Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 48 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 553027

 • Postime: 65

#1175 ne: 14-03-2007, 15:53:50
kela ja kënga e ylli bakes jam fisnik dem babadem


http://www.speedyshare.com/349178880.html
me fal se nuk e nisa ne formatin mp3 tani eshte e sakt
http://www.speedyshare.com/931579327.html

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#1176 ne: 14-03-2007, 17:22:12
kush e ka ate kengen e re te Vagabondit Qe quhet per nenat shqpitare a ka mundesi kush mem ndihmu

flm
respekte

 • Postime: 65

#1177 ne: 14-03-2007, 19:09:00
Do te doja kengen e Nida me titull Me pelqen shume flm

 • Postime: 66
 • Gjinia: Femer

#1178 ne: 15-03-2007, 16:06:57
shqiptaringavlora - je fantastik fare , ehe kerkesen time tjetren ma gjete ti..je i madh..flm

 • Postime: 65

#1179 ne: 15-03-2007, 16:25:04

 • Postime: 65

#1180 ne: 15-03-2007, 16:53:09
prap unë

LEONORA POLOSKA MOS THUAJ JO
PLS PLS PLS PLS PLS
(ne programin festiv te vitit të ri ne rtv 21 e ka kenduar)

flm
LEONORA POLOSKA MOS THUAJ JO dhe erjon korini smundje dashurie
http://www.speedyshare.com/330678114.html

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#1181 ne: 15-03-2007, 17:15:16
e gjen dikush  Mariza Ikonomi - Ku Eshte dashuria (nuk jam i sigurt per titullin e kenges) Dhe Rudi -Kena me kall

 • Postime: 65

#1182 ne: 16-03-2007, 10:53:41
Ledin Celo Vagabond nga dashuria

http://www.speedyshare.com/464160360.html
10$

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1183 ne: 16-03-2007, 12:14:38
e gjen dikush  Mariza Ikonomi - Ku Është dashuria (nuk jam i sigurt për titullin e kenges) Dhe Rudi -Kena me kall

kenga e mariza ikonomit--ku esht dashuria

kliko ketu

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1184 ne: 16-03-2007, 12:19:16
shqiptaringavlora* te lutem ate kengen e leonora poloskes *mos thuaj jo* mund ta postosh dhe njeher
se un nuk mundem dot me e mar me del vetem 1:24
nuk esht e plot kenga.

 • Postime: 56

#1185 ne: 16-03-2007, 15:15:24
A ka dikush kengen e VEsa lumes LUAJ qe po e kendon ne Topfest 4???

videon e keni ketu


flm

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1186 ne: 16-03-2007, 15:46:29
Merre po nuk e di do e shkarkosh dot apo jo,une arrij ta shkarkoj.

Vesa Luma - Luaj

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1187 ne: 16-03-2007, 15:59:53

 • Postime: 65

#1188 ne: 16-03-2007, 18:03:17
shqiptaringavlora* te lutem atë këngën e leonora poloskes *mos thuaj jo* mund ta postosh dhe njeher
se un nuk mundem dot me e mar me del vetëm 1:24
nuk esht e plot kënga.
kenga eshte vetem 1:24 nuk kam çti bej ezopit :perqafim  (?) :@  [/b]

 • Postime: 56

#1189 ne: 16-03-2007, 21:49:54
Po Berni,,,flm shume :perqafimMerre po nuk e di do e shkarkosh dot apo jo,unë arrij ta shkarkoj.

Vesa Luma - Luaj

 • Postime: 269

#1190 ne: 17-03-2007, 13:11:34
A mund ndonjeri me ma gjet kengen qe e kendon nje mashkull dhe qe shkon disi kshtu:

"Ani shko
dhe po munde ti
me harro
do te jesh me mire
e kuptoj ..."

Ma tutje nuk me kujtohet se e kam ndegjuar ne radio

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#1191 ne: 17-03-2007, 20:11:13
a mundet ta postoj dikush këngën e re të Sonit
flm

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1192 ne: 17-03-2007, 22:07:03
a mundet ta postoj dikush këngën e re të Sonit
flm

si titullohet?????

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#1193 ne: 17-03-2007, 23:32:36
"TË DUA TY" më duket

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1194 ne: 18-03-2007, 00:00:57

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1195 ne: 18-03-2007, 00:07:18
Pershendetje
Kengen e re te Ponit - Si trendafil , qe kendoi tek top fest 4 e ka njri?

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#1196 ne: 18-03-2007, 00:56:23

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1197 ne: 18-03-2007, 01:23:41
Përshëndetje
Kengen e re te Ponit - Si trëndafil , qe kendoi tek top fest 4 e ka njri?

http://www.speedyshare.com/639289653.html

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1198 ne: 18-03-2007, 01:53:53
muharrem ahmeti--italia & tallava

http://www.speedyshare.com/260443530.html

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1199 ne: 18-03-2007, 18:23:56
Rrofsh Eurogina

Temat e fundit