Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 41 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 567144

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 05-01-2007, 20:13:47
ju lutem ma gjen dikush kengen

kurbeti--eranda libohova

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#1001 ne: 05-01-2007, 23:33:14
Ju kerkoj kenget:
-"vjeshta" dhe "bota iluzion" te Eranda libohoves
-"party" e lulit
-"dorezohem" e rovena dilos
-"tualeti" e mimit
-"lermeni" e Bleona Qerretit.

Sh te nderum nqs mi gjeni.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1002 ne: 06-01-2007, 19:58:29
kërkoje këngët:
dy dakika Gili dhe
këngën qe kendoi Sinan Vllasaliu - dashuria jonë kurrqysh hiç, te dy këngët ne rtv 21 programin festiv kanë qenë

flm shumë ;-)

Mos eshte kjo kenga qe e ke kerkuar

Sinan Vllasaliu - Mos ja falni
http://www.shqiptari12.net/mp3/-%20-%20-%20Sinan%20Vllasaliu%20-%202007/Sinan%20Vllasaliu%20-%20Mos%20ja%20falni.mp3

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 06-01-2007, 22:13:49
kerkoj cyanid kengen eti vic edhe niher ft unikatil plase ne mp3

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#1004 ne: 07-01-2007, 00:05:23
Nuk lejohen reklamat këtu!
« Editimi i fundit: 09-01-2007, 11:50:33 nga Syrgjyn »

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#1005 ne: 07-01-2007, 15:25:39
kerkoj cyanid këngën eti vic edhe niher ft unikatil plase ne mp3
ja ku e ke ;)http://www.speedyshare.com/322256562.html

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#1006 ne: 07-01-2007, 19:17:19
ju lutem a ka dikush kengen e Mirsa dhe Lyricol son ''pune e madhe '' se askund nuk mund ta gjej , nese dikush e ka ket kengen ju lutem le ta poston ketu
ju flm marina

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1007 ne: 07-01-2007, 19:41:12
ju lutem a ka dikush këngën e Mirsa dhe Lyricol son ''pune e madhe '' se askund nuk mund ta gjej , nëse dikush e ka ket këngën ju lutem le ta poston këtu
ju flm marina


Mirsa Kerceli ft. Lyrical Son - Pune e madhe

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 07-01-2007, 23:58:12
Kerkoj kengen ROVENA---KUSH DO QE TE MARRE GRUA

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1009 ne: 08-01-2007, 15:13:56
2po2 - Shiptarka jem...cofse e ka dikush post it plssss :) flm

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 08-01-2007, 15:55:22
portokalli!  ;) kol frakusha me pashukun & dj tieston
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/10795784/Kol_Frakusha_ft._Dj_Tiesto_-_Dance_4_life.mp3
ciao

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#1011 ne: 08-01-2007, 18:12:18
Kërkojë këngën ROVENA---KUSH DO QE TE MARRE GRUA
Vella po deshe grua te bardhe si bora hajde mere ketej nga vlora urdho kengen

http://www.speedyshare.com/198524641.html

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#1012 ne: 08-01-2007, 18:24:15
Bema hallall   be...moj bema jo sonte por neser mbrema  Bema hallall   be...moj bema te rri me ty ma ka enda
shkarkoni kengen

http://www.speedyshare.com/219278786.html

 • Postime: 170
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 09-01-2007, 01:48:56
hej a ka dikush instrumentala te ndonje këng shqiptare...hip hop ja diqka...flm...sevap bani...

 • Postime: 37
 • Karma: +0/-0

#1014 ne: 10-01-2007, 02:36:05
mimi - tualeti

 • Postime: 37
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 10-01-2007, 11:49:58
Dorezohem - Rovena Dilo, e ka njeri ju lutem?

#1016 ne: 10-01-2007, 20:27:17
kush mund te me coj kengen e ermalit"Goca nga Tirana " ne kete adrese delfiniblu@abv.bg .Do tju isha mirenjohese

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1017 ne: 10-01-2007, 21:37:01
Vëlla po deshe grua te bardhe si bora hajde mere këtej nga vlora urdho këngën

http://www.speedyshare.com/198524641.html

Rrofsh lale.

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#1018 ne: 11-01-2007, 17:43:47

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#1019 ne: 11-01-2007, 17:45:05
Ja dhe një këngë e vjetr shqiptare
(Eja o shoku yne ehste kenduar edhe tek portokallia)
http://www.speedyshare.com/168255182.html

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#1020 ne: 11-01-2007, 22:46:47
Hello sebashku.

Kerkoj Albumin e ri te GILIT qe sht dal frik ne tregun kosovar, mirepo ende jo ne diasporen shqiptar.
Dote jisha shum shum faliminderues!!!

Pershendetje..

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1021 ne: 11-01-2007, 22:59:26
kush ma gjen kengen Sinan Hoxha - Gabimii (Me fal)

 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1022 ne: 12-01-2007, 09:30:43
Tung,

kerkoj këngën 25 gersheta,
e kam vetëm një pjes te vogël.
A din kush si e ka emrin kënga ?

JA MELODIA/KENGA


   http://rapidshare.com/files/9459239/25_gersheta_1.wav.html


kete kenge e kam,por nuk kam mundesi te ta dergoj sepse nuk ndodhem ne shtepi.Kete kenge kane kenduar ate te Top Albania Radio

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0

#1023 ne: 12-01-2007, 20:52:02
Mirembrema te gjithve!
kerkoj kengen e Frederik Ndocit "syte e tu"
Jeni njesha

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#1024 ne: 13-01-2007, 00:17:31
heyy ju lutem kete kenge nqs se ka mundsi

Malesori : caj per diten

DHE

2 shkupi flow - shkupi represente

flm shumeeeeeeeeeeeee :):)

Temat e fundit