Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 184 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 584882

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4575 ne: 28-10-2009, 00:58:06
Prshendetje eshte 1 kenge me titullin Gabimi i kenduar nga nje kengetar  mashkull e degjuar nga My music dhe nuk arrij ta gjej as ne youtube as ne mp3 se nuk i di as emrin kengetarit por di qe titulli i kenges eshte "Gabimi"  respekte :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4576 ne: 28-10-2009, 06:51:14
Prshendetje eshte 1 kenge me titullin Gabimi i kenduar nga nje kengetar  mashkull e degjuar nga My music dhe nuk arrij ta gjej as ne youtube as ne mp3 se nuk i di as emrin kengetarit por di qe titulli i kenges eshte "Gabimi"  respekte :)

Shife 1here a esht kjo keng nga kengetari Duli

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4577 ne: 28-10-2009, 21:18:45
Ka mundesi te mi gjeni keto plss??!

Altin Shira - Kthehu
Altin Shira - Xhan xhana
Altin Shira - Te keputa porsi nje lule
Mentor Kurtishi - Pse nuk vjen


Thnxx :perqafim

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4578 ne: 28-10-2009, 22:36:07
Ka mundesi te mi gjeni keto plss??!

Altin Shira - Kthehu
Altin Shira - Xhan xhana
Altin Shira - Te keputa porsi nje lule
Mentor Kurtishi - Pse nuk vjen


Thnxx :perqafim

Altin Shira - Kthehu


Altin Shira - Xhan xhana


Altin Shira - Te keputa porsi nje lule


Mentor Kurtishi - Pse nuk vjen« Editimi i fundit: 13-02-2010, 04:26:23 nga adushe »

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4579 ne: 28-10-2009, 22:56:22
Shife 1here a esht kjo keng nga kengetari Duli


Jo nuk eshte kjo gjithsesi faleminderit per interesimin :) i kam provuar ato qe jan ne youtube:(

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4580 ne: 28-10-2009, 23:02:31
Jo nuk eshte kjo gjithsesi faleminderit per interesimin :) i kam provuar ato qe jan ne youtube:(

nuk e di cte them....shikoje me vemendje kur ta degjoh heren tjeter emrin e kengetarit

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4581 ne: 29-10-2009, 06:25:47
« Editimi i fundit: 13-02-2010, 04:28:44 nga adushe »

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4582 ne: 29-10-2009, 14:28:10
mirdita ndoshta e ndjeknin programin ''1 cak '' NE DIGITALG KA KENGE TE VJERTA QE I KENGEDOJNE KENGTARET E RI.....DO DOJA TE MI GJENI ATO KENGE JU FALEMINDERIT SHUM....

Une se ndjek kete por te kerkoj te besh dicka ti marresh shenim kenget dhe postoji ketu dhe do mundohena te gjejme :)

Ja disa nga Kenget se te puna Musicalin mbaj me shume....

Indrit Mlika - I terboi cunat dashnia

Indrit Mlika - Kolazh me kenge shkodrane

Ylli Baka - Vajza Jetime

Xhavid Dedej - Potpuri

Poni - Nene, pse ke dale ne shkalle

Hajredin Gjeta - Si mesova une zavalli

Spiro Roko - Moll e Kuqe

Silva Gunbardhi - Urome baba

Xemi - Mu rrit mjekrra

Sinan Hoxha - Bejleku nenes....  dicka e tille por sme kujtohet mire

Sinan Hoxha - Cimi cimi ca

Lufti Muca - Per nje nat e gjysem viti

Saranda - Per mua je perendi

Saranda -Mustaqet E Celos

Eglantina Toska - Ferfellon thellenxa

Eglantina Toska - Syrin moj Manushe

Artan Kola - Dasma e Malesorit

Milva Doraci - Taksirat o Taksirat

Altin Ranxha - Djemte shkojne ne kurbet

Altin Ranxha- Vajze e bukur nje pellembe

Vitori Balili - Qaj moj Shqiperi

Petrit Lulo - Zoge e Libohoves

Anila Mimani - Potpuri

Te tjere tituj kengesh kismet per neser.....

Ato me te kuqe mund te shkarkohen.
« Editimi i fundit: 02-11-2009, 14:54:49 nga Dora »

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#4583 ne: 29-10-2009, 17:33:45
Pershendetje juve,

Ne kete link qe jap me poshte eshte nje video, ne ate videon ne fillim paraqitetnje melodi, ne lloj parodie. Mund dikush te me ndihmoj te gjej ne mp3 kete melodi?

JU flm shume.

http://www.tvklan.tv/emisioni.php?id=858#

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4584 ne: 29-10-2009, 20:30:00
Pershendetje juve,

Ne kete link qe jap me poshte eshte nje video, ne ate videon ne fillim paraqitetnje melodi, ne lloj parodie. Mund dikush te me ndihmoj te gjej ne mp3 kete melodi?

JU flm shume.

http://www.tvklan.tv/emisioni.php?id=858#

Mos e ke gje fjalen kur fillon maratona e kenges popullore

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#4585 ne: 30-10-2009, 15:22:54
Kerkoj nji keng prej Sinan Vllasaliu. Nuke e titulin por ja tekstin:
"Fluturo ti moj shqipe mbi tetov" aq di ... ja gati 3 vjet qe e kerkoj a po me ndihmoni?

