Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 186 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 611749

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4625 ne: 04-12-2009, 22:39:40
mali-g ''zemren ty ta jap
Mali G ft Ace Zemren ty ta jap

Version youtube, por dëgjohet mirë :D

Kodi: [Zgjidh]
http://www.multiupload.com/WLBIL1P6TM

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4626 ne: 05-12-2009, 10:29:01
Mali G ft Ace Zemren ty ta jap

Version youtube, por dëgjohet mirë :D

Kodi: [Zgjidh]
http://www.multiupload.com/WLBIL1P6TM

rrofsh plako per te dyja kenget

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#4629 ne: 06-12-2009, 02:03:35
Masha, kenget qe kerkon gjenden tek tema "Kenga magjike 2009".

Sa kam degju une kenga Magjike 2009
eshte dal ne Shitje ne Shqiperi e kisha me ju lute
qe nese mund ti publikonik kenget qe jan ne Cd
te te kemi mundesi te kemi kualitet maksimal.
FLM

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4630 ne: 07-12-2009, 14:46:33
doja nji kenge qe e kendon nji goc me nji cun...fillmi eshte...ngrini gotat....kjo eshte muzika me e mir per cunat edhe gocat.....etj etj sedi nese e kuptut  hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4631 ne: 07-12-2009, 22:11:29
Kerkoj keto plss :)

Malda Susuri - Dashuri e hidhur
                        Ste kam harruar

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4632 ne: 08-12-2009, 13:51:43
Kerkoj keto plss :)

Malda Susuri - Dashuri e hidhur
                        Ste kam harruar


Kënga S'të kam harruar këndohet nga Mariza Ikonomi, kurse kënga e Maldës titullohet S'të kam afër

Kodi: [Zgjidh]
MALDA SUSURI - Dashuri e hidhur.mp3 (3.9 MB) http://www.multiupload.com/JU1IRE0W9A

Malda Susuri --- Ste kam afer.mp3 (1.9 MB) http://www.multiupload.com/2LZ4HG54AD

Klm
« Editimi i fundit: 26-12-2009, 04:42:58 nga adushe »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4633 ne: 08-12-2009, 17:19:54
Nuk po mundem ti shkarkoj...nese ka mundesi nga 4shared..do ishte mire :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4634 ne: 08-12-2009, 17:53:49
http://www.multiupload.com/JU1IRE0W9A

http://www.multiupload.com/2LZ4HG54AD

Mjafton të klikosh linkun dhe e ke të hostuar në shumë linke të ndryshëm

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4635 ne: 09-12-2009, 10:10:43
po kengen kenduar nga GENA --eja ne preher moj te te mbaj

e ka kush?

E gjet me ne fund:

Gena - Eja ne preher moj te te mbaj

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4636 ne: 09-12-2009, 20:30:11

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4637 ne: 09-12-2009, 21:13:13

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4638 ne: 09-12-2009, 23:41:00
ska gje kurse ajo tjetra me del nga mariza ikonomi eshte e sakt titulli?

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4639 ne: 11-12-2009, 15:54:53

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4640 ne: 13-12-2009, 03:58:20
kerkoj kengen Kthema zot nga Shyrete Beluli flm

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4641 ne: 13-12-2009, 06:00:31

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4642 ne: 13-12-2009, 17:21:47
Alida-I'm da first lady


please:(

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4643 ne: 14-12-2009, 00:57:36
Kujtim Prodani - Kjo eshte jeta

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4644 ne: 14-12-2009, 09:16:09
Alida-I'm da first lady


please:(

Alida - I'm da first lady

PS: Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4645 ne: 15-12-2009, 05:29:45
Flmmmmmmmmmmmmmmm :)

Malda Susuri - Ste kam afer

Kliko Ketu

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4646 ne: 15-12-2009, 05:56:14
Ja disa nga Kenget se te puna Musicalin mbaj me shume....

Indrit Mlika - I terboi cunat dashnia

Indrit Mlika - Kolazh me kenge shkodrane

Ylli Baka - Vajza Jetime

Xhavid Dedej - Potpuri

Poni - Nene, pse ke dale ne shkalle

Hajredin Gjeta - Si mesova une zavalli

Spiro Roko - Moll e Kuqe

Silva Gunbardhi - Urome baba

Xemi - Mu rrit mjekrra

Sinan Hoxha - Bejleku nenes....  dicka e tille por sme kujtohet mire

Sinan Hoxha - Cimi cimi ca

Lufti Muca - Per nje nat e gjysem viti

Saranda - Per mua je perendi

Saranda -Mustaqet E Celos

Eglantina Toska - Ferfellon thellenxa

Eglantina Toska - Syrin moj Manushe

Artan Kola - Dasma e Malesorit

Milva Doraci - Taksirat o Taksirat

Altin Ranxha - Djemte shkojne ne kurbet

Altin Ranxha- Vajze e bukur nje pellembe

Vitori Balili - Qaj moj Shqiperi

Petrit Lulo - Zoge e Libohoves

Anila Mimani - Potpuri

Te tjere tituj kengesh kismet per neser.....

Ato me te kuqe mund te shkarkohen.

Ylli Baka - Vajza Jetime

Kliko Ketu

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#4647 ne: 15-12-2009, 09:46:41
kush mund te na e gjej kete kengen ne mp3 Ardit gjebrea dhe Liljan Konakci Titulli Falem shume e bukur
Ardit Gjebrea & Liljana Kondakci Falem

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4648 ne: 15-12-2009, 10:50:50
kush mund te na e gjej kete kengen ne mp3 Ardit gjebrea dhe Liljan Konakci Titulli Falem shume e bukur
Ardit Gjebrea & Liljana Kondakci Falem[/url]

Ardit Gjebrea & Liljana Kondakci - Falem

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#4649 ne: 15-12-2009, 19:04:21
faleminderit shume

Temat e fundit