×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552674

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#4425 ne: 18-08-2009, 15:13:37
Keto dyja plss.. :)

Nexhat Osmani - Ku ke ikur
Mentor Kurtishi - Me mungon

Thnxx

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4426 ne: 18-08-2009, 15:42:07
Keto dyja plss.. :)

Nexhat Osmani - Ku ke ikur
Mentor Kurtishi - Me mungon

Thnxx

Nexhat Osmani - Ku ke ikur

 • Postime: 29
 • Gjinia: Femer

#4427 ne: 19-08-2009, 10:45:07
kush ma gjen kengen Elvis Pupa-Linda per te qene i lire
se spo e gjej ne asnje vend....... :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4428 ne: 19-08-2009, 10:54:51
kush ma gjen kengen Elvis Pupa-Linda per te qene i lire
se spo e gjej ne asnje vend....... :)

Elvis Pupa - Linda per te qene i lire

Nuk eshte cilesia maksimale...

 • Postime: 29
 • Gjinia: Femer

#4429 ne: 19-08-2009, 10:59:45
dora shume flm.....je shume e mire  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 3

#4430 ne: 19-08-2009, 14:07:06
Ju lutem a ma gjen dot njeri kengen "Sa e vogel bota - Fahrije Zogaj"???

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4431 ne: 19-08-2009, 14:17:53
Ju lutem a ma gjen dot njeri kengen "Sa e vogel bota - Fahrije Zogaj"???

Fahrije Zogaj - Sa e vogel bota

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#4432 ne: 19-08-2009, 19:58:40


kerkoj kete kenge Vera Laci - Oj Xhemile flm

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4433 ne: 20-08-2009, 00:57:51
kerko kenge:
valentina kengji - ty te kam e lumtur jam  :)

 • Postime: 40

#4435 ne: 20-08-2009, 06:04:01
kerkoj vallet shqip- Hane Nikprelaj
flm :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4436 ne: 20-08-2009, 08:09:27
kerko kenge:
valentina kengji - ty te kam e lumtur jam  :)

Valentina Kengji - Ty te kam e lumtur jam

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4437 ne: 20-08-2009, 21:00:17
dora, flm shume

 • Postime: 1

#4438 ne: 21-08-2009, 14:49:41
Ju lutem, kush mi gjen kto kengë,

Kalle kalle oj rini - Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu

Afrim Mucici- O hajde hajde

Sinan Vllasaliu- Luje luje ti at bel

Sinan Vllasaliu- Luj moj kosovare


Shumë faleminderit!

 • Postime: 115
 • Gjinia: Femer

#4439 ne: 22-08-2009, 14:39:03
kerko kenge:
ina ft.gramoz kozeli - pa ty
flm shume

 • Postime: 27

#4440 ne: 22-08-2009, 16:53:47
 kengen e fundit te mimoza shkodres ju lutem .
 faleminderit
:perqafim

 • Postime: 45

#4441 ne: 22-08-2009, 17:32:12
Emi - Pse te dua ty

Faleminderit

 • Postime: 64

#4442 ne: 22-08-2009, 18:13:42

 • Postime: 13

#4443 ne: 22-08-2009, 20:10:48
mund te me gjeni nje kenge te re e kenduar nga alida motra e stine titulli nuk me kujtohet,,,,,,,,,,,,faleminderit

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4444 ne: 22-08-2009, 21:55:43
Kenga e re nga Mimoza Shkodra gjendet tek Zona e hiteve dhe titullohet "E ke nje vend". Kenga e Alides titullohet "I wanna be on" dhe gjendet tek tema Top Fest 5.

 • Postime: 13

#4445 ne: 23-08-2009, 08:20:57
thanks dora

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#4446 ne: 23-08-2009, 14:03:09
kerkoj keto dy konge te reja nga ilir shaqiri:

Atdheu do jete dhe Zhgenjimi i mergimtarit.

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4448 ne: 24-08-2009, 08:14:41

kerkoj keto dy konge te reja nga ilir shaqiri:

Atdheu do jete dhe Zhgenjimi i mergimtarit.Ilir Shaqiri - Zhgenjimi i mergimtarit

Ilir Shaqiri - Atdheu do te jete

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4449 ne: 24-08-2009, 10:52:21
Mariola - jam bije Shqipetare
Antre - syzeza vetull llallaja
pls  ;)

Marjola - Jam bije shqiptare

Temat e fundit