu mund te postoni vetëm kerkesa për kenge dhe linket për shkarkim drejtperdrejt te kengeve.

Mos reklamoni faqe te tjera!
« Editimi i fundit: 19-11-2007, 11:43:55 nga Syrgjyn »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
alisa111
#7 ne: 10-06-2006, 13:31:26
Vetem kerkesa per kenge, dhe linqet per shkarkim te kengeve mund te postoni ketu.
Mos reklamoni faqe tjera !

« Editimi i fundit: 12-11-2007, 01:38:00 nga niki@pe »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
Airbus A380
#8 ne: 10-06-2006, 13:55:30
nqs ka mundesi eranda libohova-vetem nuk jam ....plz se e kam me ngut
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#9 ne: 10-06-2006, 16:03:07
alisa  :-* flm shuumme! Kam gjetur kenget qe kam dash me kohe e si gjeja dot.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
alisa111
#10 ne: 10-06-2006, 16:25:41
asgje, :D ;)thjesht pashe se te tjeret dergonin vetem ate adrese te kenges qe ju donit po si dihet kur do edhe nje tjeter apo jo,lol po deshe ndonje kenge tjeter ma kerko se kam edhe ca adresa te tjera. epo po ii tani naten :engjell: :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
alisa111
#11 ne: 10-06-2006, 17:09:21
Vetem kerkesa per kenge, dhe linqet per shkarkim te kengeve mund te postoni ketu.
Mos reklamoni faqe tjera !
« Editimi i fundit: 12-11-2007, 01:38:38 nga niki@pe »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#12 ne: 10-06-2006, 17:23:16
po, e vërtetë kjo ishte kënga moti ekam kerku këtë keng por as nuk ekam dit kush e këndon as si quhet kënga dikur mora evsh se soni flm shummmeee pej teje je vërtetë një greatboy :P

 :) :) :) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 19
haga
#13 ne: 10-06-2006, 18:24:06


kerkoj albumin e parasqevise ,ka nje kenge -hagjireja.ju falemnderes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#14 ne: 10-06-2006, 22:08:51
Thnx alisa & se harrova te thoja....mirse na erdhe ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#15 ne: 11-06-2006, 11:47:41
Kerkoj kenge te Samir Shehut dhe te Agron Maqellares,ju lutem  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
misheli
#16 ne: 11-06-2006, 13:34:55
pandora - behu trendafil se behem flutur


ju lutem shum rrofsh :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 51
 • Gjinia: Femer
altina
#17 ne: 11-06-2006, 14:31:01
kush mundet te ma gjej kengen e VLLEZERIT USURI MATURANT....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
stari
#18 ne: 11-06-2006, 17:53:48
Albumi i ri i grupit Djemte e Vjoses e ka marre njeri?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull
Veleshta1
#19 ne: 12-06-2006, 08:02:25
kerkoj  kengen   FLI TI - JONIDA ose jorida
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#20 ne: 12-06-2006, 11:55:49
Ma gjen dot njeri këngën e çilietes--do do ti do, por ne rapidshare po ka mundsi.Flm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 122
 • Gjinia: Mashkull
.:: $tUp1d ::.
#21 ne: 12-06-2006, 14:53:59
Alban Skenderaj - Ky ritem ju lutem po patet mundesi...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 122
 • Gjinia: Mashkull
.:: $tUp1d ::.
#22 ne: 12-06-2006, 14:56:00
Mos reklamo faqe te tjera ju lutem zbatoni rregullat

01.çilieta--do do ti do
kliko ketu
« Editimi i fundit: 27-01-2010, 06:06:39 nga adushe »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 296
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#23 ne: 12-06-2006, 19:46:31
Eshe nje kenge kalon ne my music e kendon nje kengetare Aferdita nese nuk gaboj me titull Te premtoj , e gjen dikush ?? :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7
 • Gjinia: Femer
blueEyes
#24 ne: 13-06-2006, 06:51:45
hi a ka mundesi kto kenget me i gjet ??  ok se pari
tuna - vetem bardh e zi ......kshu diqka :P
dhe
tuna -  mos fol .....  teksti kenges kshu diqka kendoet .....me fol e di qe don me mua tregom a e mendon a vetem thua ...... djaloo me mua jo jo nuk dua
flm shummm bye byeeeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super