Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 46 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552926

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 22-02-2007, 13:24:25
DUA KETO KENGE NHA GRUPI ELITA 5
1.A NUK ESHTE KESHTU
2.PENDIMI
3.NORA
4.BAHU
5.KTHEHU E DASHUR
6.NA ISH NJEHERE
7.NITA
8.VJESHTE NE ZEMER
9.TRSIHTIMI
10.MOS ME MERZIT
11.E UREJ SHIUN
12.BOEMI
13.VJEDHESI I ENDRAVE :)

 • Postime: 6
 • Gjinia: Mashkull

#1126 ne: 22-02-2007, 18:57:21

 Shife a është kjo qe e kërkon

 Sinan Vllasaliu - Gyrbeti

http://www.speedyshare.com/752165454.html

 

a ka mundesi ta uploadosh perseri pershkak se ishte fshir :( nqs ka mundesi uploadoje prap FLM

 • Postime: 75
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 23-02-2007, 09:02:03
Kush me ndihmon me çarçafin e meposhtem:

Rati&Babeta- Si karamele
Greta Koci&Labi- Mos shiko Tjeter
Greta Koci- Nje here po, nje here jo
Greta Koci- Valle dashurie
Rati- 40 vjece. He me mamin
Bledar Dapa- Jasha, Jasha
Mariola- Bema hallall bema
Poni- Dashurija Labe
Anila Mimani- E ta dish
Besa-kenga e kenges magjike
The drill- nuk e di titullin, por kenga e fundit

Dhe ato qe jane ne forum nuk shkarkohen me.

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 23-02-2007, 09:21:41
DUA KETO KENGE NHA GRUPI ELITA 5
1.A NUK ESHTE KESHTU
2.PENDIMI
3.NORA
4.BAHU
5.KTHEHU E DASHUR
6.NA ISH NJEHERE
7.NITA
8.VJESHTE NE ZEMER
9.TRSIHTIMI
10.MOS ME MERZIT
11.E UREJ SHIUN
12.BOEMI
13.VJEDHESI I ENDRAVE :)

 • Postime: 69

#1129 ne: 23-02-2007, 14:10:25
a mundet ndonjeri ta gjej kengen e TUNES -HAJDE

 • Postime: 269

#1130 ne: 23-02-2007, 21:03:26
A mundet ndonjëri këngën:

Dani - Fjalët qe na ndane
 

 • Postime: 65

#1131 ne: 24-02-2007, 17:39:45
Përshëndetje

Nëse dikush mund e ka këngën me te re tr TUNES ( e kam ndegjuar ne programin e vitit të ri) ju lutem nëse ka mundësi postojeni


FLM për mirekuptim
shpresoj te jet kjo kenga e tunes
http://www.speedyshare.com/692847453.html

 • Postime: 65

#1132 ne: 24-02-2007, 17:47:25
Ja dhe kenga me e re e Ermal Mamaqi&Olsa Ma kthe qytetin tim
http://www.speedyshare.com/837988780.html  10$ kush e shkarkon

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 24-02-2007, 20:25:15
Kush me ndihmon me çarçafin e mëposhtëm:

Rati- 40 vjeçe. He me mamin
Mariola- Bema hallall bema
Poni- Dashurija Labe


Dhe ato qe janë në forum nuk shkarkohen me.


Rati - 40 vjece flen me mamin
http://www.speedyshare.com/907139905.html

Mariola - Bema hallall bema
http://www.speedyshare.com/468811513.html

Poni - Dashuria labe
http://www.speedyshare.com/877222339.html

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull

#1134 ne: 24-02-2007, 23:32:39
pershendetje
kerkoj kengen e fundit te bleros reggaeton qe e kendon me ate te huajin

 • Postime: 10

#1135 ne: 24-02-2007, 23:34:46
shpresoj te jet kjo kënga e tunes
http://www.speedyshare.com/692847453.html

Te FLM shqiptaringavlore

Kete kenge e kam kerkuar por kenge nuk eshte ne tersi dhe eshte e kulaitetit te keq

ke mundesi ta gjen nje te kualitetit te mire , te lutem

FLM shume

 • Postime: 269

#1136 ne: 25-02-2007, 18:34:06
A mundet ndonjeri at kengen e:
Medes - Ah moj jete

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1137 ne: 26-02-2007, 07:46:36
Nese ka mundesi Vellezerit Susuri - Maturantet????

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 26-02-2007, 08:29:54
me fal por nuk e gjej dot

tanë ik tek dardana .ch ehde emerr këngën e leonores polaska mos thua jo

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 27-02-2007, 09:19:14
DUA KETO KENGE NHA GRUPI ELITA 5
1.A NUK ESHTE KESHTU
2.PENDIMI
3.NORA
4.BAHU
5.KTHEHU E DASHUR
6.NA ISH NJEHERE
7.NITA
8.VJESHTE NE ZEMER
9.TRSIHTIMI
10.MOS ME MERZIT
11.E UREJ SHIUN
12.BOEMI
13.VJEDHESI I ENDRAVE :)

#1140 ne: 27-02-2007, 09:25:48
bella shiko nje here tek ndenja.com sepse aty ka goxha kenge shqiptare !

 • Postime: 269

#1141 ne: 27-02-2007, 17:37:45
A mundet ndonjeri nje keng te Medes qe shkon disi kshtu:
"...Midis rruges me ke len
 as nje fjal nuk ma ke then
 A kam qen i keq per ty
 qe sot shpinen ma ke kthy
 A moj jet
 A moj jet
 Dikush qan e dikush qesh
 dikend gjumi nuk e ze
 e dikushi qet po fle ..."

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 27-02-2007, 23:05:42
e ka njeri kengen me te re te bleona qeretit
nuk jA di shum mir titullin por e kam digjuar ketu ne youtube


e kerkoj ne mp3 ju lutem

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 28-02-2007, 18:01:14
aka dikush me ma gjet albona suya adelina neziri ehde eva edhe genta 2007  mp3

 • Postime: 48

#1144 ne: 01-03-2007, 06:10:15
Ju lutem kerkoj kenget e Kaltrina Selimit.

Faleminderit in advance  :)

 • Postime: 31

#1145 ne: 01-03-2007, 20:28:09
hey ju lutem a ka mundsi me ma gjejt kengen qe e jep tek HABERET E DARKES TEK TIRANA TV ju lutemmm thank uuuuuu :):)(k)

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 02-03-2007, 00:31:46
tane ike tek vidoes ore  ik aty egjen edhe edegjon se spo muj as une me gjetg kurta gje ta jep e-maillin time tehotmaillit ehde ta jeo kengen

 • Postime: 65

#1147 ne: 02-03-2007, 15:41:27
Përshëndetje
kerkoj këngën e fundit te bleros reggaeton qe e këndon me atë te huajin
Ju kame thene 10$ kush e shkarkon kengen me pelqen si kenge urdheo
http://www.speedyshare.com/978592346.html

 • Postime: 65

#1148 ne: 02-03-2007, 15:51:44
Kenge me ritmo spanjolo albanese
http://www.speedyshare.com/708466467.html

 • Postime: 65

#1149 ne: 02-03-2007, 16:08:29
Nëse ka mundësi Vellezerit Susuri - Maturantet????
meqense je juventini 88 kam  nje kenge edhe per ty
http://www.speedyshare.com/345793638.html

Temat e fundit