Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 175 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 553024

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4350 ne: 17-07-2009, 08:43:59
Blero - Se di
Blero - Dashurova

Plsss. :)

#4351 ne: 17-07-2009, 09:49:45

 • Postime: 19

#4352 ne: 17-07-2009, 22:25:39
Kerkoj kengen "Malet e Dibres" nga Noizy

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4353 ne: 20-07-2009, 08:12:40
Kerkoj kete plss :)

Gentjan Dema - Nje dite do qash

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4354 ne: 20-07-2009, 09:08:05

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4355 ne: 20-07-2009, 09:11:51

 • Postime: 28
 • Gjinia: Femer

#4356 ne: 21-07-2009, 20:49:12
kerkoj kenget:
Eglantina Toska-potpuri
Antre-syzeza vetull llallaja
Silva Gunbardhi-kolazh (e ka kenduar tek netet e klipit Shqiptar)
ju lutem.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4357 ne: 22-07-2009, 08:27:13
kerkoj kenget:
Eglantina Toska-potpuri
Antre-syzeza vetull llallaja
Silva Gunbardhi-kolazh (e ka kenduar tek netet e klipit Shqiptar)
ju lutem.

Eglantina Toska - Potpuri jugu

Nga Antre nuk gjeta gje me ate titull, po gjeta kete:

Ilia Basho - Syzeza vetullallaja

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4358 ne: 22-07-2009, 19:20:59

versus-besa

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4359 ne: 23-07-2009, 11:24:46

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4360 ne: 23-07-2009, 12:54:09
Mali G ft Anjeza-s'e di cpo ndodh

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4361 ne: 23-07-2009, 12:55:44
Mali G ft Anjeza-s'e di cpo ndodh

Eshte tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 4

#4362 ne: 23-07-2009, 17:23:33
pershendetje
Kerkoj kengen "Per nje goce na ka hy sheri" - Niku dhe Zaimi
ju lutem.

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4363 ne: 23-07-2009, 18:32:59
Eni Koci - Shpres kerkon???

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4364 ne: 24-07-2009, 08:02:39
pershendetje
Kerkoj kengen "Per nje goce na ka hy sheri" - Niku dhe Zaimi
ju lutem.

Kliko ketu

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4365 ne: 24-07-2009, 08:04:21

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4366 ne: 24-07-2009, 08:16:14
Ermal Fejzullahu - Gjaku i zemres time

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4367 ne: 24-07-2009, 08:26:38
Ermal Fejzullahu - Gjaku i zemres time

Kliko ketu

 • Postime: 3

#4368 ne: 24-07-2009, 14:48:56
Kerkoj kengen qe degjohet ne kete video.


 
Nuk e njoh as emrin e kengetarit, as titullin e kenges. E di qe  ka mundesi ta shkarkoj prej youtube ne mp3 por kenga nuk eshte e plote ne kete video
Shpersoj te kem ndimuar njera nga kenget eshte kjo:
Citim

Hafsa Zyberi - Ti pelqeva ato sy

http://www.mediafire.com/?wdmxjy2zzzz

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4369 ne: 24-07-2009, 16:25:46
Edhe kete plss :)

Mahmut Ferati - Sdu me dijte sa je merzit

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4370 ne: 24-07-2009, 16:30:25
Edhe kete plss :)

Mahmut Ferati - Sdu me dijte sa je merzit

Mahmut Ferati - S'du me e dite sa je merzit

 • Postime: 13

#4371 ne: 25-07-2009, 19:57:24
kerkoj keto kenge nqs keni mundesi te mi gjeni:edmond dema-nen hijen e ullinjve,mira janji-shqiperi moj tungjatjeta,dashuri hysaj-dasmat tona,vladimir seferi-me 1912,saranda-bote portokalle dhe jona kapllani-labe e vogel.                                                         

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4372 ne: 26-07-2009, 12:46:02
Munde te perdorni programin iMesh  e shkarkoni falas nga faqja zyrtare imesh.com eshte shume i mire  :) :)

 • Postime: 40

#4373 ne: 27-07-2009, 03:33:53
A mundet dikush me ma gjet nje kenge

ENVETR BATLLAVA - Kenge per Hasan Ramadani

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4374 ne: 27-07-2009, 08:51:30

Temat e fundit