Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 37 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 586731

 • Postime: 281
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#900 ne: 10-12-2006, 05:28:12
kam dy konge qe ndoshta pak nga ju mund ti ket degju ne tvsh e atehershme jane dy konge per ENVER HOXHEN
 * ndoshta mund te jet poastu me perpara ky post po une sot i mora konget *
http://www.speedyshare.com/569471708.html

 • Postime: 281
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#901 ne: 10-12-2006, 06:17:19
Tjeter konge e Renis Leles  :P
http://www.speedyshare.com/501579390.html

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 10-12-2006, 17:49:28
Kënga magjike nga cd 2. ME 128

Armend Rexhepagiqi
Bertan Asllani
Besa
Burn
Denis Hasa
Eneda Tarifa
Ermal Fejzullahu
Gentian Gojani
Gerta Heta
Gessa
Gilan G. B2N & 25%
Hip Hop Soldiers
Kastro Zizo ft. Besmir Metani & Sanchez
L.R.C. & Master bas
Rezarta Shkurta - Dj
Rona
Seldi
West Side Family

Links ne 2 pjesë

Kodi: [Zgjidh]
http://www.speedyshare.com/699901277.html
Kodi: [Zgjidh]
http://www.speedyshare.com/667440296.html
Rapidshare ne 2 pjesë
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/6578933/KENGA_MAGJIKE_2006_CD_2_---_PART_1.rar
Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/6578934/KENGA_MAGJIKE_2006_CD_2_---_PART_2.rarpassword terencizeriyt


A ka mundesi qe te vere dikush CD 1 te Kenges Magjike 2006, ne nje ose dy links, qe te mos kemi nevoje ti shkarkojme nje nga nje?

Flm

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#903 ne: 10-12-2006, 18:17:53
Kush mund te mendihmoje me kengen e Adelina Ismailit - Edhe kete nate?

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#904 ne: 10-12-2006, 18:29:59
Ketu lejohen vetem linke te drejtperdrejta!
« Editimi i fundit: 11-12-2006, 09:14:42 nga Syrgjyn »

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#905 ne: 11-12-2006, 01:07:43
kerkoj kengen Silvi & ciko - Aman Aman

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 11-12-2006, 01:25:51
kerkoj këngën Silvi & ciko - Aman Aman

kliko ketu

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#907 ne: 11-12-2006, 14:44:09

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#908 ne: 11-12-2006, 15:42:33
kerkoj kenget MANJOLA NALLBANI-SHPIRTIN KE TEK MUA,JULKA-SONTE(mundesisht version te plot se heren tjeter qe e kerkova ishte cop cop)FLORI-DO JESH ME MUA(edhe kete nqs e keni version te plot).kengen e funit te FLORIT ME GETOARIN,GRETA KOCI& LABI-MOS SHIKO TJETER.ELVANA GJATA-ANI ANI(VERSION I PLOT DHE I PASTER MUNDESISHT)FLM KUSH I GJEN TI POSTOJ ICIK

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#909 ne: 11-12-2006, 16:03:47
kerkoj këngët MANJOLA NALLBANI-SHPIRTIN KE TEK MUA,JULKA-SONTE(mundesisht version te plot se heren tjetër qe e kërkova ishte cop cop)FLORI-DO JESH ME MUA(edhe këtë n.q.s. e keni version te plot).këngën e funit te FLORIT ME GETOARIN,GRETA KOCI& LABI-MOS SHIKO TJETER.ELVANA GJATA-ANI ANI(VERSION I PLOT DHE I PASTER MUNDESISHT)FLM KUSH I GJEN TI POSTOJ ICIK

http://www.speedyshare.com/420251919.html
http://www.speedyshare.com/128993681.html

