Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 183 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 553002

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#4550 ne: 10-10-2009, 11:42:15
Me duhet nje keng nga Noizy  te cilen e kendon menej femer, ku ajo femra shum shpesh thot "Yeste" .., po nuk osht Mr. Yesterday..
Nese mund kush te me ndihmon..

 • Postime: 13
 • Gjinia: Femer

#4551 ne: 10-10-2009, 21:23:39
nga zeri me ngjan si sami kallmi por qe ekam ker dhe snuk.....di qe eshte nje pogonishte e re e quajtur.po ta kisha gjet ne u-tube do e shkarkoja atje por ja qe se kam gjet.
ref- hajde me shuplaka te gjithe dasmoret i bejne goces temena brohorasin tgjithe nje zeri nuse e bukur marshalla.... e tjera e tjera

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4552 ne: 11-10-2009, 20:01:07
te lutem kengen e rovena stefes


rroft vatani dhe shqipria  se ajo qe esht vendosur ke zona hiteve nuk esht e paster

dhe


Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
« Editimi i fundit: 12-10-2009, 15:22:02 nga eurogina »

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4553 ne: 12-10-2009, 23:53:00
te lutem kengen e rovena stefes


rroft vatani dhe shqipria  se ajo qe esht vendosur ke zona hiteve nuk esht e paster

dhe


Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
http://www.4shared.com/file/94857220/322c3e05/Ramadan_Krasniqi_-_Me_shtat_dry.html

 • Postime: 73

#4554 ne: 13-10-2009, 10:26:13
ju lutem kengen me te re te ADELINA ISMAILIT - TRIBALB

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4555 ne: 13-10-2009, 10:43:57
ju lutem kengen me te re te ADELINA ISMAILIT - TRIBALB

Adelina Ismaili - Tribalb

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.

Cilesia nuk eshte e mire.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4556 ne: 19-10-2009, 11:16:27
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer
Aferdita Dreshaj - Per ty dridhem
Arta Bajrami - E para
Arta Bajrami - Tkam per vete
Arta Bajrami - Falje nuk ka


Thnxx :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4557 ne: 19-10-2009, 23:11:22
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer
Aferdita Dreshaj - Per ty dridhem
Arta Bajrami - E para
Arta Bajrami - Tkam per vete
Arta Bajrami - Falje nuk ka


Thnxx :)

Arta Bajrami - E para

Kliko ketu

« Editimi i fundit: 21-10-2009, 03:10:15 nga adushe »

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4558 ne: 20-10-2009, 07:02:37
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer


Keto plss shume..nese mundesh.. :)

Tjerat i mora.. :perqafim

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4559 ne: 20-10-2009, 08:44:43
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer

Thnxx :)

Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi

Gazmend Rama -Nese me zemer

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4560 ne: 22-10-2009, 13:50:20
kerkoj keto kenge nqs keni mundesi te mi gjeni:saranda-bote portokalle                                                       

Saranda - Bote portokalle

 • Postime: 55

#4561 ne: 24-10-2009, 00:54:53
Si mund te gjej dc te frederik ndoci qe quhet vitet gri

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4562 ne: 24-10-2009, 01:01:24
Si mund te gjej dc te frederik ndoci qe quhet vitet gri
vetem mund te na tregosh neve titujt e kengeve nqs i din dhe do mundohemi ti gjejme

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4563 ne: 24-10-2009, 08:26:05
vetem mund te na tregosh neve titujt e kengeve nqs i din dhe do mundohemi ti gjejme

UNE GJETA CA KENGE TE FREDERIK NDOCI PO I KAM HEDH NE POGRAMIN ESNIP DHE TANI NUK I MARR DOT GJITHSESI UNE DO TI POSTOJ
DHE KUSH TE DOJ LEJ TI KTHEJ NE MP3


Frederik Ndoci-Lules

Frederik Ndoci-Syte e Tu...PS DORA KTHEJI PAK NE MP3 KETO

Frederik Ndoci-S'ka më te bukur se pranvera
-----
Shkarkoni kenget e mesiperme:

Frederik Ndoci - Lules

Frederik Ndoci - Syte e tu
« Editimi i fundit: 26-10-2009, 12:29:55 nga Dora »

 • Postime: 101

#4564 ne: 25-10-2009, 13:52:30
mirdita ndoshta e ndjeknin programin ''1 cak '' NE DIGITALG KA KENGE TE VJERTA QE I KENGEDOJNE KENGTARET E RI.....DO DOJA TE MI GJENI ATO KENGE JU FALEMINDERIT SHUM....

 • Postime: 101

#4565 ne: 25-10-2009, 13:59:41
antre - borzilok

Hajro Popaj-sefdaja ne pleqeri

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
« Editimi i fundit: 29-01-2010, 04:01:12 nga adushe »

 • Postime: 101

#4567 ne: 26-10-2009, 19:44:56
mirdita ndoshta e ndjeknin programin ''1 cak '' NE DIGITALG KA KENGE TE VJERTA QE I KENGEDOJNE KENGTARET E RI.....DO DOJA TE MI GJENI ATO KENGE JU FALEMINDERIT SHUM....

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4568 ne: 26-10-2009, 23:04:16

Une se ndjek kete por te kerkoj te besh dicka ti marresh shenim kenget dhe postoji ketu dhe do mundohena te gjejme :)

 • Postime: 1

#4569 ne: 27-10-2009, 12:21:53
 hmmmmm:

ate kenge e kendon sami kallmi. ishalla e ka ndonje se me duhet dhe mua.
a ka ndonje kenge karaoke shqip?

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4570 ne: 27-10-2009, 12:57:46
hmmmmm:

ate kenge e kendon sami kallmi. ishalla e ka ndonje se me duhet dhe mua.
a ka ndonje kenge karaoke shqip?

Ketu ke disa:

Kenge shqip karaoke

Ketu mund te shkarkosh MIDI player:

Kliko ketu

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4572 ne: 27-10-2009, 15:16:54
ju lutem mund te mi gjej dikush kenget e lida kanani

 • Postime: 26
 • Gjinia: Femer

#4574 ne: 27-10-2009, 22:27:19
faleminderit adushe

Temat e fundit