Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 217 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 586722

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5400 ne: 29-07-2013, 12:55:43
cfare i pelqen ksaj kenge aman...ksaj nores asaj fjal si kuptohet rroft gena lol

Si perfundim eshte kenge koti se asnjerit nuk i kuptohet asnje fjale :D

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#5401 ne: 31-07-2013, 01:08:59
Si perfundim eshte kenge koti se asnjerit nuk i kuptohet asnje fjale :D

 :D te drejt ke

 • Postime: 994
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5402 ne: 12-08-2013, 14:31:53
Kerkoj Kete Kengen :

Maria Lajcaj - Fenomen

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5403 ne: 13-08-2013, 14:17:26

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#5404 ne: 05-09-2013, 21:15:52

 • Postime: 994
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5405 ne: 15-09-2013, 23:44:35
Kerkoj Kete Kengen Origjinale :

Eli Fara & Aurela Gace - Cun Cun Gush Pellumb

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#5406 ne: 03-10-2013, 22:12:41
kerkoj kengen

Ma e mira, ma e bukura - Shpresa Gojani

 • Postime: 425
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#5407 ne: 17-12-2013, 14:42:13
Assalamu Alayka (Në gjuhën shqipe)

Kerkoj emrin e kesaj qe kendon, dhe titullin e kenges?

 • Postime: 204
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5408 ne: 21-01-2014, 14:51:13
MENTOR KURTISHI - EMRIN YT (2014)Citim
Genre: Shqip, Kosovo
Year: 2014
Quality: 320/kbps
Tracks: 1

TRACKS:

01. Emrin yt

Download:


Kodi: [Zgjidh]
http://www.4shared.com/mp3/7OuZ0jHCba/Mentor_Kurtishi_-_Emri_yt.html

Kodi: [Zgjidh]
http://www.hulkshare.com/pella01/mentor-kurtishi-emri-yt

Temat e fundit