Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 182 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 567135

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4526 ne: 30-09-2009, 16:10:01
Flm shume te dyja ju :perqafim

Ma gjeni dhe kete..dhe ska me :D

Xheki - Sikur nje enderr
Xheki - S'eshte e mundur

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4527 ne: 30-09-2009, 16:24:58
Flm shume te dyja ju :perqafim

Ma gjeni dhe kete..dhe ska me :D

Xheki - Sikur nje enderr
Xheki - S'eshte e mundur

Xheki - Sikur Nje Enderr

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4528 ne: 30-09-2009, 23:30:32
Citim nga: **BaByGirL** link=topic=30717.msg897502#msg897502 date=1254319801

Xheki - [b
S'eshte e mundur[/b]
http://www.4shared.com/file/136617154/23f72ef5/Xheki_-_Seshte_e_mundur.html

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4529 ne: 01-10-2009, 02:28:40

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4530 ne: 01-10-2009, 17:19:17
These plss :)

Etno Engjejt & Blero - Kthehe bileten
Etno Engjejt - Ai te ka ne shtrat

Flm :perqafim

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4532 ne: 02-10-2009, 10:16:36
po pati mundesi kengen xhamadani vija vija..... ;)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4533 ne: 02-10-2009, 11:38:34
po pati mundesi kengen xhamadani vija vija..... ;)

Shpresoj te jete versioni qe kerkon:

Iliret & Shemi - Xhamadani vija vija

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4534 ne: 02-10-2009, 14:51:23
Shpresoj te jete versioni qe kerkon:

Iliret & Shemi - Xhamadani vija vija

po kjo eshte Dora...shum flm

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4535 ne: 03-10-2009, 23:35:55
Kete kenge plss nga Irma Libohova
edhe keto

Arta Bajrami - Falet kjo zemer
Vllezerit Susuri - Sa e ftohte eshte jeta
Vllezerit Susuri - A mendon ndonjehere per mua
Genta Ismajli - E pamundur
Mirsa Kerceli & Armand Shabani - I/e dashuruar


Flmmm shume :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4536 ne: 04-10-2009, 05:40:24
Kete kenge plss nga Irma Libohova

edhe keto

Arta Bajrami - Falet kjo zemer
Vllezerit Susuri - Sa e ftohte eshte jeta
Vllezerit Susuri - A mendon ndonjehere per mua
Genta Ismajli - E pamundur
Mirsa Kerceli & Armand Shabani - I/e dashuruar


Flmmm shume :)

Arta Bajrami - Falet kjo zemer
http://www.4shared.com/file/66752889/34bfaa9f/01_Arta_Bajrami_-_Falet_kjo_zemer.html

Vllezerit Susuri - A mendon ndonjehere per mua
http://www.4shared.com/file/137420868/3f75e244/Vellezerit_Susuri_-_A_mendon_ndonjeher_per_mua.html

Genta Ismajli - E pamundur
http://www.4shared.com/file/136434536/b9171d06/11_Genta_Ismajli_-_E_Pamundur.html

Mirsa Kerceli & Armand Shabani - I/e dashuruar
http://www.4shared.com/file/137422041/d085a151/Armend_Shabani_Ft__Mirsa_Kerceli-_ie_dashuruar.html

& kenga e Irmes titullohet Martesa Jone

http://rapidshare.com/files/81863500/Irma_Libohova_-_Martesa_jone.mp3.html


 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4538 ne: 04-10-2009, 19:00:33
kerkoj kenge:
Driton ft Egzana & Arjan Effecti - Sonte
flm

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0

#4539 ne: 07-10-2009, 11:24:37
kerkoj kengen:

Une e di - Orinda Huta

Nqs eshte e mundur Cd quality ne 4shared, flm shnet Xherri

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4540 ne: 07-10-2009, 11:39:36
kerkoj kengen:

Une e di - Orinda Huta

Nqs eshte e mundur Cd quality ne 4shared, flm shnet Xherri

Te Zona e Hiteve mund ta gjesh kengen (eshte e konvertuar nga videoja).

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0

#4541 ne: 07-10-2009, 11:59:11
Dor e ke vene dhe tek albume te reja shqiptare me Cd quality por eshte me Ziddy, nqs me ben nje konvertim ne 4shared flm 1000

Psh klm

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4542 ne: 07-10-2009, 14:34:48
Dor e ke vene dhe tek albume te reja shqiptare me Cd quality por eshte me Ziddy, nqs me ben nje konvertim ne 4shared flm 1000

Psh klm

Kliko ketu

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4543 ne: 08-10-2009, 02:34:57
Kerkoj Vjollca Luka - Flutura,  Nora Istrefi - Kec u Pafshim, Kaltrina - Hajt

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4544 ne: 08-10-2009, 05:38:20
Kerkoj Vjollca Luka - Flutura,  Nora Istrefi - Kec u Pafshim, Kaltrina - Hajt

Kengen e Kaltrina Selimit e ke ketu tek albumi Hitet e Veres 2009
http://www.zeriyt.com/muzike-mp3-shqip-per-shkarkim/albume-te-reja-shqiptare-t36776.135.html

Nora Istrefi - Kec u Pafshim
http://www.4shared.com/file/138423470/c5527d54/Nora_Istrefi_-_Keq_u_pafshim.html

Vjollca Luka - Flutura
http://www.4shared.com/file/138425466/1041b6fc/Flutura.html

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4545 ne: 08-10-2009, 23:58:54
kush ma gjen kengen popullore dasmash,,,di vetem refrenin,,,po se di kush e kendon????


me shuplaka gjith dasmoret
nuse bukur marshalla..

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4546 ne: 09-10-2009, 01:35:20
kush ma gjen kengen popullore dasmash,,,di vetem refrenin,,,po se di kush e kendon????


me shuplaka gjith dasmoret
nuse bukur marshalla..
na jep pak ndihme eshte mashkull apo femer sepse ka shume kenge per damsmor mundohu se mos e gjesh ne video ke youtube dhe na e trego neve ketu dakort!!!

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4547 ne: 09-10-2009, 12:01:43
Ka mundesi keto plss? :)

Yjet e panjohur - Trishtimi
Yjet e panjohur - Fjalet qe kurre sti thashe
Besa Kokedhima - Enjgejt vrasin njelloj
Anila Mimani - E ta dish sa shume te dua
 
Thnxx :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4548 ne: 09-10-2009, 12:43:04
Ka mundesi keto plss? :)

Yjet e panjohur - Trishtimi
Yjet e panjohur - Fjalet qe kurre sti thashe
Besa Kokedhima - Enjgejt vrasin njelloj
Anila Mimani - E ta dish sa shume te dua
 
Thnxx :)

Yje Te Panjohur - Trishtimi

Besa - Engjejt Vrasin Njelloj

Anila Mimani - Ta dish sa shume te dua

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#4549 ne: 09-10-2009, 21:56:58
Adelina Ismaili + Sabri Fejzullahu - Vet me the te dua
Sweet Meditim feat Pegi Xhani - Meditim

thnx

Temat e fundit