×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552676

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1025 ne: 13-01-2007, 01:23:14
kerkoj kengen me te re qe ka kenduar sabiani me nje bullgare sja di titullin ju lutem

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1026 ne: 13-01-2007, 09:18:43
Mund te gjeni kengen Cani edhe Anxhela Persiteri - Mos me harro???

 • Postime: 12

#1027 ne: 13-01-2007, 17:06:02
Citim nga: .:: $tUp1d ::. ne 12-01-2007, 09:30:43

këtë këngë e kam,por nuk kam mundësi te ta dergoj sepse nuk ndodhem ne shtepi.Këtë këngë kanë kenduar atë te Top Albania Radio


A e din se kush e kendon kete kenge ?

Se une sa e di eshte kenge e vjeter dhe e dua shume.

 • Postime: 65

#1028 ne: 13-01-2007, 18:41:18
kush ma gjen këngën Sinan Hoxha - Gabimii (Më fal)
kënga e sinan hoxhes është këtu  http://www.studentet.info/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=47

 • Postime: 122
 • Gjinia: Mashkull

#1029 ne: 13-01-2007, 21:35:51

A e din se kush e këndon këtë këngë ?

Se unë sa e di është këngë e vjetër dhe e dua shumë.

Shiko njehere kete ketu.

T.A.R - Kolazh

Kodi: [Zgjidh]
http://www.realiteti.org/music/Kolazh/Kolazh%20%28TAR%29%20-%20Kollazh.mp3

 • Postime: 122
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 13-01-2007, 21:48:13
Mirëmbrëma te gjithëve!
kerkoj këngën e Frederik Ndocit "sytë e tu"
Jeni njesha

duhet te kesh realplayer qe ta degjosh kete kenge.

ja linku:
Kodi: [Zgjidh]
http://www.shkodraonline.com/kenge/mix/syte_e_tu.rm

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1031 ne: 13-01-2007, 23:56:24
do desha kenget e fundit te albumit te  Muharem Hametit - luj luj

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull

#1032 ne: 14-01-2007, 20:36:16
kerkoj albumin e fundit te unikatilit
Tornados - Analizo

 • Postime: 9
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 15-01-2007, 15:47:35
Kush do me gjeje kolazhin e vjetshem  te top - albanias , Asaman o Trendafili i Celes, se eshte shume i bukur po nuk po e gjej asgjekundi.
Ju lutemmmmmmmmmmmmmm

 • Postime: 65

#1034 ne: 15-01-2007, 15:47:36

 • Postime: 65

#1035 ne: 15-01-2007, 15:52:45
Ja dhe kega Rrotullo me gisht Rozana Radi

http://www.speedyshare.com/643298510.html

 • Postime: 65

#1036 ne: 15-01-2007, 15:54:15
Anjeza dhe Ervin bushati Do shkojm ne parti


http://www.speedyshare.com/378433775.html

 • Postime: 31

#1037 ne: 16-01-2007, 16:21:02
heyy ju lutem këtë këngë n.q.s. se ka mundsi

Malesori : çaj për ditën

DHE

2 shkupi flow - shkupi represente

pleaseeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1038 ne: 16-01-2007, 17:45:31

 • Postime: 25

#1039 ne: 16-01-2007, 21:49:50
Prsh!
A ma gjeni dot kengen e Artjola Toskes dhe Pajtim Struges Mos me mundo.
Faleminderit

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull

#1040 ne: 18-01-2007, 03:28:31
Vesa Luma - Jemi Dhe Sjemi
Greta Koci - Eja Zemer
Ciljeta - Ske kuvete
Chavit Dedej dhe pandora - Bobi
Ervin Bushati dhe anjeza - shkojme ne party
kastro zizo dhe blerina braka - hajde ti

flm

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1041 ne: 18-01-2007, 20:05:53
Prsh!
A ma gjeni dot këngën e Artjola Toskes dhe Pajtim Struges Mos me mundo.
Faleminderithttp://www.speedyshare.com/797928209.html

 • Postime: 31

#1042 ne: 18-01-2007, 21:33:22
valton ft. brahim - mos me provoko

flmmmmmmmmmmmmmmmmm mm :)

 • Postime: 83
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 18-01-2007, 22:42:38
Kush e ka nje kenge me nje titull

"Laisla Zarife"...me duket ashtu eshte...ju lutna kush e ka kete kenge !!!!!!
Ju Faleminderit shume shume shume !!!!!!!!!

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull

#1044 ne: 18-01-2007, 23:53:52

 • Postime: 25

#1045 ne: 19-01-2007, 14:31:41
Faleminderit Eurogina.
U r just great!
Have a nice WE!

 • Postime: 12

#1046 ne: 19-01-2007, 15:51:03
Citim nga: .:: $tUp1d ::. ne 13-01-2007, 21:35:51
Shiko njëherë këtë këtu.

T.A.R - Kolazh

Kodi: [Zgjidh]
http://www.realiteti.org/music/Kolazh/Kolazh%20%28TAR%29%20-%20Kollazh.mp3


Tung, ket kollazh e kam.

Por kerkoj emrin e kenges, këngën vet (origjinalin ose version tjeter), dhe këngëtaren/këngëtarin qe këndon këngën.

Teksti:

Ooo njezetepes gersheta ti numurova ...

SHPRESOJ SE E DIN APO E KA DIKUSH • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull

#1047 ne: 19-01-2007, 19:17:31
Ju lutem nese e keni kengen "Dorezohem" nga Rovena Dilo.


faleminderit paraprakisht.

 • Postime: 8

#1048 ne: 20-01-2007, 17:35:55

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1049 ne: 20-01-2007, 18:24:07

Temat e fundit