Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 183 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 583572

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4550 ne: 10-10-2009, 11:42:15
Me duhet nje keng nga Noizy  te cilen e kendon menej femer, ku ajo femra shum shpesh thot "Yeste" .., po nuk osht Mr. Yesterday..
Nese mund kush te me ndihmon..

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4551 ne: 10-10-2009, 21:23:39
nga zeri me ngjan si sami kallmi por qe ekam ker dhe snuk.....di qe eshte nje pogonishte e re e quajtur.po ta kisha gjet ne u-tube do e shkarkoja atje por ja qe se kam gjet.
ref- hajde me shuplaka te gjithe dasmoret i bejne goces temena brohorasin tgjithe nje zeri nuse e bukur marshalla.... e tjera e tjera

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4552 ne: 11-10-2009, 20:01:07
te lutem kengen e rovena stefes


rroft vatani dhe shqipria  se ajo qe esht vendosur ke zona hiteve nuk esht e paster

dhe


Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
« Editimi i fundit: 12-10-2009, 15:22:02 nga eurogina »

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4553 ne: 12-10-2009, 23:53:00
te lutem kengen e rovena stefes


rroft vatani dhe shqipria  se ajo qe esht vendosur ke zona hiteve nuk esht e paster

dhe


Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
Me Shtat Dry - Ramadan Krasniqi
http://www.4shared.com/file/94857220/322c3e05/Ramadan_Krasniqi_-_Me_shtat_dry.html

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0

#4554 ne: 13-10-2009, 10:26:13
ju lutem kengen me te re te ADELINA ISMAILIT - TRIBALB

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4555 ne: 13-10-2009, 10:43:57
ju lutem kengen me te re te ADELINA ISMAILIT - TRIBALB

Adelina Ismaili - Tribalb

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.

Cilesia nuk eshte e mire.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4556 ne: 19-10-2009, 11:16:27
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer
Aferdita Dreshaj - Per ty dridhem
Arta Bajrami - E para
Arta Bajrami - Tkam per vete
Arta Bajrami - Falje nuk ka


Thnxx :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4557 ne: 19-10-2009, 23:11:22
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer
Aferdita Dreshaj - Per ty dridhem
Arta Bajrami - E para
Arta Bajrami - Tkam per vete
Arta Bajrami - Falje nuk ka


Thnxx :)

Arta Bajrami - E para

Kliko ketu

« Editimi i fundit: 21-10-2009, 03:10:15 nga adushe »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4558 ne: 20-10-2009, 07:02:37
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer


Keto plss shume..nese mundesh.. :)

Tjerat i mora.. :perqafim

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4559 ne: 20-10-2009, 08:44:43
Afrim Muqiqi - Ne po ndahemi
Afrim Muqiqi - Shume te kam desht e kurre se dite
Gazmend Rama - Nese me zemer

Thnxx :)

Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi

Gazmend Rama -Nese me zemer

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4560 ne: 22-10-2009, 13:50:20
kerkoj keto kenge nqs keni mundesi te mi gjeni:saranda-bote portokalle                                                       

Saranda - Bote portokalle

 • Postime: 55
 • Karma: +0/-0

#4561 ne: 24-10-2009, 00:54:53
Si mund te gjej dc te frederik ndoci qe quhet vitet gri

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4562 ne: 24-10-2009, 01:01:24
Si mund te gjej dc te frederik ndoci qe quhet vitet gri
vetem mund te na tregosh neve titujt e kengeve nqs i din dhe do mundohemi ti gjejme

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4563 ne: 24-10-2009, 08:26:05
vetem mund te na tregosh neve titujt e kengeve nqs i din dhe do mundohemi ti gjejme

UNE GJETA CA KENGE TE FREDERIK NDOCI PO I KAM HEDH NE POGRAMIN ESNIP DHE TANI NUK I MARR DOT GJITHSESI UNE DO TI POSTOJ
DHE KUSH TE DOJ LEJ TI KTHEJ NE MP3


Frederik Ndoci-Lules

Frederik Ndoci-Syte e Tu...PS DORA KTHEJI PAK NE MP3 KETO

Frederik Ndoci-S'ka më te bukur se pranvera
-----
Shkarkoni kenget e mesiperme:

Frederik Ndoci - Lules

Frederik Ndoci - Syte e tu
« Editimi i fundit: 26-10-2009, 12:29:55 nga Dora »

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4564 ne: 25-10-2009, 13:52:30
mirdita ndoshta e ndjeknin programin ''1 cak '' NE DIGITALG KA KENGE TE VJERTA QE I KENGEDOJNE KENGTARET E RI.....DO DOJA TE MI GJENI ATO KENGE JU FALEMINDERIT SHUM....

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4565 ne: 25-10-2009, 13:59:41
antre - borzilok

Hajro Popaj-sefdaja ne pleqeri

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer
« Editimi i fundit: 29-01-2010, 04:01:12 nga adushe »

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4567 ne: 26-10-2009, 19:44:56
mirdita ndoshta e ndjeknin programin ''1 cak '' NE DIGITALG KA KENGE TE VJERTA QE I KENGEDOJNE KENGTARET E RI.....DO DOJA TE MI GJENI ATO KENGE JU FALEMINDERIT SHUM....

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4568 ne: 26-10-2009, 23:04:16

Une se ndjek kete por te kerkoj te besh dicka ti marresh shenim kenget dhe postoji ketu dhe do mundohena te gjejme :)

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#4569 ne: 27-10-2009, 12:21:53
 hmmmmm:

ate kenge e kendon sami kallmi. ishalla e ka ndonje se me duhet dhe mua.
a ka ndonje kenge karaoke shqip?

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4570 ne: 27-10-2009, 12:57:46
hmmmmm:

ate kenge e kendon sami kallmi. ishalla e ka ndonje se me duhet dhe mua.
a ka ndonje kenge karaoke shqip?

Ketu ke disa:

Kenge shqip karaoke

Ketu mund te shkarkosh MIDI player:

Kliko ketu

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4572 ne: 27-10-2009, 15:16:54
ju lutem mund te mi gjej dikush kenget e lida kanani

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4574 ne: 27-10-2009, 22:27:19
faleminderit adushe

Temat e fundit