Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 59 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555650

 • Postime: 12

#1450 ne: 22-06-2007, 14:21:41
E kerkoj "Lahuten e Malcise" te interpretuar nga Qun Lajci

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1451 ne: 22-06-2007, 15:01:57
Kush e ka Albumin nga NEXHAT OSMANI !!!

kerkon albumin qe ka nxjerr tani 2007-tes?

 • Postime: 3

#1452 ne: 22-06-2007, 17:43:13
unë kerkoj këngën e valton krasniqit- familja u be shkak   dhe ismet bexheti- një bilbil i malit

#1453 ne: 22-06-2007, 22:11:36
Kush ma gjen pak ate kengen popullore qytetare beratase e ka teksit pak a shume cu ngjitha perjete kalase..pls sepse e kam te domosdoshme per nje pune kursi .

Flm

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#1454 ne: 22-06-2007, 23:53:22
atë KUTIA FUNDIT se kam iden se cfar esht po nejse
mbase e ke fjalën për ket këngën
http://www.speedyshare.com/944641745.htmlflm shum prej teje kjo ishte kenga qe kerkoja je i nerum
take care thx bye

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1455 ne: 23-06-2007, 15:26:36
E kerkoj "Lahuten e Malcise" te interpretuar nga Qun Lajci

esht 31:26min.

http://www.speedyshare.com/498309769.html

 • Postime: 1

#1456 ne: 23-06-2007, 18:29:34
o tironce une jam sarandjot ma gjn dot ate kengen e grupit lrc ate kengen (kam koll)

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1457 ne: 23-06-2007, 19:31:04
o tironce unë jam sarandjot ma gjn dot atë këngën e grupit lrc atë këngën (kam koll)

ok,ja ku e ke sarandjoto

http://www.speedyshare.com/825429197.html

 • Postime: 12

#1458 ne: 23-06-2007, 22:42:29
Pershendetje te perzemert per Euroginen. Nuk e di  se kush je dhe nga je por te falenderoj shume per "Lahuten..."dhe nese kalon neper Gjermani ndonjehere lajmerohu.Shume faleminderit

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1459 ne: 23-06-2007, 23:02:28
Përshëndetje te perzemert për Euroginen. Nuk e di  se kush je dhe nga je por te falenderoj shumë për "Lahuten..."dhe nëse kalon nëpër Gjermani ndonjëherë lajmerohu.Shumë faleminderit

ok ska problem.
kenaqesia ime te ndihmoja me kengen.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1460 ne: 25-06-2007, 01:53:46
Po kerkoj disa Potpuri këngësh nga Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani qe i kendojn se bashku nq është e mundur.. Flm.

http://www.speedyshare.com/281432166.html

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1461 ne: 25-06-2007, 06:26:23
flm. eurogina  :)

 • Postime: 12

#1462 ne: 25-06-2007, 12:53:04
Ciljeta - Falma Ti, Falma
Kush e gjen eshte i lutur ta publikoje!

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer

#1463 ne: 25-06-2007, 13:18:15
pershendetje

posedon dikush albumin me te ri Edona Llalloshi ?
me pelqen kenga MBETEM KEQ
flm shume!

 • Postime: 3

#1464 ne: 25-06-2007, 14:57:11
Kerkoj kengen: Valbona Mema - Cou Rexho

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#1465 ne: 25-06-2007, 18:14:00
Hey kush ma gjen kengen Parfum nate ga Jonida Maliqi..
Kenduar ne top fest 4

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1466 ne: 25-06-2007, 22:02:05
Hey kush ma gjen këngën Parfum nate ga Jonida Maliqi..
Kenduar ne top fest 4

http://www.speedyshare.com/776364846.html

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1467 ne: 25-06-2007, 22:35:26

 • Postime: 12

#1468 ne: 26-06-2007, 01:29:01
Tung,


kerkoj urgjentisht kengen

Vaj dhe mall per camerine


THANK YOU !!!!!!!

 • Postime: 104
 • Gjinia: Femer

#1469 ne: 26-06-2007, 03:23:25
desha kenget e gezim nikes te albumit te ri nase ka mundesi kush ju lutem se me duhet asap  dhe nuk e kam gjet askund tjeter...flm shumm..peace

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1470 ne: 26-06-2007, 03:29:28
Tung,


kerkoj urgjentisht këngën

Vaj dhe mall për camerine


THANK YOU !!!!!!!

http://www.speedyshare.com/879120493.html

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#1471 ne: 26-06-2007, 05:54:53
Kete kengen e vjedhur te elvana gjates a ma gjani kush...Mames a qysh e pa titullin, thxx :D

 • Postime: 390
 • Gjinia: Femer

#1472 ne: 26-06-2007, 10:12:30
Këtë këngën e vjedhur te elvana gjates a ma gjani kush...Mames a qysh e pa titullin, thxx :D

E ke tek faqja 72

#1473 ne: 26-06-2007, 14:32:22
Pse kenge te vjedhur e ka ate Elvana ?

 • Postime: 12

#1474 ne: 26-06-2007, 21:14:16
Ciljeta - Falma Ti, Falma
Kush e gjen është i lutur ta publikoje!

Temat e fundit