Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 164 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555654

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4075 ne: 24-02-2009, 13:27:59
pershendetje.

kerkoj kengen "Dedikuar" nga blerina & aurel

Tek tema "Albumet e reja shqiptare" e ke tek albumi "Hite ne Eurostar".

 • Postime: 1

#4076 ne: 25-02-2009, 11:10:57
Kerkoj kengen me te re te Arberie Hadergjonaj qe ja ka kushtuar Presidentit Rugova... Flm shume...

 • Postime: 3

#4077 ne: 26-02-2009, 10:17:46
pershendetje kerkoj dy kenge
" kurre su pame" nga mirjeta
" ste mbaj dot peng " samanta karabello

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4078 ne: 26-02-2009, 10:28:59
pershendetje kerkoj dy kenge
" kurre su pame" nga mirjeta
" ste mbaj dot peng " samanta karabello

Mirjeta - Kurre s'u pame

Samanta Karavello - S'te mbaj dot peng

 • Postime: 1

#4079 ne: 26-02-2009, 21:50:17
Miredita juve,

a keni mundesi nese muni me mi gjet qeto kong?

Vajta Kalova Gjithe Kalabrine

30 dite te ramazanit as skem hanger as skem pie...bash me lalen dote shkojme ne gjamije..

dhe nese keny kenge te vjetra qytetare te ndryshe kish bo..falemderit shume.

Thank you.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4080 ne: 04-03-2009, 09:14:47
kenge serenatash---DEVIS XHERAHU


mund tma gjeni ju lutem

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4081 ne: 05-03-2009, 08:16:00
Elvana Gjata - Nuk jemi me (2009) --- Zona e Hiteve

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4082 ne: 05-03-2009, 18:36:01
dafina hameli - me dergoi babai per shqerra

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4083 ne: 06-03-2009, 08:44:21
Kerkoj kengen me te re te Arberie Hadergjonaj qe ja ka kushtuar Presidentit Rugova... Flm shume...

Kenga u vendos tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 11

#4084 ne: 06-03-2009, 15:55:32
Kerkoj kengen:
Valbona Mema dhe Mustafa Mehja - Je xerru 3 her prej fikut.
Romina Aliaj - Tundi moj tundi hajmalite.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4085 ne: 06-03-2009, 16:03:16
Kerkoj kengen:
Valbona Mema dhe Mustafa Mehja - Je xerru 3 her prej fikut.
Romina Aliaj - Tundi moj tundi hajmalite.Kenget e Valbona Memes e ke tek Maratona e Kenges Popullore 3.

Romina Aliaj - Tundi moj tundi hajmalite

 • Postime: 73

#4086 ne: 07-03-2009, 12:13:42
kerkoj kengen
Ilir Shaqiri - Poçari

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer

#4087 ne: 07-03-2009, 12:58:38
A keni mundesi kengen: Ilir Shaqiri - Engjujt Arberor?
Faleminderit,
Tweet :-)

 • Postime: 3

#4088 ne: 07-03-2009, 20:24:47
deshiroj kenget:

ryva kajtazi - me pizhamat e tua remix
dafina dauti - do te them jo (e kualitetit te lart)
enkelejda - vaj dhe mall per camerine

faleminderit

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4089 ne: 08-03-2009, 10:54:21
Mi gjeni keto kenge plssss :) :DFlmmmm.

 • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull

#4090 ne: 08-03-2009, 15:22:56
E ka dikush Ergin Brahimi - Pasthirrme nese po le ta postoj plsss  :perqafim

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer

#4093 ne: 09-03-2009, 02:12:12

http://www.4shared.com/file/91823537/df66e882/ilir_shaqiri_-_pocari.html
bravo carol bravo se une skam koh qe ti vendosi gjitha kenget pot  ekisha koh i kisha vendos te gjitha

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4097 ne: 10-03-2009, 14:33:42
eshte e mundur te mi gjeni keto kenget nga kengetari ARBEN SINANAJ


1. Gjethet bien në vjeshtë   

2. Kjo jetë   

3. Lulja e Majit   

4. Potpuri korçare   

5. Për çdo natë   

6. Qytetit tim   

7. Rrobaqepsja   

8. Sinuana   

9.. Të dashuroj   

10. Violino cigano 

 • Postime: 73

#4098 ne: 10-03-2009, 14:50:46
A eshte e mundur te ma gjeni nje kenge nga nikolle nikprelaj qe eshte disi keshtu
" kurr ma mir mos t'kisha njoft
  kurr ma mir mos t'kisha pa
  zemer mjera don me plas
  ................... ..... "

Temat e fundit