Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 190 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 567764

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4725 ne: 02-03-2010, 15:27:47
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

Altin Shira - Jo nuk mundem jo

Mihallaq Andrea _ Flori - Ta dish ti

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4726 ne: 03-03-2010, 20:51:42
Elementi i 5te - Bubulina Krasniqi

Ndarje pa ku - Albina Demaku feat Hekuran Krasniqi

Flirt - Barbana

Miriam Cani - Mos me ndal

kerkoj keto kenge ju lutem...

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4727 ne: 03-03-2010, 21:18:52
Elementi i 5te - Bubulina Krasniqi

Ndarje pa ku - Albina Demaku feat Hekuran Krasniqi

Flirt - Barbana

Miriam Cani - Mos me ndal

kerkoj keto kenge ju lutem...


Flirt - Barbana
Kliko ketu


Ndarje pa ku - Albina Demaku feat Hekuran Krasniqi
Kliko ketu


Elementi i 5te - Bubulina Krasniqi
Kliko ketu

« Editimi i fundit: 07-03-2010, 19:20:31 nga adushe »

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#4728 ne: 04-03-2010, 01:01:12
Du nje nder... kush ma gjen dot   Vallen e Krushqeve ju lutem!

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4729 ne: 04-03-2010, 08:06:41

Miriam Cani - Mos me ndal

kerkoj keto kenge ju lutem...

Kenga ndodhet tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4730 ne: 04-03-2010, 08:23:21
Du nje nder... kush ma gjen dot   Vallen e Krushqeve ju lutem!

Vallja e krushqve

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0

#4731 ne: 04-03-2010, 21:12:46
A mundet diksuh me konvertu ne mp3 kete kenge

Kastriot Tusha & Leonora Jakupi - Potpuri 2010

flm shume

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#4732 ne: 05-03-2010, 04:02:33
Vallja e krushqve

Flm shume :)

Po qenka pak ndryshe nga ajo qe kam degjuar zakonisht... gjithsesi flm!

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4733 ne: 05-03-2010, 06:45:04
Flm shume :)

Po qenka pak ndryshe nga ajo qe kam degjuar zakonisht... gjithsesi flm!
Sazani i Times - Vallja e krushqve
Kliko ketu


Vallja e krushqve - hekurani
Kliko ketu
« Editimi i fundit: 07-03-2010, 19:23:22 nga adushe »

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4734 ne: 05-03-2010, 06:56:30
A mundet diksuh me konvertu ne mp3 kete kenge


flm shume

Kastriot Tusha & Leonora Jakupi - Potpuri 2010
« Editimi i fundit: 07-03-2010, 19:25:25 nga adushe »

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4735 ne: 05-03-2010, 13:46:09
Si shof Zeri yt eshte mire te ket nje Faqe per Muzike MP3 FREE :p sepse ka mundesi te jet nje nder faqet nr 1 ne lemi te Muzikes.

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0

#4736 ne: 09-03-2010, 18:38:48
Ju lutem nese ka mundsi keto kenge me kualitet te larte.  :perqafim

Egla Shkurti - Do te kthehem (Kenga Magjike 2009)
Egla Shkurti - Future

Leonora Jakupi - Puthja jote (2010)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4737 ne: 09-03-2010, 20:22:53
Ju lutem nese ka mundsi keto kenge me kualitet te larte.  :perqafim

Egla Shkurti - Do te kthehem (Kenga Magjike 2009)
Egla Shkurti - Future

Leonora Jakupi - Puthja jote (2010)Kenga e leonores ndodhet ke Zona Hiteve kontrollo atje njehere pastaj bej postimin kurse dy kenget me lart do postoj une tani ke Kenga Magjike tek albumet e reja shqiptare

Egla Shkurti - Future
Kliko ketu

Kliko ketu per kengen magjike aty ndodhen kenge kalofsh mir

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0

#4738 ne: 09-03-2010, 21:02:48
Kenga e leonores ndodhet ke Zona Hiteve kontrollo atje njehere pastaj bej postimin kurse dy kenget me lart do postoj une tani ke Kenga Magjike tek albumet e reja shqiptare

Egla Shkurti - Future
Kliko ketu

Kenga e leonores ndodhet ke Zona Hiteve kontrollo atje njehere pastaj bej postimin kurse dy kenget me lart do postoj une tani ke Kenga Magjike tek albumet e reja shqiptare

Egla Shkurti - Future
Kliko ketu


Faleminderit shume. Future, qenka ne kualitet te mire.

