Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 189 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 553234

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4700 ne: 04-02-2010, 11:52:32
Kenga e Seldit nuk eshte e re. Eshte dhene tek Top Fest 6.

 • Postime: 55

#4701 ne: 04-02-2010, 22:17:45
A mundet me ma gjet dikush nje kenge te nje grupi Rok Kosovare

ILIRET - Kenga e naimit
eshte kenge e re e keti grupi
mundesisht ne mp3

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4702 ne: 04-02-2010, 23:13:41
A mundet me ma gjet dikush nje kenge te nje grupi Rok Kosovare

ILIRET - Kenga e naimit
eshte kenge e re e keti grupi
mundesisht ne mp3

merre

 • Postime: 77

#4703 ne: 05-02-2010, 22:06:36
pershendetje ....  une kerkoj kengen e ditlindjes  shum urime per ty  :-[  ma gjeni dot ??  flm

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4704 ne: 06-02-2010, 18:36:24
Keto plss :)

Poni - Te Dua
Ermal Fejzullahu - Kthehu & Mrapsht me shkon pa ty
Nora Istrefi - Vetem mua
Aurela Gace - Fati yne shprese dhe marrezi
Flora Gashi - Nese vdes & U mashtrova

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4705 ne: 06-02-2010, 18:46:46
Keto plss :)

Poni - Te Dua
Ermal Fejzullahu - Kthehu & Mrapsht me shkon pa ty
Nora Istrefi - Vetem mua
Aurela Gace - Fati yne shprese dhe marrezi
Flora Gashi - Nese vdes & U mashtrova

kengen e ponit e ke albumet ereja  shqiptare titullohet 15 hite

Ermal Fejzullahu - Kthehu

Ermal Fejzullahu - Mbrapsht Me Shkon Pa Ty

dhe kjo kenga ndodhen ke albumet e reja shqiptare kontrollo se aty e ke

kenga e aureles ndodhet ktu

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4706 ne: 06-02-2010, 21:54:14
I mora yllo edhe disa tjera edhe keto....thnxx.. :perqafim

 • Postime: 5

#4707 ne: 06-02-2010, 23:20:03
krkoj sonin

 • Postime: 12

#4708 ne: 07-02-2010, 11:52:27
me ndihmoni dua një program për shkarkim nga YTube në mp3,ato që kam gjetur nuk me funksionojnë.

 • Postime: 77

#4709 ne: 07-02-2010, 14:12:25
me ndihmoni dua një program për shkarkim nga YTube në mp3,ato që kam gjetur nuk me funksionojnë.
   ja ku e ke http://www.zeriyt.com/muzike-shqip-per-shkarkim/si-te-shkarkoni-mp3-nga-youtube-t54918.0.html

#4710 ne: 07-02-2010, 19:00:08
Hi! I Can't Find Songs Of Festivali I Kenges 43.. Can Someone Help Me?! Thanks! :)

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4711 ne: 08-02-2010, 09:42:31

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4712 ne: 09-02-2010, 11:48:05

 • Postime: 2

#4713 ne: 16-02-2010, 03:47:09
[Pershendetje. Me duhen disa kenge se bashku me tekstet e tyre ne qofte se eshte e mundur.
1. Ushton gryka e kacanikut
2.Kosova ajka e barotit
3.Jam kujtesa
4.Hajredin Pasha
5.O sa mire qe jam shqiptar.
6.O malet e Shqiperise
7.U.Ç.K
8.Besa bese
9.Vjen nje leter nga Kosova
10.Hidhet vallja
11.Jalla more bylbyl
12.Xhamadanin vija vija
13.Gajdexhiu
14.Fjalet e qiririt
15.Nene Lokja

Me falni qe po kerkoj kaq shume por me duhen sa me pare dhe te gjitha te kenduara nga kengetare kosovare. Ju faleminderit shume.

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4714 ne: 16-02-2010, 05:05:05
[Pershendetje. Me duhen disa kenge se bashku me tekstet e tyre ne qofte se eshte e mundur.
1. Ushton gryka e kacanikut
2.Kosova ajka e barotit
3.Jam kujtesa
4.Hajredin Pasha
5.O sa mire qe jam shqiptar.
6.O malet e Shqiperise
7.U.Ç.K
8.Besa bese
9.Vjen nje leter nga Kosova
10.Hidhet vallja
11.Jalla more bylbyl
12.Xhamadanin vija vija
13.Gajdexhiu
14.Fjalet e qiririt
15.Nene Lokja

Me falni qe po kerkoj kaq shume por me duhen sa me pare dhe te gjitha te kenduara nga kengetare kosovare. Ju faleminderit shume.

po emrat i din??

 • Postime: 2

#4715 ne: 16-02-2010, 16:57:25
shumica e ketyre kengeve kendohen nga shume kengetare dhe une nuk i di emrat e tyre por te gjitha versionet jane  ok per mua.

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4716 ne: 17-02-2010, 19:44:28
shumica e ketyre kengeve kendohen nga shume kengetare dhe une nuk i di emrat e tyre por te gjitha versionet jane  ok per mua.

SHKO  NE  YOUTUBE  DHE SHKRUAJ  TITULLIN E KENGESQE  KERKON DHE KTHEI NGA  VIDEO NE MP3

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#4717 ne: 19-02-2010, 00:38:12
Doja Kenget e Morena Reka nese eshte e mundur.Faleminderit

 • Postime: 1

#4718 ne: 20-02-2010, 23:49:31
Pershendetje nese ka mundesi te me gjeni kengen kostumi i bardhe nga vladimir seferi nese nuk gabohem.. pres me padurim flm

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4720 ne: 23-02-2010, 20:29:52
Flori - Next????????

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4721 ne: 25-02-2010, 09:00:56
Flori - Next????????

Flori - Next

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.
« Editimi i fundit: 02-03-2010, 15:29:17 nga adushe »

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4722 ne: 26-02-2010, 16:18:26
Flori - Next

Kenga gjendet dhe tek Zona e Hiteve.


shum flm Dora

 • Postime: 210
 • Gjinia: Mashkull

#4723 ne: 02-03-2010, 15:19:28
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4724 ne: 02-03-2010, 15:26:07
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

kenga e par ndodhet ke albumet shqiptare vjesht dimer

Temat e fundit