Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 163 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555649

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4050 ne: 11-02-2009, 20:48:45
ok,dora faleminderit...
kerko kenge:
soni malaj - me merr
mimoza mustafa - nje minute
majlinda kryeziu - s'e meriton
lena - kush gaboj
faleminderit :perqafim

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4051 ne: 12-02-2009, 08:33:06
Te Zona e Hiteve u shtua:

GRETA KOCI - Nuk ta kam thene

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4052 ne: 12-02-2009, 09:00:20
Kerkoj kengen e nenes {bama hallal moj nane} nga  Smajl Puraj

Smajl Puraj - Bema hallall moj nane

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4053 ne: 12-02-2009, 09:28:36
Kerkoj keto plss ppl..

Altin Shira - S'dua te mbetem vetem
Altin Shira - Fjala e fundit
Remzie&Nexhat Osmani - Ah bre djale
Remzie&Nexhat - Mos u kthe
Remzie Osmani - Sa te deshta
Eli Fara - Sonate

Thnnxxx :)

Altin Shira - S'dua te mbetem vetem

Altin Shira - Fjala e fundit

Remzie dhe Nexhat Osmani - Ah bre djale

Nexhat & Remzie Osmani - Mos u kthe

Remzie Osmani - Sa te deshta

Eli Fara - Sonate

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4054 ne: 12-02-2009, 09:45:24
ok,dora faleminderit...
kerko kenge:
soni malaj - me merr
mimoza mustafa - nje minute
majlinda kryeziu - s'e meriton
lena - kush gaboj
faleminderit :perqafim

Tingulli 3nt dhe Soni Malaj - Me merr

Mimoza Mustafa - Nje minute

Majlinda Kryeziu - S'e meriton

Lena - Kush gaboi

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4055 ne: 12-02-2009, 09:46:24
kerkoj nje kenge te Ardit Gjebrea-s ne mos gaboj titullin e ka:Gjunjte e tu...
flm

Kontrolloje dhe nje here titullin.... ose ndonje varg kenge.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4056 ne: 12-02-2009, 10:12:28
a mund te me gjeni keto kenge ju lutem flm...


Aferdita Demaku - Gurbetqari im

Aida cara-cunat e shijakut

Hajredin Gjeta - Lamtumire

Hajredin Gjeta-testamet i dashuris

Pajtim Struga e Valbona Mema-oh moj goce tirane

Pajtim Struga-festa e bajramit

Artur Ceku - LOT BIN PIKA PIKA

Bledi-synetlliku

Aida Cara-Qaje beqarinë

Valbona Halili-Paja

Luan Rrapushi-Qaje cuno qaje

MONDI DHE GRISELDA-KUR VJEN PUNA ME U MARTU

ILIR BASHO-CDO SHEKULL VELLEZER

Arben Sinoni-Jom tironc i vjeter

Artiola Toska-Kur vjen dita e djele

Pajtim Struga-30 dite e ramazanit

Hajredin Gjeta - Lamtumire

Aferdita Demaku - Gurbetqari im

Aida Cara - Cunat e Shijakut

Pajtim Struga & Valbona Mema - Oh moj goce Tirane

Pajtim Struga - Festa e Bajramit

Bledi - Synetlliku

Aida Cara - Qaje beqarine

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4057 ne: 12-02-2009, 17:24:28
ciao dora,faleminderit shume :)

 • Postime: 14

#4058 ne: 12-02-2009, 18:16:46
Kontrolloje dhe nje here titullin.... ose ndonje varg kenge.
disa vargje nga kenga:Nuk te prek se mos trembesh edhe nisesh per diku,nuk ka jete nuk ka prehje pa trupin tend pa shpirtin tend,pa gjunjte e tu....

Do ti isha mirenjohese nese do ma gjeje.flm

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4059 ne: 15-02-2009, 00:18:41
Capital T ft. 2 PO 2 & Duffy - Shum Nalt??

 • Postime: 75

#4060 ne: 15-02-2009, 10:48:55
Pershendetje.

A mundet dikush me ma gjet kengen e NRG Band - Drenushe origjinalin.
jo me ate lopen qe ben ne mes te kenges hahaha.

Vetem origjinalin nese e keni ju lutem postone........