Kenga 'Do te kthehem' nuk eshte te Kenga Magjike, dhe as te tek albumet e reja ku jane CD-te e Kenges Magjike.
E pelqej shume kete kenge nga Egla prandaj kisha deshire ta kem ne kualitet te larte.

Kengen e Leonores e kam downloaduar nga Zona e hiteve, por kualiteti eshte shume i dobet.

Mundsisht edhe kengen nga Bojken Lako & Ajukuna - Rruge, ne kualitet te mire?
Flm.

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4739 ne: 09-03-2010, 21:23:50
Po eshte kenga e 32-te tek cd-ja 2

ta kam derguar kodin ku eshte pak me lart

http://www.4shared.com/file/125579629/3013834/Bojken_Lako_dhe_Ajkuna_-_Rruge.html?cau2=401w

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0

#4740 ne: 09-03-2010, 22:21:55
Po eshte kenga e 32-te tek cd-ja 2

ta kam derguar kodin ku eshte pak me lart

http://www.4shared.com/file/125579629/3013834/Bojken_Lako_dhe_Ajkuna_-_Rruge.html?cau2=401w

Te falenderoj shume.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4741 ne: 12-03-2010, 17:36:39
Kerkoj keto plsssssssssssssssss s sa me shpejt... :)

Alfred Meço

Kur agon mengjesi
Me hënen vij tek ty
Ëndërroj te jem me ty
Vetëm me hënen
Jam i dashuruar
Mos ik

Thnxxxxxx... :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4742 ne: 12-03-2010, 20:22:47
Kerkoj keto plsssssssssssssssss s sa me shpejt... :)

Alfred Meço

Kur agon mengjesi
Me hënen vij tek ty
Ëndërroj te jem me ty
Vetëm me hënen
Jam i dashuruar
Mos ik

Thnxxxxxx... :)

do e postoj une albumin e ketij se e kam dhe mund ti marresh aty tek albumet e reja shqiptare:)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4743 ne: 12-03-2010, 21:46:10
E shikova albumin..i mora...po 3 kenge qe kerkova ketu nuk jane aty. :)...I need them..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#4744 ne: 16-03-2010, 00:02:27
Enkelejda dhe Hysni Alushi - Mall për Camërinë :D

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4745 ne: 16-03-2010, 00:10:02
Enkelejda dhe Hysni Alushi - Mall për Camërinë :D

Enkelejda dhe Hysni Alushi - Mall për Camërinë 

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4746 ne: 16-03-2010, 08:25:55
Keto  plsss

Labinot Tahiri - Dashuria jone (2010)
Altin Shira - Bukuria jote me cmendi fare
Altin Shira - Dimer ne zemren time

ThankU :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4747 ne: 16-03-2010, 08:43:12
Keto  plsss

Labinot Tahiri - Dashuria jone (2010)
Altin Shira - Bukuria jote me cmendi fare
Altin Shira - Dimer ne zemren time

ThankU :)

Labi - Dashuria jone

Altin Shira - Bukuria jote me cmendi fare

Altin Shira - Dimer ne zemren time

 • Postime: 994
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4748 ne: 17-03-2010, 16:41:45
Kerkoj Keto 2 Kenget :

Blerina Balili - Miqesi e Vjeter
Vitori Balili - Kenge Per Abas Ali Tomorrin

Ju Luten mi gjeni dot? :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4749 ne: 18-03-2010, 11:37:27
Zajmina Ft Blero -  Vec Ti

Flm.

Temat e fundit