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#910 ne: 11-12-2006, 16:06:40
kerkoj këngët MANJOLA NALLBANI-SHPIRTIN KE TEK MUA,JULKA-SONTE(mundesisht version te plot se heren tjetër qe e kërkova ishte cop cop)FLORI-DO JESH ME MUA(edhe këtë n.q.s. e keni version te plot).këngën e funit te FLORIT ME GETOARIN,GRETA KOCI& LABI-MOS SHIKO TJETER.ELVANA GJATA-ANI ANI(VERSION I PLOT DHE I PASTER MUNDESISHT)FLM KUSH I GJEN TI POSTOJ ICIK
http://www.speedyshare.com/701181538.html • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#911 ne: 11-12-2006, 16:07:55
kerkoj nese kamundesi versaioni e plote te

 Nrg Band - Paja paja

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#912 ne: 11-12-2006, 16:10:31
Leonora Poloska - Te fala zemren

http://www.speedyshare.com/366687819.html

 shume kenge e mire sipas meje

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#913 ne: 11-12-2006, 16:21:31

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#915 ne: 11-12-2006, 16:49:58
http://rapidshare.com/files/7035497/NrgBand-Paja.mp3.html


shumeee  flm,( paska pak ze , por ska dert ) ja nje kenge vetem per ty , mix nga Ilir Shaqiri dhe Jack Presents - Beautiful vocal mix

 ndegjim te kendshem

http://www.speedyshare.com/143627542.html

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#916 ne: 11-12-2006, 21:55:05
hej

kush mundet me ma gjet dy kenge të Nazife Bunjakut ``Të Gjith Miq e Shokë`` edhe ``Oj Lulja e Blinit``...

tungiii

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 12-12-2006, 12:24:09
KENGA MAGJIKE CD 1
TITUJT I DINI VETE JU
  :D

Kodi: [Zgjidh]
http://rapidshare.com/files/7153024/KENGA_MAGJIKE_2006_CD_1_-_TERENC_PEPA.rar

JU MODERATORET SHIKONI SE JO TE GJITHE POSTOJNE NE KOMANDEN CODE DHE MOS MODIFIKONI SHKRIMIN BOLD SE NUK KA LIDHJE!

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#918 ne: 12-12-2006, 15:19:36
Kërkoj këngën e Manjola Nallbanit "Shpitin ke te mua" dhe Elvana Gjata - "Ani ani".

 • Postime: 531
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#919 ne: 12-12-2006, 16:44:28
Kush e ka kengen e fundit te Anxhela Peristerit qe e ka kenduar me nje cun???
ju lutem nese e keni vendoseni ;)

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 13-12-2006, 22:05:42
KUSH E KA NJE KENGE NGA

TINGULLI 3nt DHE SKILLZ ME DUKET___A E DIN !?!?!?! ME DUKET::

KUSH MUNDET ME MA GJET ?? JU FLM SHUME !!!

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#921 ne: 14-12-2006, 13:15:29
KUSH E KA NJE KENGE NGA

TINGULLI 3nt DHE SKILLZ ME DUKET___A E DIN !?!?!?! ME DUKET::

KUSH MUNDET ME MA GJET ?? JU FLM SHUME !!!
merre ne këtë link:

http://www.studentet.info/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=58

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#922 ne: 14-12-2006, 13:19:06
Leonora Jakupi - Zemra te kerkon
« Editimi i fundit: 16-12-2006, 13:18:39 nga CharLie »

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 14-12-2006, 14:01:28
Edona Llalloshi - Kam lindur per ty
Violeta Kajtazi - Djali nga Tetova
Genta Ismajli - ( nje kenge e re s'ja di titullin )
Adelina Thaqi - Komsi komsa
Leonora Jakupi - Ushtari i lirise.

Ja edhe une u vendoj disa kenge :

Gresa Behluli - Afrohu
Citim
http://www.speedyshare.com/789307787.html

Rovena Stefa & Altin Shira - Per nje kafe
Citim
http://www.speedyshare.com/622225114.html

Flora Gashi - Pse ta Fala
Citim
http://www.speedyshare.com/620187985.html

Labi-u Takuam
Citim
http://uploaded.to/?id=3bb9e0

Rovena Dilo - Dorezohem
Citim
http://www.speedyshare.com/900643335.html

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#924 ne: 14-12-2006, 16:41:56
Kerkoj kengen "Aurora--Pizza Dona"

Temat e fundit