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#4586 ne: 30-10-2009, 19:40:13
mund tme gjeni kenget e grupit free mc......mundesisht ato nga cd e pare e tyre..flm

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4587 ne: 30-10-2009, 20:09:51
mund tme gjeni kenget e grupit free mc......mundesisht ato nga cd e pare e tyre..flm

Ketu ke ca keng nga Free Mc


« Editimi i fundit: 13-02-2010, 04:35:42 nga adushe »

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#4588 ne: 31-10-2009, 11:50:51
Mos e ke gje fjalen kur fillon maratona e kenges popullore

Po po, eshte fillimi i maratones, nese ke mundesi te me gjejsh, flm shume :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4589 ne: 31-10-2009, 15:09:56
Po po, eshte fillimi i maratones, nese ke mundesi te me gjejsh, flm shume :)

Kjo ne fakt eshte melodi nga Valbona Mema Ja ku e ke
« Editimi i fundit: 13-02-2010, 03:58:19 nga adushe »

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4590 ne: 01-11-2009, 20:20:17
Ja disa nga Kenget se te puna Musicalin mbaj me shume....

Indrit Mlika - I terboi cunat dashnia

Indrit Mlika - Kolazh me kenge shkodrane

Ylli Baka - Vajza Jetime

Xhavid Dedej - Potpuri

Poni - Nene, pse ke dale ne shkalle

Hajredin Gjeta - Si mesova une zavalli

Spiro Roko - Moll e Kuqe

Silva Gunbardhi - Urome baba

Xemi - Mu rrit mjekrra

Sinan Hoxha - Bejleku nenes....  dicka e tille por sme kujtohet mire

Sinan Hoxha - Cimi cimi ca

Lufti Muca - Per nje nat e gjysem viti

Saranda - Per mua je perendi

Saranda -Mustaqet E Celos

Eglantina Toska - Ferfellon Thellenza

Eglantina Toska - Syrin Moj Manushe

Artan Kola - Dasma e Malesorit

Milva Doraci - Taksirat o Taksirat

Altin Ranxha - Djemte shkojne ne kurbet

Altin Ranxha- Vajze e bukur nje pellembe

Vitori Balili - Qaj moj Shqiperi

Petrit Lulo - Zoge e Libohoves

Te tjere tituj kengesh kismet per neser.....

Ato me te kuqe mund te shkarkohen.

Anila Mimani - A ke qene ndonjeher e re

Anila Mimani - Karafili dhe Zambaku

Emmy - Kenga e Bilbilit

Grupi Ali Pasha - Kolazh Jugu

Antre - Syzeza

Djemte e Vjoses - Hidhe vallen Nuse

Djemte e Vjoses - Erdha erdha

Kujtim Shehu - Lulja Selfion

Jona Kapllanaj - Buzet e tua

Greta Zani - Jeleku kadife

Greta Zani - Thellenza
« Editimi i fundit: 02-11-2009, 15:41:15 nga Dora »

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4591 ne: 01-11-2009, 22:50:21
Anila Mimani - A ke qene ndonjeher e re

Anila Mimani - Karafili dhe Zambaku

Emmy - Kenga e Bilbilit

Grupi Ali Pasha - Kolazh Jugu

Antre - Syzeza

Djemte e Vjoses - Hidhe vallen Nuse

Djemte e Vjoses - Erdha erdha

Kujtim Shehu - Lulja Selfion

Jona Kapllanaj - Buzet e tua

Greta Zani - Jeleku kadife

Greta Zani - Thellenza
me fal berni po keto kenget mund te shkrkohen apo akoma nuk kane dal ne internet?

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4592 ne: 02-11-2009, 14:42:42
me fal berni po keto kenget mund te shkrkohen apo akoma nuk kane dal ne internet?

Ato qe jane keshtu mund t'i shkarkosh, mjafton te klikosh mbi to.

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4593 ne: 02-11-2009, 15:28:07
kjo nuk punon kur e ben danload sdel kenga
Anila Mimani - Karafili dhe Zambaku

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4594 ne: 02-11-2009, 15:42:40
kjo nuk punon kur e ben danload sdel kenga
Anila Mimani - Karafili dhe Zambaku

E vura ne 4shared:

Kliko ketu

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4595 ne: 02-11-2009, 16:19:46
Kujtim Prodani - Jeten ndryshe e shikoj

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4596 ne: 02-11-2009, 16:39:45
Kujtim Prodani - Jeten ndryshe e shikoj

Kliko ketu

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4597 ne: 03-11-2009, 00:22:04
ju lutem kush mund te me gjej nje kenge me titull "geljan dade tudureste"e kerkon nje shoqja ime.ajo thot qe e ka degjuar nga gabelet e nishtulles se durresit grazie

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4598 ne: 19-11-2009, 22:34:25
Ma gjen dikush keto plss

Mentor Kurtishi - Dy shok
Sinan Hoxha - Me fal

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4599 ne: 20-11-2009, 09:31:47
U shtuan disa kenge te festivalit "KENGA MAGJIKE 2009".

Shkarkojini ketu: http://www.zeriyt.com/muzike-shqip-per-shkarkim/kenga-magjike-2009-t59753.0.html;msg895478#msg895478

Temat e fundit