Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 6 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 586723

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

#125 ne: 01-07-2006, 09:32:06
E kam prap nje kerkes:

Albumin me te ri te Medes    dhe

Albumin me te re te Motrave Mustafa se bashku me dy kengetare....

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#126 ne: 01-07-2006, 09:38:26
Faleminderit qe je i mendimit me mua per heqjen e reklamave nuk e di pse ti vene reklamat ne kenge te thote njeriu se ate kenge e ke bere remix edhe dihet ajo eshte e mixuar nga ai person lejohet mirpo te vesh nje kenge reklam me duket se po ja hup kuptimin kenges te them te drejten a mundet dikush te me ndihmoj se kush jane ata qe bejne keto reklama t'i mi japin adresat e tyre e t'ju dergoj disa letra keshilluese ju faleminderit per mirekuptim

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#127 ne: 01-07-2006, 10:33:23
Bleriana ketu e ke albumin e ri te medes ne don:
ne www.albashare.net

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 01-07-2006, 11:00:46
Kerkoj keto kenge une .

Adelina Thaqi - E ka kendu ne RTK per Vitin e rri
Albina Hashani - Uragan


Nese mundet dikush flm shume

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#129 ne: 01-07-2006, 14:29:50
hej ju lutem a mundemi me ma kalxu se ku mundem mi gjejt fjalet e ksaj kenges "ritimi i rruges - kosova all stars" faleminderit shum rrofsh :):):)

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#130 ne: 02-07-2006, 06:31:35
pershendetje!!! a kish mujt dikush me ma gjet kengen e re te Nora Istrefit Chok Guzel...nese e keni albumin e ri edhe klipin e ri pllzzz postoni flm per mirkuptim :):):)

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#131 ne: 02-07-2006, 06:48:57
tonytoon, ja ku e ke albumin e Nora Istrefit http://www.studentet.info/mydownloads-viewcat.cid-28.htm
Klipin as nuk e kom pa n'TV e as nuk di ku me ta gjete ... degjim te rahatshem :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#132 ne: 02-07-2006, 07:01:15
mos reklamoni webfaqe tjera sa her me ju thane!!
nese ekeni kengen ne pc bene uplaod me reklamu nuk jena ketu!!

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#133 ne: 02-07-2006, 12:07:27
Blerina Osaj - Nese shkon... mund te ma gjeni

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#134 ne: 02-07-2006, 17:23:27
tonytoon, ja ku e ke albumin e Nora Istrefit http://www.studentet.info/mydownloads-viewcat.cid-28.htm
Klipin as nuk e kam pa n'TV e as nuk di ku me ta gjete ... degjim te rahatshem :P

flm per kenget po nuk ish aja kenga qe e desha choc guzel anyway thanx :):):)

 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#135 ne: 02-07-2006, 17:25:52
http://rapidshare.de/files/24328305/Dj.Suat_feat.2po2___50Cent_-_Hip_Hop_Shqip__remix_.mp3 RMX Dj Suat 2po2 50 cent klm

Ma gjen nje kenge te 50 Cent  remix me sami kallmin  qe peshendet gjith fisine vet.

P.S:Eshte remix me Kengen In da Club

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#136 ne: 02-07-2006, 21:55:14

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#137 ne: 03-07-2006, 02:45:43
ne kete faqe apo pjese te forumit lejohet vetem postimi i kengeve shqipe kshtu qe nese ke kerkes per kenge te huaja ateher bej ketu http://forumi.zeriyt.com/index.php/topic,30724.0.html

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 03-07-2006, 05:17:36
 :) :) :)

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#139 ne: 03-07-2006, 05:37:52
a kishte ndokush ketu albumin e Sabri Fejzullahit??

Po edhe këngën "Mos u Kthe" kënduar nga Nexhat dhe Remzije Osmani??

Ju luuuuuuuutem! :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 03-07-2006, 05:41:52
ESHTE NJE KENG QE I KENDOHET GJIROKASTRES-E KENDON NJ EKENGETAR POPULLOR
E KENDON SELAMI KOLONJA :D
« Editimi i fundit: 03-07-2006, 08:01:49 nga bella_stronza »

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#141 ne: 03-07-2006, 09:43:58

Po edhe këngën "Mos u Kthe" kënduar nga Nexhat dhe Remzije Osmani??

Ju luuuuuuuutem! :perqafim :perqafim :perqafim

Kete ta gjeta . :)

http://rapidshare.de/files/24823632/Remzie_Osmani___Nexhat_-_Mos_u_kthe.mp3.html

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 03-07-2006, 11:43:08
ju lutem kush mund te ma gjeje kengen
dashuri pa shije-greta koci. :)

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#143 ne: 03-07-2006, 12:07:22
a mund ta gjej njeri kengen berkani-kriza plz?

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#144 ne: 03-07-2006, 12:27:55
Shpërndane

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#145 ne: 03-07-2006, 13:50:34
heyy people whats up  :P??? a e ka dikush kengen e tunes  bardh e zi ???? dhe qat kengen  mos fol .. ? oki pra flm shum ju duaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa  :perqafim

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 03-07-2006, 21:21:36
A mundet dikush me gjet albumin ose keng  te Xenit & Zenel Dolit

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 04-07-2006, 09:38:35
ESHTE NJE KENG QE I KENDOHET GJIROKASTRES-E KENDON NJ EKENGETAR POPULLOR
E KENDON SELAMI KOLONJA :D

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#148 ne: 04-07-2006, 14:03:02
e kerkoj kengen KRIZA NGA BERKAN ??
nese keni mundsi me ndimoni

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

#149 ne: 04-07-2006, 14:44:51
Ka qe mjaft koh qe po e kerkoj kengen nga:

Xuxi - Eja me merr


FLM

Temat e fundit