Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 53 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555928

 • Postime: 66
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 16-04-2007, 06:07:19
flm eurogina..mos ke dhe ndonje album te denises asaj kengetares nga vlora?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1301 ne: 16-04-2007, 07:27:52
HITS 2007 YLLI BAKA

baba tomori
kliko këtu

kënga e bandillit
kliko këtu

kunadhja ne mes te ditës
kliko këtu

llokume me sheqer
kliko këtu

më vjen malle për tepelenen
kliko këtu

moj neperka pika pika
kliko këtu

orkestrale
kliko këtu

Pleqeria
kliko këtu

selvia e kolonjes
kiko këtu

te martoi neneja
kliko këtu

tre shkembinjte e Dangellise
kliko këtu • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1302 ne: 16-04-2007, 12:09:52
Ja ku ke disa këngë nga albumi i Denises:

http://www.speedyshare.com/608977126.html Denisa - Qerosi
http://www.speedyshare.com/190931585.html Denisa - Tunde ne djep tunde
http://www.speedyshare.com/160989388.html Denisa - do benem si I sëmurë
http://www.speedyshare.com/534957927.html Denisa - Çobani
http://www.speedyshare.com/972341364.html Denisa - Moj Saranda moj Delvina

 • Postime: 51
 • Gjinia: Femer

#1303 ne: 16-04-2007, 13:12:32
hej kush mundet te ma gjej kengen e (BESJANI RRI VEQ PAK) TUNG TUNG

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer

#1304 ne: 17-04-2007, 08:29:56
kerkoj kengen e Jehona SOpit - Pervjetori!

eshte e mrekullueshme!

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer

#1305 ne: 17-04-2007, 14:59:40
ABEN DI KUSH ME MA GJET KENGEN E GILIT BENE ZOT KOSOVEN AMERIKE PLASE NE MP3

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1306 ne: 18-04-2007, 06:05:40
kerkoj këngën e Jehona SOpit - Pervjetori!

është e mrekullueshme!

http://www.speedyshare.com/826348374.html

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer

#1307 ne: 18-04-2007, 06:24:16

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#1308 ne: 19-04-2007, 06:25:26
Pershendetje..

A ka mundesi dikush te me gjej keto kenge :

Elida Kryeziu - Nje kujtim..

dhe kengen e Adrianes ne Nota Fest/2006 qe e ka kenduar

ju flm shume.

 • Postime: 66
 • Gjinia: Femer

#1309 ne: 19-04-2007, 08:50:20
stari je fantastik flm shume

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1310 ne: 20-04-2007, 22:14:50
Citim nga: Ahdelina'Fan ne 19-04-2007, 06:25:26
Përshëndetje..

Elida Kryeziu - Një kujtim..


http://www.speedyshare.com/670301319.html

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#1311 ne: 21-04-2007, 05:16:11

http://www.speedyshare.com/670301319.html


Ohh flm shume, Respekt je shum e mire Zoti te dhashte ate qe don ma shume.. :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1312 ne: 21-04-2007, 05:50:21
ska problem,sa per ate kengen e adrianes akoma skam gjet gje.

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#1313 ne: 21-04-2007, 07:17:10
A e ka njeri kengen e re te Ingrid Gjonit - Barbi silikon?

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1314 ne: 23-04-2007, 03:00:06
kerkoj kengen e ariela krasniqit-ste lejoj
                leonora jakupi-ti nuk egziston

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer

#1315 ne: 23-04-2007, 03:42:54
kerkoj kengen e re te Getoarit dhe Elvanes titulluar - "Mames"


si i behet?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1316 ne: 23-04-2007, 08:00:10
kerkoj këngën e ariela krasniqit-s'të lejoj
                leonora jakupi-ti nuk egziston


ketu i ke te dyja KENGET

http://www.speedyshare.com/202157115.html

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1317 ne: 25-04-2007, 03:16:03
Faleminderit per kenget po kjo e arieles eshte nje tjeter mbase e ngateroj une titullin po ka ketofjale kenga:
jo nuk te kam frike une rrugen tim di ta gjej ti jo mos me bertit mendjelehte per ty une sdo te jem

 • Postime: 18

#1318 ne: 25-04-2007, 06:35:10
Kerkoj kengen e Ciljetes me Florin -ze be !! Ju lutem kush e ka  nese ka mundesi ta drg!! Thnx in advance :):) :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 25-04-2007, 19:57:15
Faleminderit për këngët po kjo e arieles është një tjetër mbase e ngateroj unë titullin po ka ketofjale kënga:
jo nuk te kam frikë unë rrugën tim di ta gjej ti jo mos më bertit mendjelehte për ty unë sdo te jem


http://www.speedyshare.com/524708500.html

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#1320 ne: 26-04-2007, 05:22:04

 • Postime: 269

#1321 ne: 27-04-2007, 04:51:09
A mundet ndonjeri kengen:
Sefe Duraj - Urime martesen
 

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1322 ne: 28-04-2007, 05:37:30
A mundet ndonjëri këngën:
Sefe Duraj - Urime martesen
 

http://www.speedyshare.com/151700546.html

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 28-04-2007, 10:46:06
Jeta Barbullushi - Per ty

Nese mundet dikush kete kenge..

A nuk ka askush kenge te Nota Festit 2006 ??

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#1324 ne: 28-04-2007, 16:52:04
Edhe te Eliza Hoxhes - Per ata qe sjan

nese mundet dikush ju flm shume.

Temat e fundit