Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 35 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 566728

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 02-12-2006, 21:45:15
qaj maro qaj moj bije--(remix)
shkarko

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 02-12-2006, 23:00:08
këngën e Greta kocit feat Labinot Tahirit - mos shiko tjetër?

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#852 ne: 03-12-2006, 09:34:57
Po kerkoj kengen e Aurela Gaces "Me jeten dashuruar" por mesa duket qenka e pagjetshme. Po qe se e ka njeri te ma coje se me hengri veshet gruaja  :D Faleminderit

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 03-12-2006, 16:57:56
Kerkoj kengen e Vesa Lumes~~Jemi dhe S'jemi

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#854 ne: 03-12-2006, 18:47:47
Kenga magjike nga cd 2. ME 128

Armend Rexhepagiqi
Bertan Asllani
Besa
Burn
Denis Hasa
Eneda Tarifa
Ermal Fejzullahu
Gentian Gojani
Gerta Heta
Gessa
Gilan G. B2N & 25%
Hip Hop Soldiers
Kastro Zizo ft. Besmir Metani & Sanchez
L.R.C. & Master bas
Rezarta Shkurta - Dj
Rona
Seldi
West Side Family

Links
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/5910849/Armend_Rexhepagiqi.mp3
http://rapidshare.com/files/5910851/Bertan_Asllani.mp3
http://rapidshare.com/files/5910852/Besa_-_Tani_te_dua.mp3
http://rapidshare.com/files/5910855/Burn.mp3
http://rapidshare.com/files/5910857/Denis_Hasa.mp3
http://rapidshare.com/files/5910859/Eri.mp3
http://rapidshare.com/files/5910860/Eneda_Tarifa.mp3
http://rapidshare.com/files/5910863/Ermal_Fejzullahu_-_Goca_nga_Tirana.mp3
http://rapidshare.com/files/5910864/Gentian_Gojani.mp3
http://rapidshare.com/files/5910865/Gerta_Heta.mp3
http://rapidshare.com/files/5911966/Gessa.mp3
http://rapidshare.com/files/5911968/Gilan_G._B2N___25_.mp3
http://rapidshare.com/files/5911969/Hip_Hop_Soldiers_-_Jump.mp3
http://rapidshare.com/files/5911970/Kastro_Zizo_ft._Besmir_Metani___Sanchez_-_Party.mp3
http://rapidshare.com/files/5911971/L.R.C.___Master_bas.mp3
http://rapidshare.com/files/5911972/Rezarta_Shkurta_-_Dj.mp3
http://rapidshare.com/files/5911973/Rona.mp3
http://rapidshare.com/files/5911974/Seldi.mp3
http://rapidshare.com/files/5911976/West_Side_Family.mp3

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 03-12-2006, 18:54:03
Ja ku keni vesa lumen dhe akon feat eminem

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/5912422/Vesa_-_Jemi_dhe__sjemi.wma
akon & eminem
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/5913101/Eminem_feat._Akon_-_Smack_that.mp3

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#856 ne: 03-12-2006, 21:42:30
 Greta feat Labi
 
MOS SHIKO TJETER  -----------

http://www.evilshare.com/291aab32-d45e-1029-b2ec-00a0c993e9d6

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 03-12-2006, 21:50:35
Ja ku keni vesa lumen dhe akon feat eminem

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/5912422/Vesa_-_Jemi_dhe__sjemi.wma

Hej Terenc rrofsh.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 04-12-2006, 00:45:07
Kënga magjike nga cd 2. ME 128

Armend Rexhepagiqi
Bertan Asllani
Besa
Burn
Denis Hasa
Eneda Tarifa
Ermal Fejzullahu
Gentian Gojani
Gerta Heta
Gessa
Gilan G. B2N & 25%
Hip Hop Soldiers
Kastro Zizo ft. Besmir Metani & Sanchez
L.R.C. & Master bas
Rezarta Shkurta - Dj
Rona
Seldi
West Side Family

