Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 174 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555680

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4326 ne: 09-07-2009, 23:56:55
dhe nji kenge te bujar qamilit oj dadush ti ma bone zemren prush a dicka e till....kush mund ta di ;)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4327 ne: 10-07-2009, 08:40:10
dhe nji kenge te bujar qamilit oj dadush ti ma bone zemren prush a dicka e till....kush mund ta di ;)

Bujar Qamili - Dadusha

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4328 ne: 10-07-2009, 10:32:58dora ma kthej ket kengen te lutem

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4329 ne: 10-07-2009, 11:45:15

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4330 ne: 10-07-2009, 11:57:08
thanks zemer

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4331 ne: 11-07-2009, 08:20:50
Me gjeni keto plss.. :)

Adnan Daci & Pandora - Lindem nene edhe nje here
Pandora - Nuk e paskam dijte

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4332 ne: 11-07-2009, 10:31:12
Kenga e pare e Pandores dhe Adnanit gjendet tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 19

#4333 ne: 12-07-2009, 10:55:57
ju lutem ma gjeni pak kengen "ku shkoi  valle ai djale" kenduar nga motrat libohova ose versjonin me te ri kenduar nga Vikena Kamenica?????????????

 • Postime: 40

#4334 ne: 12-07-2009, 15:57:01
TUNG
Deshta te ju pyes
Si mund te fus kenge ne kete faqe
a mund te me tregoni.
Falemderit

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4335 ne: 13-07-2009, 07:45:07
Kenga e pare e Pandores dhe Adnanit gjendet tek Zona e Hiteve.

E mora :)..ate tjeren.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4336 ne: 13-07-2009, 10:26:25
ju lutem ma gjeni pak kengen "ku shkoi  valle ai djale" kenduar nga motrat libohova ose versjonin me te ri kenduar nga Vikena Kamenica?????????????

A. Bekatshi dhe V. Kamenica - Ku shkoi valle ai djale

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4337 ne: 13-07-2009, 10:50:15

 • Postime: 59

#4338 ne: 13-07-2009, 20:44:27
Fatmira Brecani - e vogla e nanes
Ylli Baka - Rruge te mbare
Rovena Stefa - Llokum

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4339 ne: 14-07-2009, 08:08:36
Fatmira Brecani - e vogla e nanes
Ylli Baka - Rruge te mbare
Rovena Stefa - LlokumFatmira Brecani - E mira e nanes

Ylli Baka - Rruge e mbare

Rovena Stefa - Llokum

 • Postime: 4261

#4340 ne: 14-07-2009, 09:41:25
Elvana Gjata - Hitech

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4341 ne: 14-07-2009, 09:51:49
Elvana Gjata - Hitech

Te Zona e Hiteve.

 • Postime: 19

#4342 ne: 14-07-2009, 14:43:11
Kerkoj disa kenge te Hafsa Zyberit:

- Ti pelqeva ato sy
- Une ty moj te kam dasht
- Si m'ke syte me ke vetullat
- Ne besh te qejfit e muhabetit
- Me shikon me buze ne gaz
- Kur ke qene nje here e re
- Kumuri qafebardhe
- Karafili i zambakut
- Kenga e shoqenise
- Fol nje here moj shtatselvi
- Hajde moj malenake

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4343 ne: 14-07-2009, 16:34:01
Kerkoj disa kenge te Hafsa Zyberit:

- Ti pelqeva ato sy
- Une ty moj te kam dasht
- Si m'ke syte me ke vetullat
- Ne besh te qejfit e muhabetit
- Me shikon me buze ne gaz
- Kur ke qene nje here e re
- Kumuri qafebardhe
- Karafili i zambakut
- Kenga e shoqenise
- Fol nje here moj shtatselvi
- Hajde moj malenake

T'i pelqeva ato sy

Une ty moj te kam dashte

Si m'ke syte me ke vetullat

Ne besh te qejfit e te muhabetit

Me shikon me buze ne gaz

Kur ke qene nje here e re

Kumuri qafebardhe

Karafili i zambakut

Kenga e shoqnise

Fol nje here moj shtatselvi

Hajde moj malenake

 • Postime: 19

#4344 ne: 14-07-2009, 16:44:33
Shpejtesia me te cilen i postove kenget eshte fenomenale!!!!
Te falenderoj shume shume shume!!!  :)

 • Postime: 19

#4345 ne: 14-07-2009, 17:15:01
... tani i degjova por perveç kenges "Ti pelqeva ato sy" dhe "Kumuri qafebardh", kenget nuk jane te plota...

 • Postime: 2

#4346 ne: 14-07-2009, 17:28:07
Pliz,

Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4347 ne: 15-07-2009, 01:13:19
Kengen e Sinanit e ke te Zona e Hiteve, e ka postuar Niki.

 • Postime: 19

#4348 ne: 15-07-2009, 14:18:55
Kerkoj kengen qe degjohet ne kete video.


 
Nuk e njoh as emrin e kengetarit, as titullin e kenges. E di qe  ka mundesi ta shkarkoj prej youtube ne mp3 por kenga nuk eshte e plote ne kete video

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4349 ne: 16-07-2009, 09:11:45
... tani i degjova por perveç kenges "Ti pelqeva ato sy" dhe "Kumuri qafebardh", kenget nuk jane te plota...

Me vjen keq, po une vetem ato kisha... :(

Temat e fundit