Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 169 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555532

 • Postime: 26

#4200 ne: 08-05-2009, 12:40:08

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4201 ne: 09-05-2009, 14:52:58
kush mi gjen kenget me titujt "te kercejme se bashku"dhe "te dashuroj" jane qe te dyja te irma libohoves.ju faleminderit

 • Postime: 26

#4202 ne: 11-05-2009, 15:28:11
Kolazh-KENDOJME PER SHQIPERINE

Kliko Ketu

te plote a e ka njeri ket kenge?

 • Postime: 11
 • Gjinia: Mashkull

#4203 ne: 11-05-2009, 23:21:55
Kerkoj nje kenge shqip por nuk ja di titullin. Intro e kenges eshte: "Me kete kenge pershendesim cunat e bajram currit" dhe muzika eshte e kenges "Shamur - Let the music Play".

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4204 ne: 12-05-2009, 21:18:17
a eshte e mundur me gjet kengen e "ristanes "e kenduar nga moli

 • Postime: 73

#4205 ne: 13-05-2009, 19:10:46
nora istrefi vetem mua

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4206 ne: 13-05-2009, 22:59:23
dusha - kenga e Nores ndodhet tek Zona e hiteve.

 • Postime: 73

#4207 ne: 14-05-2009, 15:46:40
dusha - kenga e Nores ndodhet tek Zona e hiteve.
nuk po e gjej tek zona e hiteve

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4208 ne: 16-05-2009, 21:07:41

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4209 ne: 17-05-2009, 14:16:57
Stine - Pse?

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4210 ne: 18-05-2009, 08:33:37
Stine - Pse?

Kenga ndodhet tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4211 ne: 18-05-2009, 15:56:30
rrofsh............. .po INgrid Gjoni - Njeri tjetrit?

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4212 ne: 18-05-2009, 16:05:50
rrofsh..............po INgrid Gjoni - Njeri tjetrit?

Te Albumet e reja shqiptare - Albumi Vjeshte dimer 2009.

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4213 ne: 19-05-2009, 00:35:24
Unikkatil ft DMK & Rameka - Mentaliteti Jem???

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4214 ne: 19-05-2009, 08:24:17
Unikkatil ft DMK & Rameka - Mentaliteti Jem???

Unikkatil ft DMK & Rameka - Mentaliteti Jem

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4215 ne: 19-05-2009, 08:32:58
A ka dikush kenge e re te Olta Bokes 'S'dua te te dua'? Me duket se titullohet keshtu kjo kenge. Sapo e degjova ne Radio Tirana.

Kenga e re e Oltes sapo u shtua tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4216 ne: 19-05-2009, 13:53:27
Kenga e re e Oltes sapo u shtua tek Zona e Hiteve.

shum flm :)

 • Postime: 5

#4217 ne: 19-05-2009, 16:24:54
ME FALNI A MUNET NDONJERI TA GJEJ KETE KENG SE NUK JA DI AS EMRIN E KENGES E AS TE KENGETARES ref:"shpreh nje deshir e un do jem ...... " se nuk e di kreit
nese e ka degju ndokush ne programin Folk +

flm shum nese e gjen ndokush

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4218 ne: 19-05-2009, 17:39:18
kerko kenge:
oh ambulance
faleminderit  :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4219 ne: 20-05-2009, 06:07:28
Kush e kendon??

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4220 ne: 22-05-2009, 00:33:19
kerko kenge:
deshira nga dea megamix 2006
leonora bahiti - nje dashuri 2006
mirsa - krizia me dashuri 2006 :)

 • Postime: 4261

#4221 ne: 22-05-2009, 16:42:48
Gerta Heta - Lamtumire ...edhe disa tjera te kesaj ;)

 • Postime: 7

#4223 ne: 22-05-2009, 20:36:30
ju lutem kengen e Rovena Stefes Malli dhe Adrese pa emer e ka njeri? flm

Temat e fundit