Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 61 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555782

 • Postime: 37

#1500 ne: 01-07-2007, 16:14:07
aida cara - ura e tabakave
nexhat osmani - fukarai

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1501 ne: 01-07-2007, 17:03:45
aida cara - ura e tabakave
nexhat osmani - fukarai

nexhat osmani
http://www.speedyshare.com/245407374.html

ate tjetren nuk e kam

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1502 ne: 01-07-2007, 17:30:45

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1503 ne: 01-07-2007, 23:36:55
E kerkoj gjithashtu "Dervish Shaqa ne zemrat tona" prej Zenun Maksutaj. Është fantastike

http://www.speedyshare.com/420116180.html

 • Postime: 824
 • Gjinia: Femer

#1504 ne: 02-07-2007, 14:53:02
Eurogina, a mund te ma gjesh dhe mua kengenn " Veriu" te Rona Nishliut . Te faleminderit ne advance !

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1505 ne: 02-07-2007, 19:23:44
Eurogina, a mund te ma gjesh dhe mua kengenn " Veriu" te Rona Nishliut . Të faleminderit ne advance !

http://www.speedyshare.com/910220552.html

 • Postime: 12

#1506 ne: 02-07-2007, 23:15:59
Tung Eurogina, flm shume per "Dervish Shaqen.."

 • Postime: 69

#1507 ne: 03-07-2007, 10:02:03
Dafina Zeqiri - Rall e permall

 • Postime: 269

#1508 ne: 03-07-2007, 16:18:06
e kam une kengen e dafines... ma vone do ta postoj...

por ndonjeri mundet nje kenge te bleros qe shkon disi kshtu:
"Ama buzen pak, heqe bluzen tash, baby mos me provoko, sonte je shum hot baby... Afrohu ma ngat, pse po rrin aq larg, lady sonte veq ti je shume hot...."

flm 

 • Postime: 269

#1509 ne: 03-07-2007, 16:21:41

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1510 ne: 03-07-2007, 22:01:56
por ndonjëri mundet një këngë te bleros qe shkon disi kshtu:
"Ama buzen pak, heqe bluzen tash, baby mos më provoko, sonte je shum hot baby... Afrohu ma ngat, pse po rrin aq larg, lady sonte veç ti je shumë hot...."

flm 

http://www.speedyshare.com/992827821.html

 • Postime: 269

#1511 ne: 04-07-2007, 11:40:56
http://www.speedyshare.com/992827821.htmlflm per kengen eurogina

Por a mundet edhe ndonjeri te ma gjej Albumin e ri te Motrave Mustafa? Sipas mundesis ne speedyshare...

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer

#1512 ne: 04-07-2007, 21:36:36
kush mundet me ma gjet kengen e valton krasniqi albumin eri 2007 apo at kenge eit ngo tash please ne mp3

 • Postime: 1

#1513 ne: 04-07-2007, 22:44:56
Pershendetje forumista,jam ne kerkim te kenges se Jonida Maliqit,fatkeqesisht nuk ia di titullin por mbaj mend text:

e di fort mire e di
nuk do ti kem une me
puthjet e tua
jo z'do ti degjoj
une me fjalet e tua
une e diiiiiiiii
 
ref:dhe pres te kthehesh
pra ne dhimbje te kerkoj
therras dhe zeri yt
pergjigjet si jehone
si jehone ne humbetir
ty te kerkoj dhe me zhdukesh
neper mjegull
s'te takoj si mirazh ne shkretetir
une e diiiiiiiiiii
pritja ime ska kuptim
ikja jote ska me kthim
sa do te pres nuk kam me
shpres e di,do te tretet
mgadal cdo enderr e bukur
cdo fjale.

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1514 ne: 05-07-2007, 00:33:56
Valton Krasniqi - My love kush mund ta gjej???

 • Postime: 12

#1515 ne: 05-07-2007, 01:57:22
Kënga e edi krasniqi- Genjeshtra and Ah Moj Dashni
Please!!!!!!!!!!!!!!!

Kënga e Mihrije Braha me motër e vet, e ato kishin kendoj ne rtv 21 gezuar vitin i ri 2007 Please!!!!!!!!!!

Kenga e Nyrset Muciqi- e imja je

Please!!!!!!!!!!!
flm

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1516 ne: 05-07-2007, 03:29:41

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1517 ne: 05-07-2007, 05:07:31
familja u be shkak-valton krasniqi

http://www.speedyshare.com/387910935.html

 • Postime: 51

#1518 ne: 05-07-2007, 10:41:34

A ka ndokush kenge te tjera te kenduara nga Aurela Gace per nder te Vace Zeles dhe Nexhmije Pagurushes
Flm

un kam këto dy këngët jan te nexhmije pagarushes te kenduara nga aurela gace

falma buzeqeshjen
Kliko Këtu

lemza
Kliko këtu

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer

#1519 ne: 05-07-2007, 12:02:17
JU LUTEM KUSH ME NDIHMON ME KENGEN E FUNDIT TE dUDES:

NANO  (kshu quhet kenga)

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1520 ne: 05-07-2007, 12:14:28
JU LUTEM KUSH ME NDIHMON ME KËNGËN E FUNDIT TE dUDES:

NANO  (kshu quhet kënga)

Duda - Nano
http://www.speedyshare.com/796683416.html

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#1521 ne: 05-07-2007, 12:16:17

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer

#1522 ne: 05-07-2007, 13:49:13
Duda - Nano
http://www.speedyshare.com/796683416.html


Juventini, faleminderi tpor kenga eshte vec 50 sec.ktu ku ma dhe , sapo fillon kenga:( mbaron!
a mund te me ndihmosh me Nanon e plote pls?!

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1523 ne: 05-07-2007, 14:18:18
Përshëndetje forumista,jam ne kerkim te kenges se Jonida Maliqit,fatkeqësisht nuk ia di titullin por mbaj mend textin

e di--jonida maliqi

http://www.speedyshare.com/304735862.html

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1524 ne: 05-07-2007, 14:19:29
kubela kenga qe te dha juventini esht e plot,provoje dhe njeher ta besh download.

Temat e fundit