Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 38 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552984

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 14-12-2006, 18:12:48
o njerez mire se rrini ndonjeri prej jush e ka kengen e "lady m- mos genje"
ja kalofshi sa me mire bye bye

 • Postime: 269

#926 ne: 14-12-2006, 18:45:50
E kerkoj Albumin me te ri te:

Shyrete Behlulit dhe Mahmut Feratit

 • Postime: 65

 • Postime: 65

#928 ne: 14-12-2006, 18:58:34
o njerëz mirë se rrini ndonjëri prej jush e ka këngën e "lady m- mos genje"
ja kalofshi sa me mirë bye bye
Edhe una e dua shume kete kenge ju lutem cojeni

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 19

#931 ne: 15-12-2006, 07:30:26
Ju lutem mund te mi gjeni pak keto kenget: Ledina Celo: Vagabond nga dashuria dhe Ingrid gjoni Perse me mua????

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 15-12-2006, 13:57:58
Kerkoj kengen "Shqiptarka jem" nga 2po2, brenda mundesive ne speedyshare.
Ju falenderoj!

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 15-12-2006, 15:10:22
Ju lutem mund te mi gjeni pak këto këngët: Ledina Celo: Vagabond nga dashuria dhe Ingrid gjoni Përse me mua????

ja ku e ke kengen e ingrid gjonit-perse me mua
KLIKO KETU

 • Postime: 56

#934 ne: 15-12-2006, 19:42:17
disa kenge te reja te Greta Kocit nese mundeni me i gjet...

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 15-12-2006, 21:02:38
kush ma gjen pak kengen "Ushtar kavaja-İlir shaqiri"

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 15-12-2006, 22:35:32
kush ma gjen kengen

Unikkatil feat Presjoni - nentori i tret

 • Postime: 19

#937 ne: 15-12-2006, 22:51:07
Ju lutem mos shkruani ne gjuhe te huaj
« Editimi i fundit: 29-12-2006, 18:23:57 nga Bekimi »

 • Postime: 7

#938 ne: 16-12-2006, 01:52:47
Remzie & Nexhat Osmani - Oj Nane

http://www.speedyshare.com/646498233.html

         :perqafim   ..::: By BUDA Production®™ :::.. :D

 • Postime: 7

#939 ne: 16-12-2006, 02:28:36
Kenga eshte ne kualitet te mire per ndegjim ndoshta eshte postuar me heret....

Manjolla Nallbani -Mjera une   ;)

http://www.speedyshare.com/892729320.html


           ..::: By BUDA Production®™ :::..


 • Postime: 7

#940 ne: 16-12-2006, 05:48:47
Lady M - Mos genjej   :D

http://www.speedyshare.com/477353380.html


       ..::: By BUDA Production®™ :::..

 • Postime: 65

#941 ne: 16-12-2006, 12:01:27
kush ma gjen këngën

Unikkatil feat Presjoni - nentori i tret

ja ku eshte kenga

http://www.speedyshare.com/954316379.html

 • Postime: 65

#942 ne: 16-12-2006, 12:14:58
Lady M - Mos gënjej   :D

http://www.speedyshare.com/477353380.html


       ..::: By BUDA Production®™ :::..
Je i madhe plako flm per kengen

 • Postime: 4261

#943 ne: 16-12-2006, 13:18:47
Leonora Jakupi - Zemra te kërkon

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 16-12-2006, 13:20:11
Kenga Leonores ende ska dal askundi sepse nuk e ka edituar albumin akoma  :)

 • Postime: 4261

#945 ne: 16-12-2006, 13:58:21
ani ...kur te del ...hedhe ktu :D

 • Postime: 83
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 16-12-2006, 14:46:28

 • Postime: 37

#947 ne: 17-12-2006, 01:20:47
mimi - tualeti

 • Postime: 17

#948 ne: 17-12-2006, 11:39:52
Po patet mundesi

Ema Bytyci- Kam mall
Orinda Huta - One
flm

 • Postime: 7

#949 ne: 17-12-2006, 12:39:12
DannyBoy feat.Da Ligas - Hip Hop   :pafshimhttp://www.speedyshare.com/327521337.html


..::: By BUDA Production®™ :::..

Temat e fundit