Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 34 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 566724

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#825 ne: 28-11-2006, 06:04:57
nese kish bo memi gjet qeto kong shum isha kon...grateful..tep er

1. Xhezahir Elezi - Harrove
                  - Mijra Nete

2. Ardia Tefiku - Gurbeti

3. Nazi - Ti Nuk Je


JU DU-A
:D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#826 ne: 28-11-2006, 08:56:49
zemra vetëm unë te ndihmoj ty hihihihihihihi
http://www.speedyshare.com/499586124.html

Qenka e bukur kjo kenga,Po ky qe e kendon me duket si harixhi spo e kuptoj cfar eshte femer apo mashkull e paska zanin te cuditshem  :D

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 28-11-2006, 14:06:39
Qenka e bukur kjo kënga,Po ky qe e këndon me duket si harixhi s'po e kuptoj cfar është femër apo mashkull e paska zanin te çuditshëm  :D


hahhahahhaha eshte mashkull edhe eshte i vogel prandaj se dallon dot :p:p

ps. plz kush mund te me ndihmoje me nje kenge popullore te Jetit - Nje zambak te bardhe???

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 28-11-2006, 15:14:08
o berni lol ky cuni esht vetem nja 12-13 vjec
esht nipi i MOlit meduket esht nga familja LELA
kendon bukur.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 28-11-2006, 15:33:52
mos u  mburr o lepuruwh--arba mehmeti
shkarko

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 28-11-2006, 18:48:32
une kerkoje te gjitha kenget e kenges magjike 2006 me nje regjister te paster sepse ato qe keni vene ketu jane shume incizime te dobta , e ndoshta dikush mund te na i sjell kenget nga CD-ja


me shume respekt

Borebardha juaj

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#831 ne: 28-11-2006, 23:12:05
unë kërkoje të gjitha këngët e kenges magjike 2006 me një regjister te pastër sepse ato qe keni vënë këtu janë shumë incizime te dobta , e ndoshta dikush mund te na i sjell këngët nga CD-ja


me shumë respekt

Borebardha juaj

epo nqs i dashke ti nga cd-ja lol bleje te shqipri atere ose boje order
ne ato qe mundem me gjet ato kemi vendosur

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#832 ne: 29-11-2006, 16:06:13
Pershendetje

amund te mi gjeni ndokush disa keng te Sabit Bilali't
dhe kengen e ibrahim rugoves, flm shume

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 30-11-2006, 08:33:12
unë kërkoje të gjitha këngët e kenges magjike 2006 me një regjister te pastër sepse ato qe keni vënë këtu janë shumë incizime te dobta , e ndoshta dikush mund te na i sjell këngët nga CD-ja


me shumë respekt

Borebardha juaj

Borebardha shiko ne këtë link
http://www.realiteti.org
aty e ke Kënga magjike 2006 dhe
Këngët:
Besa -Tani te dua
Ciljeta -Ske ku vete
Eneida Tarifa-Rreth zjarrit tënd
Ermali - Goce nga Tirana
Ermiona Lokbello-Nuk do me kesh pran
Greta Heta- Shumë sexy
Kastro Zizo & Besmir Metani- Party
Orinda Huta- Nisu arratisu
Pa titull (Lejdina Celo)
Produkt 28 dhe Rovena Stefa- Fama
Rrezarta Shkurta- Dj dhe
West side family- Ne krahet e tu ... janë nga incizimi pre CD, janë origjinale ndërsa te tjerat jo

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 30-11-2006, 09:12:25
ju lutem kush do na e gjeje kengen e re te Florit me Getoarin e Tingullit 3 - Vetem nje here ne jete.
pleaseeeeeeeeee se eshte shume coooooooooolll

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 30-11-2006, 14:11:34
mi gjeni pak keto kenget ju lutemm


Eli Fara - Cobankat
Eli Fara - Shkon nje vajze atje te lumi
Elita 5 - Xhi me bone
Elita 5 - Per nenen
Elit 5 - Dashuria eshte dicka tjeter
Ilir Shaqiri - Arben Haliti
Avni Aliu - Pse muaji ka 30 dite

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#836 ne: 30-11-2006, 23:54:53
a e ka njeri kengen e Greta kocit feat Labinot Tahirit - mos shiko tjeter?

 • Postime: 226
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 01-12-2006, 09:43:02
deshiroj te degjoj nje kenge nga poni qe thote te dua per koken tende do te vij ti them sateme :)

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#838 ne: 01-12-2006, 15:42:26
Eurogina vendose edhe nje here kengen "Aurora--Pizza Dona" se ajo qe ke vendosur eshte rreth 20 sek. Flm

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 01-12-2006, 18:58:59
epo n.q.s. i dashke ti nga cd-ja lol bleje te shqipri atere ose boje order
ne ato qe mundem me gjet ato kemi vendosur


Eurogina, n.q.s. ke mundësi te gjesh këngët për te ndihmuar te tjerët, ndihmoji, nëse s'ke mundësi ti ndihmosh mos u fol me atë gjuhe, me mirë mos kthe përgjigje sesa tu mesosh njerëzve se çfarë te bëjnë, sepse ata e dinë vete OK. Egzistojne dhe këngë cilesore siç i kerkoi vajza, ja këtu tek ky link i ke. Eurogina, shiko dhe mbase gjen njëherë ne internet, para se te dalësh me shpate ne dorë.

Borebardha, ta ka dhënë Natyralisti linkun ku ke Kënga Magjike 2006.

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#840 ne: 01-12-2006, 19:57:59
KUSH MUND te me ndihmoi me ndonje link ku ka kenge ne formatin midi shqipetare

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#841 ne: 01-12-2006, 22:49:48
A ma gjen dot njeri kengen e Eranda Libohoves "Bota Iluzion". Faleminderit

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#842 ne: 01-12-2006, 23:01:42
Po Aurela Gaçen "Me jeten dashuruar" a ka shans ta kete njeri? Rrofshi

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 01-12-2006, 23:25:46
aben dikush me ma gjet zanfina ismajli nuk ka tjere ne mp3 edhe albumin esaj te ri

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 02-12-2006, 04:04:24
http://www.speedyshare.com/783638244.html


dj blunt ft. Donche and lyrical son--Merr frym

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#845 ne: 02-12-2006, 12:06:13
albumi i zanfines ja ku e ke Blerata

http://www.speedyshare.com/815526253.html

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#846 ne: 02-12-2006, 12:40:16
unë kërkoje të gjitha këngët e kenges magjike 2006 me një regjister te pastër sepse ato qe keni vënë këtu janë shumë incizime te dobta , e ndoshta dikush mund te na i sjell këngët nga CD-ja


me shumë respekt

Borebardha juaj 


Shiko se të gjitha këngët e kënga magjike 2006 i ke tek www.kengaime.com ne formatin mp3 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 02-12-2006, 18:59:17
A ma gjen dot njeri këngën e Eranda Libohoves "Bota Iluzion". Faleminderit

shkarko

save target as...

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#848 ne: 02-12-2006, 19:51:12
Shume faleminderit Eurogina.... Kalofsh WE sa me te kendshem

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 02-12-2006, 20:04:40
nja 2 keng popullore te bukura nga Alketi ne kanada

kenga 1
kliko ketu

kenga 2 (9:57min.)
kliko ketu

Temat e fundit