Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 172 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555529

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4275 ne: 07-06-2009, 00:52:58
rrofsh adushe e shkarkova ate kenge  dhe ajo ishte nese ti ke mundesi per me pare ne youtybe kenget si ajo e enxhi nini me titull "ti je vehtja ime" ne fest.93.po ashtu eshte dhe kenga e irmes qe e ka kenduar ne koncert te stineve te pranveres ne ato vite.te kesaj kenge une kujtoj vetem dy vargje."zemra per here te pare kur nis troket vec me gjuhen e zemres flet dhe shqetesime ajo nuk preeet"nese ti do ndonje kenge qe une mund ta kem me thuaj si mund ta dergoj  :perqafim

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4276 ne: 07-06-2009, 06:24:46
Ketty e gjeta kengen e Enxhi Nini po nuk eshte shume e paster se e mora nga video ishalla te ben pune:)+ do te postoj ca kenge te Irma Libohova dhe shpresoj te jet kenga se eshte paska e veshtire per ta gjetur..Dakort:)


http://www.4shared.com/file/110343723/c0e5eaf0/Enxhi_Nini.html • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4277 ne: 07-06-2009, 17:23:02
Ketty:Une e gjeta:) me thuaj a eshte kjo apo jo se sja kam idene shume a eshte kjo qe kerkon + kete Ristana Moli ska kenge e do kete kenge nga kengetari Myslym Lela?? me kthe pergj

http://www.4shared.com/file/110409155/e572d3ac/Vajze_e_bukur_bionde_-_Xhemile.html

http://www.4shared.com/file/110409682/cbf72ec7/M_Lela_-_Ristana.html

« Editimi i fundit: 09-06-2009, 09:32:12 nga Dora »

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4278 ne: 07-06-2009, 17:38:23
megjithate kete kenge te molit une e shkarkova dhe eshte shume e bukur por nuk eshte ajo.shume faleminderit

 • Postime: 45

#4279 ne: 07-06-2009, 18:49:15
Ernis Cili - Ti me beson

Faleminderit

 • Postime: 51

#4281 ne: 10-06-2009, 05:01:09

Po kerkoja nje kenge te kenduar nga vellezerit Curri... Dil moj dil moj ne penxhere ..s'te kam pare mos as sot as dje.... keshtu i ka fjalet , por nuk po e gjej dot....

rrofshi

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4282 ne: 10-06-2009, 16:23:18
Kenga me e re e Irma Libohoves "Stop" sapo u shtua tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 3

#4283 ne: 11-06-2009, 06:26:51
Kush mundn te mi gjej ne mp3 kenget e fushates se pd elita 5 dhe te wsf cohu.Do ua di per ndere.
flm

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4284 ne: 11-06-2009, 08:19:18
Kush mundn te mi gjej ne mp3 kenget e fushates se pd elita 5 dhe te wsf cohu.Do ua di per ndere.
flm

Te Zona e Hiteve.

http://www.zeriyt.com/muzike-mp3-shqip-per-shkarkim/zona-e-hiteve-t44658.0.html

 • Postime: 2

#4285 ne: 13-06-2009, 12:52:29
ku mund ti gjej 2-albumet e vjeter me emrin LOTET E DASHURISE???

 • Postime: 1

#4286 ne: 13-06-2009, 22:12:13
 KERKOJ KENGEN:

 1.KUJTIM SHEHU - MOS HARRONI BABE E NONE
 2.DJEMT E VJOSES - KOLAZH NGA JUGU
 3.DJEMT E VJOSES - JAM DJAL NGA LABERIA
 

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4287 ne: 14-06-2009, 14:02:55
Kenga e re e CILJETES - Deja vu u shtua tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4289 ne: 15-06-2009, 07:01:35
Me gjeni keto kenge te Labinot Tahiri - LABI..

Zemra ime
Pik ne zemer
Ai kujtim i vjeter
Dashuri i ndaluar
Dy sy qe me deshten
Buzet tua
Takim si ne enderr
Vajze me sy te shkruar
Mbi varrin tim


Flmmmm :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4290 ne: 15-06-2009, 11:10:06
Me gjeni keto kenge te Labinot Tahiri - LABI..

Zemra ime
Pik ne zemer
Ai kujtim i vjeter
Dashuri i ndaluar
Dy sy qe me deshten
Buzet tua
Takim si ne enderr
Vajze me sy te shkruar
Mbi varrin tim


Flmmmm :)

Labi - Pike ne zemer.mp3

Labi - Takim si ne enderr.mp3

Labi  - Buzet e tua.mp3

Labinot Tahiri - Syte e zi.mp3

Labinot Tahiri - Mbi varrim tim.mp3

(2) Labi - Ai kujtim i vjeter.mp3

Labi - Vajze me sy te shkruar.mp3

Labinot Tahiri - zemra ime.mp3

 • Postime: 4

#4291 ne: 15-06-2009, 12:23:23
ju lutem kush me ndihmon te gjej nje kenge qe sdi as kengetaren as titullin.po si e re mu duk kur e degjova;di vetem qe e kendon nje femer dhe diku nga kenga thuhet ... dashurova njeriun e gabuarrrr;flm

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4292 ne: 15-06-2009, 12:56:05
ju lutem kush me ndihmon te gjej nje kenge qe sdi as kengetaren as titullin.po si e re mu duk kur e degjova;di vetem qe e kendon nje femer dhe diku nga kenga thuhet ... dashurova njeriun e gabuarrrr;flm

Ndoshta eshte kjo?

Rovena Stefa - Burr Te Martuar Dashurova.mp3

 • Postime: 4

#4293 ne: 15-06-2009, 13:16:14
jo jo nuk eshte kjo kenge.sa inat se gjej dot sdi as titull asigjo

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4294 ne: 15-06-2009, 13:18:40
jo jo nuk eshte kjo kenge.sa inat se gjej dot sdi as titull asigjo

Provo kete:

Fatjeta - Pash dy syte ne balle

 • Postime: 4

#4295 ne: 15-06-2009, 13:34:55
poooooooooooo ajo eshte flm

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4296 ne: 15-06-2009, 13:42:28
poooooooooooo ajo eshte flm

:)

 • Postime: 45

#4297 ne: 16-06-2009, 05:22:10
Dafina Zeqiri - Zi e terr

Faleminderit

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4298 ne: 16-06-2009, 09:08:14

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4299 ne: 17-06-2009, 08:24:59
Te Zona e Hiteve u shtua kenga e re e Joanes - "Pa 2".

Temat e fundit