Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 185 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 585078

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4601 ne: 21-11-2009, 14:36:11
rati - dyqani
xhavit dedej - o tironsa marshalla
xheni - mu rit mjekra
moli - shiki java
artan kola - keng kurbeti
zamir xhavara - dhender nena do me tbo
silva - urome baba urome
bledi - popturi dasme
aida - cara sa e embel kjo sevdaja
lutfi muca - cun more cun

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4602 ne: 22-11-2009, 16:18:30
ARTAN KOLA & XEMI -burgu i zi

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4604 ne: 22-11-2009, 22:54:59
MUND TE MA GJESH CIK KENGEN ATA SY TE REMZIE OSMANIT SEPSE DUA TA SHKARKOJ

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0

#4605 ne: 25-11-2009, 20:36:20
Rovena Stefa '' Rrofte shqipja dhe Vatani"

Faleminderit.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4606 ne: 26-11-2009, 09:55:48
Rovena Stefa '' Rrofte shqipja dhe Vatani"

Faleminderit.

Gjendet tek Zona e Hiteve

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4607 ne: 26-11-2009, 15:08:11
Me gjeni kete plss

Redon Makashi - Pse me ben te te urrej

Thnxx :perqafim

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4608 ne: 26-11-2009, 17:43:05

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#4609 ne: 27-11-2009, 09:18:41
stine -pse

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4610 ne: 27-11-2009, 14:44:56
me ndihmoni dot?
kam dashur te dij per nje kenge shqipetare te vjeter. e viteve 93-94. ka qen ne fstivalin kombetar. e kendon shirli polena. vetem kaq di.
di qe ka marre dhe nje cmim por jo cmim te lart. po me ndihmuat jeni njesha, sepse e kam kerkuar por nuk e kam gjetur dot!

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4611 ne: 28-11-2009, 12:49:46
me ndihmoni dot?
kam dashur te dij per nje kenge shqipetare te vjeter. e viteve 93-94. ka qen ne fstivalin kombetar. e kendon shirli polena. vetem kaq di.
di qe ka marre dhe nje cmim por jo cmim te lart. po me ndihmuat jeni njesha, sepse e kam kerkuar por nuk e kam gjetur dot!

mos eshte kenga me titull Flas me henen??Nqs po do mundohem ta gjej & ta jap une:)

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#4612 ne: 28-11-2009, 18:53:20
 :)PO KERKOJ KENGEN E NOIZYT  :perqafim

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#4613 ne: 29-11-2009, 14:34:31
Luje luje ti at bel - Sinan Vllasaliu

dhe

 Kalle kalle moj rini - Sinan Vllasaliu & vllezerit Aliu

FLM.

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4614 ne: 29-11-2009, 19:05:44
mos eshte kenga me titull Flas me henen??Nqs po do mundohem ta gjej & ta jap une:)
po flm shum nese ma gjen

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4615 ne: 30-11-2009, 10:12:04
Kerkoj keto kenge te festivalit "Kenga Magjike" (brenda mundesive kuptohet  :) )

Playback -  Flori

Te dua vertete - Linda Halimi

Inati - Produkt 28

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4616 ne: 30-11-2009, 22:15:39
Masha, kenget qe kerkon gjenden tek tema "Kenga magjike 2009".

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4617 ne: 01-12-2009, 22:32:45
E ke ketu ne kete link:)

http://www25.zippyshare.com/v/27254945/file.html
flm shum po nuk eshte kjo

ajo kenga ka ne refren fjalet ...  "..te kerkoj.."

plssssss me ndimoni

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0

#4618 ne: 03-12-2009, 12:13:41
A do te dalin kete vit kenget e Kenges Magjike, versionet e studios?
 hmmmmm:

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4619 ne: 03-12-2009, 21:28:28
Xhavid Dedej - Potpuri

Hajredin Gjeta - Si mesova une zavalli

Spiro Roko - Moll e Kuqe

Silva Gunbardhi - Urome baba

Xemi - Mu rrit mjekrra

Sinan Hoxha - Bejleku nenes....  dicka e tille por sme kujtohet mire

Sinan Hoxha - Cimi cimi ca

Lufti Muca - Per nje nat e gjysem viti

Eglantina Toska - Ferfellon Thellenza

Eglantina Toska - Syrin Moj Manushe

Artan Kola - Dasma e Malesorit

Milva Doraci - Taksirat o Taksirat

Petrit Lulo - Zoge e Libohoves

Anila Mimani - A ke qene ndonjeher e re

Grupi Ali Pasha - Kolazh Jugu

Antre - Syzeza

Kujtim Shehu - Lulja Selfion

Jona Kapllanaj - Buzet e tua

Greta Zani - Jeleku kadife

Greta Zani - Thellenza

kete kenge doja ju lutem flm shum
Post Merge: 03-12-2009, 21:31:04Bujar Qamili - Zera ne fund te detit

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4620 ne: 04-12-2009, 08:17:43
pershendetje te gjithve.doja nji kenge shqiptare te qet qe nfakt sja di titullin por vazhdon kshu ke refreni.....je me e bukra ne ket bot,per ty sonte qaj dhe me lot etj etj ishalla e ka kuptu nonji per cilen kenge behet fjal

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4621 ne: 04-12-2009, 12:22:03
pershendetje te gjithve.doja nji kenge shqiptare te qet qe nfakt sja di titullin por vazhdon kshu ke refreni.....je me e bukra ne ket bot,per ty sonte qaj dhe me lot etj etj ishalla e ka kuptu nonji per cilen kenge behet fjal

TNT e kendojne, 200 dite, po duro pak sa ta gjej :)

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4623 ne: 04-12-2009, 22:24:54
mali-g ''zemren ty ta jap

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4624 ne: 04-12-2009, 22:36:35
TNT 200 Dite


 ja kënga në version youtube

Kodi: [Zgjidh]
http://www.multiupload.com/TFOP14IWVI

Temat e fundit