Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 32 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 583286

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 17-11-2006, 17:24:53
Kenga magjike
Alb Magji
Big Basta
Ronela Hajati

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/3733693/Alb_Magji_-_Ti_me_kall.mp3
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/3733694/Big_Basta___Vini_-_Ndize.mp3
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/3733695/Ronela_Hajati___Orgesa_Zaimi_-_Requiem.mp3
le ti marr edhe realiteti  :D

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 17-11-2006, 23:26:01
Ma gjej njeri kengen e West Side Family..Krahet e tua do jem???...PLzzzz...

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 18-11-2006, 05:18:44
Errr... :(se gjej dot..

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

#778 ne: 18-11-2006, 13:59:37
A mundet ndonjeri:
Ermira Ademi - Me vjen keq

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 18-11-2006, 17:10:57
Ma gjej njeri këngën e West Side Family..Krahet e tua do jem???...PLzzzz...


kliko ketu

west side family--
« Editimi i fundit: 20-11-2006, 02:03:33 nga eurogina »

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 18-11-2006, 21:37:26
albumi i ri i Besa Kokedhima


1.hajde hajde
kliko ketu

2.kenga e vetmise
kliko ketu

3.Lamtumire
kliko ketu

4.leshoje hapin
kliko ketu

5.malli im
kliko ketu

6.mengjesi im je ti
kliko ketu

7.ndale me ngadale
shkarko

8.parajsa
kliko ketu

9.si motra
kliko ketu

10.te dua ty
kliko ketu

11.zonja dhe zoterinj
kliko ketu

 • Postime: 69
 • Karma: +0/-0

#781 ne: 19-11-2006, 11:58:14
tung te gjithve a mund te mi gjeni keto keng te kenges magjike:
1.produkt 28 dhe rovena dilo
2.kastro ziso , besmir metani - party

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 19-11-2006, 15:26:51
tung te gjithëve a mund te mi gjeni këto keng te kenges magjike:
1.produkt 28 dhe rovena dilo
2.kastro ziso , besmir metani - party


produkt 28 dhe rovena dilo--fama
kliko ketu

kastro zizo ft. besmir metani & sanchez--party
kliko ketu

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#783 ne: 19-11-2006, 16:10:28
heyyy ju lutem  a ka mundesi me mi gjejt keto kenget please ?

Jericho - Tomlin e nanes

Antigona sejdiu - une besoj ne dashuri

flm so  much :)

++ !!

 :perqafim :D

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 19-11-2006, 18:45:04
Kodi: [Zgjidh]
404 Not Found
Faqja qe kerkuat /modules/zina/mosvjedhnilinksokucka/K%C3%ABnga%20Magjike%202006%20V2/9-%20Kastro%20Zizo%20%26%20Besimr%20Metani%20%26%20Sanchez.mp3 Nuk Ekziston Ju lutemi shkoni mbrapa ose www.landofeagles.com.


KUJDESO ME KETO  :perqafim PASTAJ EDHE MODERATORE...VENDOS KOMANDEN CODE KUR VENDOS NJE LINK #

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 19-11-2006, 20:25:25
heyy kush mundet me ma gjet këngen e Ermal Fejzullhait at qe e ka pas knu moti Trashe Trashe nese keni mundesi me ma gjet kish bo mir oki tung kalofsh mirrr qaooo

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 19-11-2006, 23:13:33
Ma gjeni pak kengen e L.R.C qe kenduan tek kenga magjike

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 20-11-2006, 01:55:30
Ma gjeni pak këngën e L.R.C qe kenduan tek kënga magjike


kliko ketu

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 20-11-2006, 09:03:42
heyyy ju lutem  a ka mundësi me mi gjejt këto këngët please ?

Jericho - Tomlin e nanes

flm so  much :)

 :perqafim :D

Merre ne kete link:
http://www.realiteti.org/AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/Jericho/Jericho%20-%20Tomlin%20e%20non%E9s.mp3

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 20-11-2006, 09:33:47
disa kenge nga kenga magjike:
1.besa-tani te dua
2.west side family-krahet e tu do jem
3.ermal fejzullai-goca nga tirana
4.ledina celo-jemi te huaj

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 20-11-2006, 11:10:53
pershendetje

kerkoj nga ju kengen e vjeter te Sinan Vllasaliut 8 me 2 dhe nese ka mundesi te me ndihmoj dikush per shkarkim te albumit te Xenit-vet me the te dua, qe nga kenga 8 nuk mund me asnje te shkarkoj :(
flm shume !!!

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#791 ne: 20-11-2006, 12:22:49
Une jam duke e kerkuar nje kenge qe nje kohe te gjate dhe nuk kam mundur ta gjej askund.
Per kete ju lus qe te me ndihmoni ta gjej

Kenga eshte : 2 Shkupi Flow - Se Prej Shkupit Vina

Nese dikush mundet te ma gjeje kete kenge do ti isha shume mirnjohes.

THNX

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 20-11-2006, 12:24:34
Kush me ndihmon me kengen:
Etno Engjejt - Mori molla me sherbet

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 20-11-2006, 12:29:22
disa këngë nga kënga magjike:
1.besa-tani te dua Kliko« Editimi i fundit: 20-11-2006, 15:35:15 nga Berni »

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 20-11-2006, 15:35:32
disa këngë nga kënga magjike:
1.besa-tani te dua
2.west side family-krahet e tu do jem
3.ermal fejzullai-goca nga tirana
4.ledina celo-jemi të huajledina celo-jemi te huaj
kliko ketu

west side family-ne krahet e tua
kliko ketu


Besa-tani te dua
http://www.speedyshare.com/281392857.html

ermal fejzullahu-goca nga tirana
http://www.speedyshare.com/574565812.html

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 20-11-2006, 15:36:36
te lutem kerkoj kengen e zaim hasrama per ty bardhe per mu zi. flm

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 20-11-2006, 16:50:33
Kush me ndihmon me këngën:
Etno Engjejt - Mori molla me sherbet


JA KU E KE:
http://www.speedyshare.com/636593343.html

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 20-11-2006, 17:05:36

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 20-11-2006, 17:47:19
Ju lutem shume nese e ka dikush duetin Ermal Fejzullahu& Soni - Per nje dashuri.


ju falenderoj paraprakisht...

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 20-11-2006, 20:13:55
Ju lutem shumë nëse e ka dikush duetin Ermal Fejzullahu& Soni - Për një dashuri.


ju falenderoj paraprakisht...

E kendon Ermali dhe Jehona Sopi - Per nje dashuri

http://www.speedyshare.com/191237148.html

Temat e fundit