×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552798

 • Postime: 1

#800 ne: 20-11-2006, 23:48:05
Peshendetje.
A mund te me gjej kush kengen e Lait me Greta Koçin?

 • Postime: 226
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 21-11-2006, 09:39:48

ledina celo-jemi të huaj
kliko këtu

west side family-ne krahet e tua
kliko këtu


Besa-tani te dua
http://www.speedyshare.com/281392857.html

ermal fejzullahu-goca nga tirana
http://www.speedyshare.com/574565812.html


kenga e ledines eshte vetem 30 sek jultem mund ta vendosni dhe njehre

 • Postime: 182
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 21-11-2006, 13:05:31
Unë jam duke e kërkuar një këngë qe një kohe te gjatë dhe nuk kam mundur ta gjej askund.
Për këtë ju lus qe te me ndihmoni ta gjej

Kënga është : 2 Shkupi Flow - Se Prej Shkupit Vina

Nëse dikush mundet te ma gjeje këtë këngë do ti isha shumë mirnjohes.

THNX

shiko mos eshte kjo kenga qe po kerkoni:

http://www.xenini.com/muzika_thijesht/Shkupi-Flow.mp3

 • Postime: 122
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 21-11-2006, 14:49:22
shkoni njehere nga durrsi.com aty keni dy disqe me te kenges magjike 2006.

 • Postime: 31

#804 ne: 21-11-2006, 16:09:02
Soni dhe Nrj - i feel crazy

flm shume :)

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 21-11-2006, 16:29:24
Soni dhe Nrj - i feel crazy

flm shumë :)

ja ku e ke kengen plako http://www.speedyshare.com/825899529.html

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 21-11-2006, 17:12:53

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 21-11-2006, 17:43:54
Kenge nga Alketa Vejsiu

http://www.denymusic.com/muzik/index.php?dir=Alekta-Vejsiu_2006%2F (ftp://http://www.denymusic.com/muzik/index.php?dir=Alekta-Vejsiu_2006%2F)

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 21-11-2006, 23:21:08

kënga e ledines është vetëm 30 sek jultem mund ta vendosni dhe njehre


beje dhe njeher upload se ndonjeher e ben ate punon por per her te dyt te punon

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 22-11-2006, 15:21:29

 • Postime: 9
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 22-11-2006, 18:16:05
Gjithashtu edhe une i bashkangjitem kerkimit të lartepermendur per duetin e kenduar nga ARDIT GJEBREA dhe SAIMIR PIRGU ne naten finale te kenges magjike 2006!!.....është shum këngë e mirë...please nese mundeni me e gjet postojeni....flm

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 22-11-2006, 23:48:20
a e ka njeri kengen e re te Greta Kocit dhe Labit?

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 23-11-2006, 13:21:52
Nusran Fera - Vera

Shum kenge e lezetshme

http://uploaded.to/?id=af1920

 • Postime: 31

#814 ne: 24-11-2006, 17:17:17
aida cara - e imja dashuri

faleminderit :) shume ...

 • Postime: 83

#815 ne: 24-11-2006, 17:37:33
Pershendetje te gjithve kudo qe jeni!!!
Kerkoj kenget:
1.Mos shiko tjeter Greta Koci e Labi
2.Mos genje        Lady M
3.E imja dashuri   Aida Cara

Falemnderit kush mi gjen jeni 1-sha :)

 • Postime: 12

#816 ne: 24-11-2006, 22:25:49
Kerkoj kengen.O njezet e pes gersheta ti numurova pa fjeta
O njezet e pes gersheta ti numurova pa fjeta
Oj laje o lule o sa e bukur moj që me je
Oj lajle o lule o sa e bukur moj që me je


dhe kenge tjera te vjetra qytetare

 • Postime: 65

#817 ne: 25-11-2006, 13:24:49
edhe una ia dua keto kenge
Mos shiko tjeter Greta Koci dhe Labi
Mos genje  Lady M
E imja dashuri Aida Cara
dai i gjenise 3 kenge jane

 • Postime: 31

#818 ne: 25-11-2006, 21:42:31
aida cara - e imja dashuri

faleminderit  shumë ...
 
 

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 26-11-2006, 01:13:48
ju lutem mund te ma gjej dikush kengen


goce goce--renis lela

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 26-11-2006, 17:05:33
Nëse mundeni te ma gjeni këngën e Kaltrina Selimit qe ka marrë pjesë ne Kengen Magjike 2006 --Do te them po-- dhe Armend Rexhepagiqi-Kur dashuria vdes...

 • Postime: 531
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 26-11-2006, 21:32:55
ju lutem mund te ma gjej dikush këngën


goce goce--renis lela

zemra vetem une te ndihmoj ty hihihihihihihi
http://www.speedyshare.com/499586124.html

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 26-11-2006, 23:41:08
rrofshhhh shum flm juventini88

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 27-11-2006, 00:01:18
Nëse mundeni te ma gjeni këngën e Kaltrina Selimit qe ka marrë pjesë ne Kengen Magjike 2006 --Do te them po-- dhe Armend Rexhepagiqi-Kur dashuria vdes...

armendi--kur dashuria vdes
kliko ketu


kaltrina selimi--do te them po
kliko ketu

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 27-11-2006, 16:00:03
faleminderit eurogina shumeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee ta di per nder kisses for you

Temat e fundit