Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 191 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 586734

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4750 ne: 18-03-2010, 13:06:43
Shejtane:

E ke tek Zona e Hiteve.

 • Postime: 994
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4751 ne: 18-03-2010, 14:48:06
Te lutem, mos e perserit disa here kerkesen tende, pasi ajo eshte marre parasysh nga stafi pergjegjes dhe ne momentin qe kenget do gjendet, do te publikohen dhe mund t'i shkarkosh.
« Editimi i fundit: 18-03-2010, 15:20:25 nga Dora »

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4752 ne: 20-03-2010, 18:14:45
E. Toska & E. Kasemi - Vallja e pipzave
SHKURTE FEJZA - Lulet e Gurbetit
Shkumbin Ismaili-Ndoshta Gabova

edhe kte s'jam shum e sigurt si esht titulli i vertet
kenge dasme.syrin moj mano manushe syrin oooooo

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer
« Editimi i fundit: 04-04-2010, 01:04:39 nga adushe »

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4754 ne: 20-03-2010, 22:15:12
Shejtane:

E ke tek Zona e Hiteve.

Faleminderit Dora.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4755 ne: 23-03-2010, 18:14:52
ke shqiperia mesme esht shtuar albumi i ri i BUJAR CICIT

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#4756 ne: 24-03-2010, 02:13:08
persh stafi ZERIYT , kerkoj kengen MONDI & GRISELDA - KUR VJEN PUNA MU MARTU , eshte transmetuar disa here ke FOLK + ,platforma TRING DIGITAL

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4757 ne: 27-03-2010, 20:16:21
mund tma gjej njeri Artiola Toska - napoloni

thnxx

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4758 ne: 29-03-2010, 06:34:41
mund tma gjej njeri Artiola Toska - napoloni

thnxx

kenget e artioles jan postuar tek tema shqiperia e mesme

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4759 ne: 30-03-2010, 10:16:46
sja maj men titullin por ishalla ju kujtohet.......hej zemer hej se keshtu e paska jeta, fal dashuri dhe ne fund ta merka tjetra....

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4760 ne: 01-04-2010, 05:40:36
Kerkoj kete kengen po se dua nga video kush ma gjen

 Antre - Zysha

e kam gjetur ne video te paster po nuk e dua reklamin kur fillon me tiranachat dicka e till mund ta bej dikush cut dhe te me sjelli vetem kengen

Antre - Zysha

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#4761 ne: 01-04-2010, 08:50:47
Kerkoj kete kengen po se dua nga video kush ma gjen

 Antre - Zysha

e kam gjetur ne video te paster po nuk e dua reklamin kur fillon me tiranachat dicka e till mund ta bej dikush cut dhe te me sjelli vetem kengen

Antre - Zysha


http://www.divshare.com/download/10940436-d80

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4762 ne: 01-04-2010, 08:51:19
Mi gjeni keto plss..

Muharrem Ahmeti - Nje here kam me vdek
                            - Nje dashuri qe e kam humb
                            -Nga zemra ime ma nuk del
Agron Ahmeti       - Pa ty

ThankU.. :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4763 ne: 01-04-2010, 08:52:27

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#4764 ne: 01-04-2010, 09:02:02
Mi gjeni keto plss..

Muharrem Ahmeti - Nje here kam me vdek
                            - Nje dashuri qe e kam humb
                            -Nga zemra ime ma nuk del
Agron Ahmeti       - Pa ty

ThankU.. :)

Muharrem Ahmeti-Nje her kam me vdeke.mp3

Muharrem Ahmeti - Nga Zemra 2009.mp3

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#4765 ne: 01-04-2010, 22:21:54
Pershendetje.. nese mundeni te ma gjeni kete keng.. Kastro Zizo ft Arbresha - Burre e Grua.. flm...

 • Postime: 101
 • Karma: +0/-0

#4766 ne: 03-04-2010, 15:10:19
Rati - A Ke Zot   

kete ju lutem

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4767 ne: 03-04-2010, 18:35:25
Rati - A Ke Zot   

kete ju lutem

Rati - A Ke Zot   

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4768 ne: 06-04-2010, 15:23:22
kenget e artioles jan postuar tek tema shqiperia e mesme


I kam pare ato qe jan postuar te shqiperia e mesme por kjo qe po kerkoje une nuk eshte. :(

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4769 ne: 06-04-2010, 16:04:12

I kam pare ato qe jan postuar te shqiperia e mesme por kjo qe po kerkoje une nuk eshte. :(

Ato jan kenget e reja te 2009 qe ka bere dhe kenget jan bashk nuk jan vec e vec

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4770 ne: 06-04-2010, 23:09:26
Ato jan kenget e reja te 2009 qe ka bere dhe kenget jan bashk nuk jan vec e vece di, por e kam pare ne youtube qe titullohet artiola toska - napoloni,  po i degjoja te gjitha kenget qe jan postuar atje por nuk ishte. gjithsesi flm :)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#4771 ne: 06-04-2010, 23:14:45


e di, por e kam pare ne youtube qe titullohet artiola toska - napoloni,  po i degjoja te gjitha kenget qe jan postuar atje por nuk ishte. gjithsesi flm :)

ok e gjeta pas pak do e postoj tek albumi i artioles

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#4772 ne: 07-04-2010, 09:48:29
Stafi Ju Lutem kete kenge ;       Aida Cara - Kurbetciu 2010 

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4773 ne: 07-04-2010, 22:55:42
ok e gjeta pas pak do e postoj tek albumi i artioles

shummm shum faleminderit :)))

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#4774 ne: 07-04-2010, 23:47:31

Temat e fundit