×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552873

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4750 ne: 18-03-2010, 13:06:43
Shejtane:

E ke tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 967
 • Gjinia: Mashkull

#4751 ne: 18-03-2010, 14:48:06
Te lutem, mos e perserit disa here kerkesen tende, pasi ajo eshte marre parasysh nga stafi pergjegjes dhe ne momentin qe kenget do gjendet, do te publikohen dhe mund t'i shkarkosh.
« Editimi i fundit: 18-03-2010, 15:20:25 nga Dora »

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer

#4752 ne: 20-03-2010, 18:14:45
E. Toska & E. Kasemi - Vallja e pipzave
SHKURTE FEJZA - Lulet e Gurbetit
Shkumbin Ismaili-Ndoshta Gabova

edhe kte s'jam shum e sigurt si esht titulli i vertet
kenge dasme.syrin moj mano manushe syrin oooooo

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
« Editimi i fundit: 04-04-2010, 01:04:39 nga adushe »

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4754 ne: 20-03-2010, 22:15:12
Shejtane:

E ke tek Zona e Hiteve.

Faleminderit Dora.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#4755 ne: 23-03-2010, 18:14:52
ke shqiperia mesme esht shtuar albumi i ri i BUJAR CICIT

 • Postime: 20

#4756 ne: 24-03-2010, 02:13:08
persh stafi ZERIYT , kerkoj kengen MONDI & GRISELDA - KUR VJEN PUNA MU MARTU , eshte transmetuar disa here ke FOLK + ,platforma TRING DIGITAL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Femer

#4757 ne: 27-03-2010, 20:16:21
mund tma gjej njeri Artiola Toska - napoloni

thnxx

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4758 ne: 29-03-2010, 06:34:41
mund tma gjej njeri Artiola Toska - napoloni

thnxx

kenget e artioles jan postuar tek tema shqiperia e mesme

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#4759 ne: 30-03-2010, 10:16:46
sja maj men titullin por ishalla ju kujtohet.......hej zemer hej se keshtu e paska jeta, fal dashuri dhe ne fund ta merka tjetra....

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4760 ne: 01-04-2010, 05:40:36
Kerkoj kete kengen po se dua nga video kush ma gjen

 Antre - Zysha

e kam gjetur ne video te paster po nuk e dua reklamin kur fillon me tiranachat dicka e till mund ta bej dikush cut dhe te me sjelli vetem kengen

Antre - Zysha

 • Postime: 425
 • Gjinia: Femer

#4761 ne: 01-04-2010, 08:50:47
Kerkoj kete kengen po se dua nga video kush ma gjen

 Antre - Zysha

e kam gjetur ne video te paster po nuk e dua reklamin kur fillon me tiranachat dicka e till mund ta bej dikush cut dhe te me sjelli vetem kengen

Antre - Zysha


http://www.divshare.com/download/10940436-d80

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4762 ne: 01-04-2010, 08:51:19
Mi gjeni keto plss..

Muharrem Ahmeti - Nje here kam me vdek
                            - Nje dashuri qe e kam humb
                            -Nga zemra ime ma nuk del
Agron Ahmeti       - Pa ty

ThankU.. :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4763 ne: 01-04-2010, 08:52:27

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#4764 ne: 01-04-2010, 09:02:02
Mi gjeni keto plss..

Muharrem Ahmeti - Nje here kam me vdek
                            - Nje dashuri qe e kam humb
                            -Nga zemra ime ma nuk del
Agron Ahmeti       - Pa ty

ThankU.. :)

Muharrem Ahmeti-Nje her kam me vdeke.mp3

Muharrem Ahmeti - Nga Zemra 2009.mp3

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#4765 ne: 01-04-2010, 22:21:54
Pershendetje.. nese mundeni te ma gjeni kete keng.. Kastro Zizo ft Arbresha - Burre e Grua.. flm...

 • Postime: 101

#4766 ne: 03-04-2010, 15:10:19
Rati - A Ke Zot   

kete ju lutem

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4767 ne: 03-04-2010, 18:35:25
Rati - A Ke Zot   

kete ju lutem

Rati - A Ke Zot   

 • Postime: 31
 • Gjinia: Femer

#4768 ne: 06-04-2010, 15:23:22
kenget e artioles jan postuar tek tema shqiperia e mesme


I kam pare ato qe jan postuar te shqiperia e mesme por kjo qe po kerkoje une nuk eshte. :(

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4769 ne: 06-04-2010, 16:04:12

I kam pare ato qe jan postuar te shqiperia e mesme por kjo qe po kerkoje une nuk eshte. :(

Ato jan kenget e reja te 2009 qe ka bere dhe kenget jan bashk nuk jan vec e vec

 • Postime: 31
 • Gjinia: Femer

#4770 ne: 06-04-2010, 23:09:26
Ato jan kenget e reja te 2009 qe ka bere dhe kenget jan bashk nuk jan vec e vece di, por e kam pare ne youtube qe titullohet artiola toska - napoloni,  po i degjoja te gjitha kenget qe jan postuar atje por nuk ishte. gjithsesi flm :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#4771 ne: 06-04-2010, 23:14:45


e di, por e kam pare ne youtube qe titullohet artiola toska - napoloni,  po i degjoja te gjitha kenget qe jan postuar atje por nuk ishte. gjithsesi flm :)

ok e gjeta pas pak do e postoj tek albumi i artioles

 • Postime: 20

#4772 ne: 07-04-2010, 09:48:29
Stafi Ju Lutem kete kenge ;       Aida Cara - Kurbetciu 2010   

 • Postime: 31
 • Gjinia: Femer

#4773 ne: 07-04-2010, 22:55:42
ok e gjeta pas pak do e postoj tek albumi i artioles

shummm shum faleminderit :)))

 • Postime: 8

#4774 ne: 07-04-2010, 23:47:31

Temat e fundit