Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 44 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555785

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1075 ne: 02-02-2007, 14:26:27
Përshëndetje!
Jam ne kerkes te kenges Cou more Rexho kenduar nga Valbona Mema. FLM

un e kam ket kengen cou more rexho por e kendon shpat kasapi dhe jo valbona mema

 • Postime: 12

#1076 ne: 02-02-2007, 16:09:45
Kerkoj urgjentisht albumin e

NAZIF CELA


shpresoj per albumin

me respekt

Driloni

 • Postime: 69

#1077 ne: 02-02-2007, 16:19:32
tung
a mundet mi gjet dikush kete keng
TUNA - Hajde
pls

 • Postime: 3

#1078 ne: 02-02-2007, 17:45:46
un e kam ket këngën cou more rexho por e këndon shpat kasapi dhe jo valbona mema
ok sa per fillim ene shpat kasapi me mjafton  :P

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1079 ne: 02-02-2007, 22:57:12

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1080 ne: 03-02-2007, 02:56:28
Do desha Kengen e Babeta Shahinit feat Rati - Me mirë syri sesa nami

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 03-02-2007, 02:59:14
Kërkojë urgjentisht albumin e

NAZIF CELA


shpresoj për albumin

me respekt

Driloniun kam nja pes keng nga albumi ketij


fol moj dallendyshe
kliko ketu

bubulina
kliko ketu

dua si nuk dua
kliko ketu

hajde hajde moj xhixho
kliko ketu

vashez nga vlora
kliko ketu

 • Postime: 65

#1082 ne: 03-02-2007, 16:53:05
Malle per camerin enkelejda&hysni alushi ja kenga kiklo me poshte

http://www.speedyshare.com/862987810.html

 • Postime: 65

#1083 ne: 03-02-2007, 17:20:14

 • Postime: 65

#1084 ne: 03-02-2007, 17:40:58
Për qejfin tim dhe te tjerve po ju jap disa këngë te sabianit nga albumi i ri Sabiani ndryshe

http://www.speedyshare.com/660725518.html

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 05-02-2007, 14:48:00
eja zemer--greta koci
           (konkuruese ne festivalin 45 rtvsh)
http://www.speedyshare.com/671877789.html

 • Postime: 78
 • Gjinia: Mashkull

#1087 ne: 05-02-2007, 16:24:29
ju lutem a mund te mi gjej njeri disa kenge qe ka nxjerr ai polici i portokallis nje album me kenge faleminderit

 • Postime: 4

#1088 ne: 05-02-2007, 18:29:30
Përshëndetje
ja këngën Rovena Dilo - Dorezohem
http://www.speedyshare.com/844168775.html
degjim te kendeshem

 • Postime: 269

#1089 ne: 06-02-2007, 13:38:41
A mundet ndonjeri kengen e

Sinan Vllasaliu - Kur u ktheva nga gyrbeti

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#1090 ne: 06-02-2007, 21:12:57
MOS ME HARRO-Anxxela Peristeri mundet dikush?? :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#1091 ne: 07-02-2007, 07:05:07
A mundet ndonjëri këngën e

Sinan Vllasaliu - Kur u ktheva nga gyrbeti


 ja ku e ke shokut:

http://www.speedyshare.com/140682319.html

 • Postime: 75

#1092 ne: 07-02-2007, 13:55:24

 • Postime: 1

#1093 ne: 08-02-2007, 16:12:15
ckemi?
A mund te ma gjej dikush kengen e MUHARREM AHMETIT-TUKE mE KAJ dhe disa kenge te XHAVIT DEDEJ.

FALEMINDERIT

 • Postime: 66
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 08-02-2007, 20:52:34
kerkoj dy kenge..
njera e marioles: merr ate qe do (nuk jam e sigurt per titullin
tjetra e silva gunbardhit: mendoj (as per kete nuk jam e sigurt
kenget jane te koheve te fundit..
po mundi njeri te me jap ndonje link ku te mund t'i shkarkoj..
faleminderit..
:perqafim

 • Postime: 10

#1095 ne: 09-02-2007, 10:42:06
A ka mundesi ndonjeri nga ju te ma gjej kengen e...
SONIT - TE DUA TY ???

 • Postime: 674
 • Gjinia: Mashkull

#1096 ne: 09-02-2007, 17:08:05
Jeni te lutur qe ne kete forum mos te beni rregjistrimin vetem per nje kerkese. Merrni pjese ne debatet tona!
FLM PER MIRKUPTIMIN

#1097 ne: 10-02-2007, 15:54:11
Kush mund te na gjej dot kengen e Agb Fabiani":Kamariere dhe kete kengen e re te Sonit qenka e bukur vertet:)

#1098 ne: 10-02-2007, 16:16:30
TANI KAM NJE KERKESE ME GJITHE ZEMER DO TA FALENDEROJ KUSH DO ME GJEJE KETO KENGET:

NEXHAT ME REZMIJE OSMANI KENGEN"MOS U KTHE"
KENGEN E SONIT"TE DUA VETEM TY"


ps me falni qe kam shkruar me shkronja te medha po ndoshta keshtu bie me shume ne sy!

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1099 ne: 11-02-2007, 03:37:30
TANI KAM NJE KERKESE ME GJITHE ZEMER DO TA FALENDEROJ KUSH DO ME GJEJE KETO KENGET:

NEXHAT ME REZMIJE OSMANI KËNGËN"MOS U KTHE"
KËNGËN E SONIT"TE DUA VETEM TY"


p.s. me falni qe kam shkruar me shkronja te mëdha po ndoshta kështu bie me shumë ne sy!

mos u kthe--rezmie & nexhat osmani
http://www.speedyshare.com/457673764.html

te dua ty-Soni Malaj
http://www.speedyshare.com/647384338.html

Temat e fundit