Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 168 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555531

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4175 ne: 21-04-2009, 08:51:57
po kengen kenduar nga GENA --eja ne preher moj te te mbaj

e ka kush?

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4176 ne: 23-04-2009, 09:43:36
Rati - ky meraku jot me treti munded njeri tma gjej kte keng flm :)

Eshte te Zona e Hiteve.

 • Postime: 51

#4177 ne: 24-04-2009, 19:05:04
ju lutem nje kenge nga anila mimani - baby

bay zemer shpirt e xhan te dua aman nje nga vargjet

rrofshi

 • Postime: 73

#4180 ne: 26-04-2009, 11:26:26
edona llalloshi thuaje me zë

 • Postime: 9

#4182 ne: 27-04-2009, 12:03:30
Mund te ma gjej dikush kete kengen??

ROZANA RADI - VATE BEQARIA VATE

Thank u

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4183 ne: 27-04-2009, 13:13:11
Mund te ma gjej dikush kete kengen??

ROZANA RADI - VATE BEQARIA VATE

Thank u

Kenga ndodhet tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#4184 ne: 30-04-2009, 18:45:26
kerkoj kengen i bera kafe un lockes time se di kush e kendon vec se shoqja me ka mbet ne qaf ama sdi ku ta gjej ...ju lutem nese e gje dikush

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4185 ne: 03-05-2009, 16:17:35
kush mund te me gjej kenget "u cava me dejava"eshte nje kenge arxhinishte s'po e gjej dot.po ashtu eshte dhe "c'ti them vellait"e nertila kokes dhe" mes dashurive"te gezim celes me mimoza dhamo.aman ju lutem se i kam me ngut ju faleminderit

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4187 ne: 04-05-2009, 10:02:15
Ma gjeni kete plss

Alban Skenderaj - Kur fjalet mungojne

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4188 ne: 04-05-2009, 11:04:42

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4189 ne: 04-05-2009, 22:16:34
kerkoj kengen e irma libohoves me titullin "te dashuroj"po ashtu "ne moshen e rinise"ju falenderoj.adushe je e fort.

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#4190 ne: 05-05-2009, 16:29:15
kerkoj nje kenge popullore nuk ia di titullin por e kendon nje kengetare afer 40 vjet ne nje festival dhe disa vargje belin me kollar moj .... sa her me shikon .... e perserit shum her kete eshte kenge shum e bukur po qe se ka mundesi me ndihmon dikush flm

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4191 ne: 06-05-2009, 21:42:57
adushe me sa me duket kenga e irma libohova mund te jete "zemra vec nje here troket"ajo fillon "here me vjen here nuk me vjen,here me iken here me harron,ma thoni ju se une se di a ndoshta kjo e ka emrin dashuri"po ashtu jane dhe kenget e molit me titull ristana dhe vajza e bukur bjonde.po nertila koken e ke?me titullin dy gezime ne nje dite.ciao un abbracio.me fal qe te shqetesoj por ndodhem ne itali e kam shume nostalgji per kenget

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4192 ne: 07-05-2009, 08:21:39
adushe me sa me duket kenga e irma libohova mund te jete "zemra vec nje here troket"ajo fillon "here me vjen here nuk me vjen,here me iken here me harron,ma thoni ju se une se di a ndoshta kjo e ka emrin dashuri"po ashtu jane dhe kenget e molit me titull ristana dhe vajza e bukur bjonde.po nertila koken e ke?me titullin dy gezime ne nje dite.ciao un abbracio.me fal qe te shqetesoj por ndodhem ne itali e kam shume nostalgji per kenget


Nertila Koka - Dy gezime ne nje dite

Moli - Vajze e bukur bjonde

 • Postime: 26

#4193 ne: 07-05-2009, 13:22:57
Kerkoj katjushken:

por kete version:brenda mundesive me nje cilesi sa me te larte

flm

 • Postime: 51

#4194 ne: 07-05-2009, 20:33:33
ju lutem. Andi shkoza - te dua

"te them je lule je me e mire, te them je gonxhe te heq freskin" vargjet jan kto me ngjan

rrofshi

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4195 ne: 07-05-2009, 22:33:08

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4197 ne: 08-05-2009, 00:47:43
eshte nje kenge e bukur me titullin "perhere ne te dy" e kenduar nga bashkim alibali e nertila koka nese eshte e mundur me e gjet.shume faleminderit

 • Postime: 26

#4198 ne: 08-05-2009, 09:46:44
Per Bledarin

Shpresoj te jet kjo kenge qe kerkon:

http://www.4shared.com/get/91890742/86acc05b/Adriatik_Bibe_-_Katjushka.html;jsessionid=5073C8AB7E531D8C072F8FFE44AD5615.dc113

si fillim faleminderit per pergjigjen adushe

por ate e kisha pare me perpara dhe nuk eshte ajo qe kerkoj.

Ajo qe kerkoj eshte pa fjale

per me shume mund te shohesh linkun e you tube-it

Pra kerkoj KATJUSHKEN

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4199 ne: 08-05-2009, 10:42:17
si fillim faleminderit per pergjigjen adushe

por ate e kisha pare me perpara dhe nuk eshte ajo qe kerkoj.

Ajo qe kerkoj eshte pa fjale

per me shume mund te shohesh linkun e you tube-it

Pra kerkoj KATJUSHKEN

Katjushka valle Shqiptare.mp3

Temat e fundit