Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 167 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555929

 • Postime: 45

#4150 ne: 04-04-2009, 05:21:57
Faleminderit

 • Postime: 40

#4151 ne: 04-04-2009, 16:37:02
Sead Asllani - te vogel te deshta flm :)

#4152 ne: 10-04-2009, 14:47:04
ju lutem kerkoj kengen
Ladi dhe Zajmina--buqete trendafilash

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4153 ne: 10-04-2009, 15:28:35
ju lutem kerkoj kengen
Ladi dhe Zajmina--buqete trendafilash


Mos e ke fjalen per Ratin & Zajminen "Zarfe trendafilash"?

Nese po, e ke tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 101

#4154 ne: 10-04-2009, 19:16:18
Gjyste Vulaj - T'ka Fal Zoti Bukurin


ju lutem shum kete kenge me duhet se bene neser shum shum flm kush ma gjen....

#4155 ne: 11-04-2009, 12:15:56
Mos e ke fjalen per Ratin & Zajminen "Zarfe trendafilash"?

Nese po, e ke tek Zona e Hiteve.

po per ate e kam fjalen se nuk e dija mire, po nuk e gjeta tek zona e hiteve

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer
« Editimi i fundit: 14-04-2009, 08:26:01 nga Dora »

 • Postime: 10

#4158 ne: 13-04-2009, 08:48:28
albumin e Manjola Nallbanit dhe Kastriot Tushes ju lutem, se nuk shkarkohet me

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull

#4159 ne: 13-04-2009, 17:25:58
Kerkoj kengen L.R.C - Kam Koll

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4160 ne: 14-04-2009, 08:14:14

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4161 ne: 15-04-2009, 10:57:33
albumin e Manjola Nallbanit dhe Kastriot Tushes ju lutem, se nuk shkarkohet me

Tani eshte OK.

 • Postime: 269

#4162 ne: 15-04-2009, 17:33:57
A ma gjen ndonjeri kengen e Librit - Dridhma, sillma ???

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4163 ne: 15-04-2009, 19:33:50
Ndodhet tek tema Top Fest 6.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4164 ne: 16-04-2009, 19:36:17
ok esht nje keng qe e kam digju ne radio sedi si quhet por abra kadabra digjoja un nga nje femer

 • Postime: 78
 • Gjinia: Mashkull

#4165 ne: 17-04-2009, 17:08:53
Ju lutem a mund te me gjej njeri kete kengen :

Artan Kola Xemi - tka baba cun

faleminderit

 • Postime: 269

#4167 ne: 17-04-2009, 22:12:10
Kerkoj;

Aurora - Ti me le
       - Larg je ti
       - Per mua ishte ti

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4168 ne: 17-04-2009, 23:11:09
kerko kenge:
xheneta - kot e keni
faleminderit  :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4170 ne: 18-04-2009, 07:52:37

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4171 ne: 18-04-2009, 15:27:12

 • Postime: 27

#4172 ne: 18-04-2009, 20:59:11
 ju pershendes dhe ju lutem ns me gjeni kenge te arben gjeloshit ,, faleminderit jeni shume te mire

 • Postime: 269

#4173 ne: 18-04-2009, 21:18:32

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4174 ne: 19-04-2009, 16:54:47
nuk e kam gjetur e nuk e njof mendove se ishte kenga ti me le. mendova se ishte ti. ciao

Temat e fundit