Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 189 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 585083

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4700 ne: 04-02-2010, 11:52:32
Kenga e Seldit nuk eshte e re. Eshte dhene tek Top Fest 6.

 • Postime: 55
 • Karma: +0/-0

#4701 ne: 04-02-2010, 22:17:45
A mundet me ma gjet dikush nje kenge te nje grupi Rok Kosovare

ILIRET - Kenga e naimit
eshte kenge e re e keti grupi
mundesisht ne mp3

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4702 ne: 04-02-2010, 23:13:41
A mundet me ma gjet dikush nje kenge te nje grupi Rok Kosovare

ILIRET - Kenga e naimit
eshte kenge e re e keti grupi
mundesisht ne mp3

merre

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0

#4703 ne: 05-02-2010, 22:06:36
pershendetje ....  une kerkoj kengen e ditlindjes  shum urime per ty  :-[  ma gjeni dot ??  flm

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4704 ne: 06-02-2010, 18:36:24
Keto plss :)

Poni - Te Dua
Ermal Fejzullahu - Kthehu & Mrapsht me shkon pa ty
Nora Istrefi - Vetem mua
Aurela Gace - Fati yne shprese dhe marrezi
Flora Gashi - Nese vdes & U mashtrova

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4705 ne: 06-02-2010, 18:46:46
Keto plss :)

Poni - Te Dua
Ermal Fejzullahu - Kthehu & Mrapsht me shkon pa ty
Nora Istrefi - Vetem mua
Aurela Gace - Fati yne shprese dhe marrezi
Flora Gashi - Nese vdes & U mashtrova

kengen e ponit e ke albumet ereja  shqiptare titullohet 15 hite

Ermal Fejzullahu - Kthehu

Ermal Fejzullahu - Mbrapsht Me Shkon Pa Ty

dhe kjo kenga ndodhen ke albumet e reja shqiptare kontrollo se aty e ke

kenga e aureles ndodhet ktu

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4706 ne: 06-02-2010, 21:54:14
I mora yllo edhe disa tjera edhe keto....thnxx.. :perqafim

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#4707 ne: 06-02-2010, 23:20:03
krkoj sonin

 • Postime: 12
 • Karma: +1/-0

#4708 ne: 07-02-2010, 11:52:27
me ndihmoni dua një program për shkarkim nga YTube në mp3,ato që kam gjetur nuk me funksionojnë.

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0

#4709 ne: 07-02-2010, 14:12:25
me ndihmoni dua një program për shkarkim nga YTube në mp3,ato që kam gjetur nuk me funksionojnë.
   ja ku e ke http://www.zeriyt.com/muzike-shqip-per-shkarkim/si-te-shkarkoni-mp3-nga-youtube-t54918.0.html

#4710 ne: 07-02-2010, 19:00:08
Hi! I Can't Find Songs Of Festivali I Kenges 43.. Can Someone Help Me?! Thanks! :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4711 ne: 08-02-2010, 09:42:31

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4712 ne: 09-02-2010, 11:48:05

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#4713 ne: 16-02-2010, 03:47:09
[Pershendetje. Me duhen disa kenge se bashku me tekstet e tyre ne qofte se eshte e mundur.
1. Ushton gryka e kacanikut
2.Kosova ajka e barotit
3.Jam kujtesa
4.Hajredin Pasha
5.O sa mire qe jam shqiptar.
6.O malet e Shqiperise
7.U.Ç.K
8.Besa bese
9.Vjen nje leter nga Kosova
10.Hidhet vallja
11.Jalla more bylbyl
12.Xhamadanin vija vija
13.Gajdexhiu
14.Fjalet e qiririt
15.Nene Lokja

Me falni qe po kerkoj kaq shume por me duhen sa me pare dhe te gjitha te kenduara nga kengetare kosovare. Ju faleminderit shume.

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4714 ne: 16-02-2010, 05:05:05
[Pershendetje. Me duhen disa kenge se bashku me tekstet e tyre ne qofte se eshte e mundur.
1. Ushton gryka e kacanikut
2.Kosova ajka e barotit
3.Jam kujtesa
4.Hajredin Pasha
5.O sa mire qe jam shqiptar.
6.O malet e Shqiperise
7.U.Ç.K
8.Besa bese
9.Vjen nje leter nga Kosova
10.Hidhet vallja
11.Jalla more bylbyl
12.Xhamadanin vija vija
13.Gajdexhiu
14.Fjalet e qiririt
15.Nene Lokja

Me falni qe po kerkoj kaq shume por me duhen sa me pare dhe te gjitha te kenduara nga kengetare kosovare. Ju faleminderit shume.

po emrat i din??

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#4715 ne: 16-02-2010, 16:57:25
shumica e ketyre kengeve kendohen nga shume kengetare dhe une nuk i di emrat e tyre por te gjitha versionet jane  ok per mua.

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4716 ne: 17-02-2010, 19:44:28
shumica e ketyre kengeve kendohen nga shume kengetare dhe une nuk i di emrat e tyre por te gjitha versionet jane  ok per mua.

SHKO  NE  YOUTUBE  DHE SHKRUAJ  TITULLIN E KENGESQE  KERKON DHE KTHEI NGA  VIDEO NE MP3

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4717 ne: 19-02-2010, 00:38:12
Doja Kenget e Morena Reka nese eshte e mundur.Faleminderit

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#4718 ne: 20-02-2010, 23:49:31
Pershendetje nese ka mundesi te me gjeni kengen kostumi i bardhe nga vladimir seferi nese nuk gabohem.. pres me padurim flm

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4720 ne: 23-02-2010, 20:29:52
Flori - Next????????

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4721 ne: 25-02-2010, 09:00:56
Flori - Next????????

Flori - Next

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.
« Editimi i fundit: 02-03-2010, 15:29:17 nga adushe »

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4722 ne: 26-02-2010, 16:18:26
Flori - Next

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.


shum flm Dora

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4723 ne: 02-03-2010, 15:19:28
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4724 ne: 02-03-2010, 15:26:07
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

kenga e par ndodhet ke albumet shqiptare vjesht dimer

Temat e fundit