Links
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/5910849/Armend_Rexhepagiqi.mp3
http://rapidshare.com/files/5910851/Bertan_Asllani.mp3
http://rapidshare.com/files/5910852/Besa_-_Tani_te_dua.mp3
http://rapidshare.com/files/5910855/Burn.mp3
http://rapidshare.com/files/5910857/Denis_Hasa.mp3
http://rapidshare.com/files/5910859/Eri.mp3
http://rapidshare.com/files/5910860/Eneda_Tarifa.mp3
http://rapidshare.com/files/5910863/Ermal_Fejzullahu_-_Goca_nga_Tirana.mp3
http://rapidshare.com/files/5910864/Gentian_Gojani.mp3
http://rapidshare.com/files/5910865/Gerta_Heta.mp3
http://rapidshare.com/files/5911966/Gessa.mp3
http://rapidshare.com/files/5911968/Gilan_G._B2N___25_.mp3
http://rapidshare.com/files/5911969/Hip_Hop_Soldiers_-_Jump.mp3
http://rapidshare.com/files/5911970/Kastro_Zizo_ft._Besmir_Metani___Sanchez_-_Party.mp3
http://rapidshare.com/files/5911971/L.R.C.___Master_bas.mp3
http://rapidshare.com/files/5911972/Rezarta_Shkurta_-_Dj.mp3
http://rapidshare.com/files/5911973/Rona.mp3
http://rapidshare.com/files/5911974/Seldi.mp3
http://rapidshare.com/files/5911976/West_Side_Family.mp3

A ka mundesi qeto kenge me i vendose ne Speedyshare.com se kam problem me IP-ja, i kam automatike dhe me duhet te pres me ore te tera qe t'i downllodoj.
Thnx in advance ;)

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 04-12-2006, 09:47:47
Me fal por nuk perdori speedy share.Me vjen keq.

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 04-12-2006, 15:43:16
Kerkoj kengen e Sinan Hoxhes qe ja ka kushtuar Çerciz Topullit, por jo ne version r.m.x se e kam.Thnx

#861 ne: 04-12-2006, 17:53:26


ju lutem mund te ma gjeni ket këngën
po kjo i bie te jete serenate korcare ne mos gaboj,kurse altin shira ka nje tjeter pak a shume me kete tekst.Nqs e do te Altinit po ta sjell

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#862 ne: 04-12-2006, 18:07:47
Shkarkoni kengen
Leter nga burgu   X-PERSONAT

http://www.speedyshare.com/793688918.html

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#863 ne: 04-12-2006, 18:37:08
ADRIAN GAXHA emrin e ka pranver


http://www.speedyshare.com/833840197.html

#864 ne: 04-12-2006, 18:42:09
po kenge nga Minatori kush me gjen pervec atyre qe jane tek adashat.org pls .Edhe nqs mundet ndonjeri kenge te vjetra te viteve 90-95 kosovare do ti isha mirenjohes!

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#865 ne: 04-12-2006, 18:44:14

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 04-12-2006, 21:57:04
po kjo i bie te jetë serenate korcare ne mos gaboj,kurse altin shira ka një tjetër pak a shumë me këtë tekst.N.q.s. e do të Altinit po ta sjell

te ermira babaliut e gjeta por mund te ma japesh te altinit nqs e ke flm.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 04-12-2006, 21:59:55

#868 ne: 04-12-2006, 23:39:40
te ermira babaliut e gjeta por mund te ma japësh te altinit n.q.s. e ke flm.
me jep adrese emaili se ketu si shkarkoj dot!

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#869 ne: 05-12-2006, 06:38:42
Kerkoj kengen Aman Aman kenduar nga Silvi dhe Ciko

 :perqafim (per ate qe ma gjen)

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 05-12-2006, 08:25:06
Kërkojë këngën e Sinan Hoxhes qe ja ka kushtuar Çerciz Topullit, por jo ne version r.m.x se e kam.Thnx

merre ne kete link:

http://www.realiteti.org/AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/Sinan%20Hoxha/Sinan%20Hoxha%20-%20Kenge%20per%20Cercizin.mp3

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 05-12-2006, 12:32:14
Kengen e ibrahim rugoves ju lutemmm

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 05-12-2006, 14:19:33
Bertan Asllani - Sonte te theras
Bertan Asllani - Me fal
Nora Istrefi - E jotja s'jam


Download here

http://www.speedyshare.com/977401137.html

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#873 ne: 05-12-2006, 19:08:22

Greta feat Labi

http://www.evilshare.com/291aab32-d45e-1029-b2ec-00a0c993e9d6

nuk punon kjo

Eurogina-- ky link punon po nuk po dishe me shkarku se deri tash kan shkarku 50 veta po nejse  provoje ma mire ok tung

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 05-12-2006, 21:58:30

Temat e fundit