Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 179 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 555885

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4450 ne: 24-08-2009, 10:53:42
Te Albumet e reja shqiptare u shtuan:

1. Hitet e veres - Nga Elrodi Music
2. Album me kenge popullore - Hite 2009

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4451 ne: 24-08-2009, 11:02:04
Bashkepunimi me i fundit mes Devis Xherahut & Lefteris Pantazis:

Devis Xherahu & Lefteris pantazis - Rrokullisni kadet

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 188

#4452 ne: 24-08-2009, 15:52:15
Kenga e Olta Bokes 'Zemren e lame peng' eshte perkthyer ne gjuhen izraeliane

Ketu eshte versioni zyrtar i kenges i kenduar nga kengetari i njohur nga Boaz Mauda.
Kenga quhet 'Shaar Libech" dhe eshte ne albumin e tij te ri.

Degjim te kendshem.

http://rapidshare.com/files/269492247/B.M._-_SL__Hebrew_cover_.rar

 • Postime: 13

#4453 ne: 24-08-2009, 18:09:02
mund te me gjeni kengen e florit ne bashkpunim me 2po2 ?thanks

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#4454 ne: 24-08-2009, 21:11:55
Kerkoj kenget e reja te Grupit "Djemte e Vjoses", si dhe duetin e ri me Paron?

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4455 ne: 25-08-2009, 08:02:23
mund te me gjeni kengen e florit ne bashkpunim me 2po2 ?thanks

Kenga gjendet tek Zona e Hiteve dhe titullohet "Crazy girl".

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4456 ne: 25-08-2009, 08:11:07
Kerkoj kenget e reja te Grupit "Djemte e Vjoses", si dhe duetin e ri me Paron?

Bashkepunimin me Paron nuk e kam gjetur ende, ndersa per kenge te re, mos i referohesh kesaj:

Djemte e Vjoses - Eja, eja

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#4457 ne: 26-08-2009, 02:06:22
Po kjo eshte nje nga kenget, rrofsh?

 • Postime: 45

 • Postime: 45
 • Gjinia: Femer

#4459 ne: 29-08-2009, 12:32:32
kerkoj kengen minushi-altin malo
ju lutem me ndihmoni :)

 • Postime: 16
 • Gjinia: Femer

#4460 ne: 29-08-2009, 14:14:49
Kerkoj kengen e rozana radit, sa te deshta une ty me duket se e ka titullin! Me sakte kengen qe kendoi te maratona e kenges popullore 4..
Ju faleminderit!

 • Postime: 12

#4461 ne: 30-08-2009, 15:14:21
PERSHENDETJE. SI PO IA KALONI ME VAPEN? ME NDIHMONI DOT JU LUTEM DUA TE SHKARKOJ KENGEN E GJOVANI ASKUSH NUK I KA KREJT, PO S'PO E GJEJ DOT. KAM BESIM NE NDIHMEN TUAJ :)

 • Postime: 59

#4462 ne: 30-08-2009, 20:37:04
Greta Zani - Falja zemren ktij beqari
Greta Zani - Si m'je bo mi te morrsha t'keqen

flm

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#4463 ne: 30-08-2009, 22:42:28
pershendetje bergina kengen e gjovanit e ke tek albumet e reja ne faqja e fundt

 • Postime: 13

#4464 ne: 31-08-2009, 06:50:55
do te doja te me gjenit kengen e greta dhe eni koci ne bejm dem................ ..........faleminde rit

 • Postime: 11

#4465 ne: 31-08-2009, 10:43:17
kerkoj kengetfaleminderit

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4466 ne: 02-09-2009, 05:36:45

 • Postime: 2
 • Gjinia: Femer

#4467 ne: 02-09-2009, 11:31:31
 :S kerkoj albumin e ri te stines  :D

 • Postime: 59

#4468 ne: 03-09-2009, 00:30:24
Frederik Ndoci - Zonja Shkoder...

flm

 • Postime: 12

#4469 ne: 04-09-2009, 15:00:04
Falemiderit shume Taulanti. Te albummet shqipetare pashe qe nga Smail Puraj ishte vetem albumi i 2007. Me ndihmoni dot me albumet e 2008 dhe 2009? Ju faleminderit :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4470 ne: 05-09-2009, 15:59:27
do te doja te me gjenit kengen e greta dhe eni koci ne bejm dem................ ..........faleminde rit

Greta dhe Eni Koci - Ne bejme dem

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4471 ne: 05-09-2009, 16:16:22
Kerkoj kengen e rozana radit, sa te deshta une ty me duket se e ka titullin! Me sakte kengen qe kendoi te maratona e kenges popullore 4..
Ju faleminderit!

Rozana Radi - Sa te deshta une ty

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4472 ne: 06-09-2009, 14:15:15
Enkel Kasemi - Kush ka hy sonte ne valle
Dritani & Elma - Mall per ty

 • Postime: 12

#4473 ne: 06-09-2009, 19:00:51
Pershendetje. S'me ndihmoni dot me kenget e Smail Puraj ju lutem?

Temat e fundit