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4061 ne: 16-02-2009, 08:34:10
Capital T ft. 2 PO 2 & Duffy - Shum Nalt??

E ke tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4062 ne: 16-02-2009, 08:35:06
Pershendetje.

A mundet dikush me ma gjet kengen e NRG Band - Drenushe origjinalin.
jo me ate lopen qe ben ne mes te kenges hahaha.

Vetem origjinalin nese e keni ju lutem postone........

Edhe kjo eshte tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 75

#4063 ne: 16-02-2009, 13:38:50
heheh nuk eshte kjo kenga origjinal.

me nevojitet vetem origjinali

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4064 ne: 16-02-2009, 13:54:48
heheh nuk eshte kjo kenga origjinal.

me nevojitet vetem origjinali

Versioni origjinal eshte kenduar nga grupi "Minatori", por nuk gjendet kollaj.

 • Postime: 75

#4065 ne: 16-02-2009, 17:03:22
Nuk me ke kuptuar.

Desha une te marr NRG Band - Drenusha jo te mare inqizim nga TV-ja sepse aty gjate kendimit te kenget ndigjohet nje ze lope (eshte per te qeshur sepse kur te transmetoj sepse jam DJ) do qeshin heheheh.

Pra kete kenge e ka kenduar origjinal eshte fjala NRG Band ne cd-ne e vitit te ri "Gezuar me tupan" keshtu qe kush e ka ate cd mund te kete kengen.

Me repsekt!...

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4066 ne: 16-02-2009, 20:42:44
kerkoj kenge:
albana mesuli - ke faj
albana mesuli - shko
albana mesuli - pa dashur
arza jakupi - nga nota fest 2004
hana band - tash esht vone
hana band - vec edhe njeher
sejlan - sonte
sejlan - lamtumir
zanfina ismajli - dashnoret e ferrarit
faleminderit :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4067 ne: 17-02-2009, 09:16:40
Te "Albume te reja shqiptare" u shtua:

SUPERNOVA - 1

 • Postime: 54
 • Gjinia: Femer

#4068 ne: 18-02-2009, 01:11:31
`Ju lutem
`Kengeen e Alma Bektashit-Bla bla bla :$
`Feleme .. :perqafim

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4069 ne: 18-02-2009, 08:17:13
`Ju lutem
`Kengeen e Alma Bektashit-Bla bla bla :$
`Feleme .. :perqafim

Alma Bektashi - Bla bla

 • Postime: 73

#4070 ne: 19-02-2009, 10:54:19
nese ka mundesi

Shkurte Fejza -    Kam një lot ( versioni origjinal i viteve 90 )
Shkurte Fejza      Të mur Kosova
Shkurte Fejza      Nënë Tereza
Shkurte Fejza      I kam thanë bilbilit
Shyhrete Behluli   Moj Erlinë
Gili               E thërras me emrin tim
Shkurte Fejza      Tivari
Shkurte Fejza       Përse
Shkurte Fejza       Mora udhë kah manastiri
Shyhrete Behluli   Uratë për liri
Gili              Vaji i nuses
Gili               krushqit

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4071 ne: 20-02-2009, 17:42:12
kerkoj kenge:
albana musuli - pa dashur
arza jakupi - nga nota fest 2004
emira ademi - me pelqen prafumi yt i ri
emira ademi - knaqu
emira ademi - me vjen keq
hana band - tash esht vone
hana band - vec edhe njeher
sejlan - lamtumir
faleminderit shume :perqafim

 • Postime: 56

#4072 ne: 21-02-2009, 00:42:53
a mundet diksuh me gjete kangen EDhe nje fundvit nga VEsa Luma ,,,dhe nga MAchiato band kangen Nje tjeter jete???


flm shuem shume

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4073 ne: 23-02-2009, 08:27:31
a mundet diksuh me gjete kangen EDhe nje fundvit nga VEsa Luma ,,,dhe nga MAchiato band kangen Nje tjeter jete???


flm shuem shume

Machiato Band - Nje tjeter jete

 • Postime: 3

#4074 ne: 24-02-2009, 13:05:20
pershendetje.

kerkoj kengen "Dedikuar" nga blerina & aurel

Temat e fundit