Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 38 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 583573

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 14-12-2006, 18:12:48
o njerez mire se rrini ndonjeri prej jush e ka kengen e "lady m- mos genje"
ja kalofshi sa me mire bye bye

 • Postime: 269
 • Karma: +0/-1

#926 ne: 14-12-2006, 18:45:50
E kerkoj Albumin me te ri te:

Shyrete Behlulit dhe Mahmut Feratit

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#928 ne: 14-12-2006, 18:58:34
o njerëz mirë se rrini ndonjëri prej jush e ka këngën e "lady m- mos genje"
ja kalofshi sa me mirë bye bye
Edhe una e dua shume kete kenge ju lutem cojeni

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#931 ne: 15-12-2006, 07:30:26
Ju lutem mund te mi gjeni pak keto kenget: Ledina Celo: Vagabond nga dashuria dhe Ingrid gjoni Perse me mua????

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 15-12-2006, 13:57:58
Kerkoj kengen "Shqiptarka jem" nga 2po2, brenda mundesive ne speedyshare.
Ju falenderoj!

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 15-12-2006, 15:10:22
Ju lutem mund te mi gjeni pak këto këngët: Ledina Celo: Vagabond nga dashuria dhe Ingrid gjoni Përse me mua????

ja ku e ke kengen e ingrid gjonit-perse me mua
KLIKO KETU

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0

#934 ne: 15-12-2006, 19:42:17
disa kenge te reja te Greta Kocit nese mundeni me i gjet...

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 15-12-2006, 21:02:38
kush ma gjen pak kengen "Ushtar kavaja-İlir shaqiri"

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 15-12-2006, 22:35:32
kush ma gjen kengen

Unikkatil feat Presjoni - nentori i tret

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#937 ne: 15-12-2006, 22:51:07
Ju lutem mos shkruani ne gjuhe te huaj
« Editimi i fundit: 29-12-2006, 18:23:57 nga Bekimi »

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#938 ne: 16-12-2006, 01:52:47
Remzie & Nexhat Osmani - Oj Nane

http://www.speedyshare.com/646498233.html

         :perqafim   ..::: By BUDA Production®™ :::.. :D

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#939 ne: 16-12-2006, 02:28:36
Kenga eshte ne kualitet te mire per ndegjim ndoshta eshte postuar me heret....

Manjolla Nallbani -Mjera une   ;)

http://www.speedyshare.com/892729320.html


           ..::: By BUDA Production®™ :::..


 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#940 ne: 16-12-2006, 05:48:47
Lady M - Mos genjej   :D

http://www.speedyshare.com/477353380.html


       ..::: By BUDA Production®™ :::..

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#941 ne: 16-12-2006, 12:01:27
kush ma gjen këngën

Unikkatil feat Presjoni - nentori i tret

ja ku eshte kenga

http://www.speedyshare.com/954316379.html

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#942 ne: 16-12-2006, 12:14:58
Lady M - Mos gënjej   :D

http://www.speedyshare.com/477353380.html


       ..::: By BUDA Production®™ :::..
Je i madhe plako flm per kengen

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#943 ne: 16-12-2006, 13:18:47
Leonora Jakupi - Zemra te kërkon

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 16-12-2006, 13:20:11
Kenga Leonores ende ska dal askundi sepse nuk e ka edituar albumin akoma  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#945 ne: 16-12-2006, 13:58:21
ani ...kur te del ...hedhe ktu :D

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 16-12-2006, 14:46:28

 • Postime: 37
 • Karma: +0/-0

#947 ne: 17-12-2006, 01:20:47
mimi - tualeti

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#948 ne: 17-12-2006, 11:39:52
Po patet mundesi

Ema Bytyci- Kam mall
Orinda Huta - One
flm

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#949 ne: 17-12-2006, 12:39:12
DannyBoy feat.Da Ligas - Hip Hop   :pafshimhttp://www.speedyshare.com/327521337.html


..::: By BUDA Production®™ :::..

Temat e fundit