Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 39 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 611735

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 17-12-2006, 18:51:44
hey kush ma gjen ni këngë nga kënga magjike   emrin nuk ja di kengetares por mbiemrin e ka dhima - flakë titulli i kenges

dhe blerina osaj - nëse shkon,,« Editimi i fundit: 17-12-2006, 19:02:55 nga Aida »

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0

#951 ne: 18-12-2006, 15:58:38
Disa  nga kenget e reja te Greta koçit te albumit te saje te ri

http://www.speedyshare.com/512811518.html

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 18-12-2006, 18:22:40
aben mema gjet njekeng nuke di kush ekendon dicka per kosv nje grup me doket cyanide  ne mp3 plase

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 18-12-2006, 21:10:16
 A mund te ma gjen dikush kengen e re e Leonora jakupi't -Zemra te kerkon ?
Flm

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 19-12-2006, 12:46:20
Genta Ismajli - Nuk je per asnje

http://uploaded.to/?id=6e3374

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 21-12-2006, 10:08:48
Mundesisht kengen "Shqiptarka jem" nga 2po2...ju lutem.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 21-12-2006, 16:09:21
A mund te ma gjen dikush këngën e re e Leonora jakupi't -Zemra te kërkon ?
Flm

http://www.speedyshare.com/158372546.html

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#957 ne: 21-12-2006, 21:31:09
ju lutem nese dikush mundet ta dergon kengen  e grupit AURORA ''PIZA DONA'' se nuk po mundem ta shkarkoj nga ky linek , ju lutem
marina

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#958 ne: 21-12-2006, 22:03:39
ju lutem nëse dikush mundet ta dergon këngën  e grupit AURORA ''PIZA DONA'' se nuk po mundem ta shkarkoj nga ky linek , ju lutem
marina

http://www.speedyshare.com/606485666.html

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#959 ne: 22-12-2006, 04:20:01
GREATBOY flm per linkun mirpi nuk mundem ta shkarkoj nga ky link kengen per ate edhe kerkova nga ju anetar te nderuar qe ta postoni ne nje menyr tjeter , sipas mundesive kuptohet

Marina

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 22-12-2006, 18:13:46
MARINA. Para se te kerkosh nje kenge. Kerkoje ate tek
Kodi: [Zgjidh]
http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,muzikor/Itemid,49/action,search se ndoshta e gjen.Kjo vlen edhe per tjeret.Klikoni search para se te shkruani ketu   :)

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#961 ne: 23-12-2006, 04:57:17
disa hite te perjetshme

degjim te kendshem

1 Agim Tejeci - Qaj kitara ime
2 Mjellma - Do ta thej kitaren
3 Bujar Qamili Mos u largo
4 Burhan Halili - Harroi
5 Ganimete Jashanica - Fryj moj ere
6 Hidaver Osmani - DIDI - Nora
7 Nazmi Belica - Ti eja
8 Sinan Vllasaliu - S'do te kem nuse
4 TNT-S'ka me shqipen tone
5 Trix-Zeshkanja

http://www.speedyshare.com/846248216.html

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#962 ne: 23-12-2006, 18:22:03
Ja disa nga këngët e Leonora Jakupit - Albumi i riLeonora Jakupi- Një Kompliment
http://www.speedyshare.com/858684611.html

Leonora Jakupi-Zemra te kërkon---2007
http://www.speedyshare.com/131337402.html

Leonora Jakupi - Kush do Ta Puthi Buzen
http://www.speedyshare.com/969602281.html

Leonora Jakupi - Kush ka Faj
http://www.speedyshare.com/566870516.html

Leonora Jakupi - Maximum te Ndryshem
http://www.speedyshare.com/299514697.html

Leonora Jakupi - Me Mashtrime
http://www.speedyshare.com/519426517.html

Leonora Jakupi - Ti me je Shum Xheloz
http://www.speedyshare.com/598189784.html

Leonora Jakupi-O Beqar
http://www.speedyshare.com/330934922.html


 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 23-12-2006, 22:28:57
pls a mund te ma gjeni kengen e re te alban skenderaj - eklip ate qe kendon tek festivali i 45.

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#964 ne: 23-12-2006, 22:40:10
E ka ndokush kengen qe kendoi Bledar Sejko tek topshow ?"Ti bote e heshtur" me duket se titullohet.

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 23-12-2006, 23:58:54

 kerkoj kengen e fundit te vesa lumes - jemi dhe sjemi..
flm

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0

#966 ne: 24-12-2006, 02:50:07
JU LUTEM

e uoload dikush videon e Diellza Kulgeci dhe te Miriam dhe Alketa

ne Rapidshare ose sendpace JOOOOOOO DIKU QE KA FLASH PLAYER SE SME BENNNNNNNNN


JU LUTEMmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm

 • Postime: 69
 • Karma: +0/-0

#967 ne: 24-12-2006, 13:26:47
please nese mundet dikush ta gjeje kengen e ALBAN SKENDERAJ qe e ka kenduar ne festivalin e 45

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#968 ne: 24-12-2006, 14:29:18
Kenga fituese e RTSH-se : AIDA e FREDERIK Ndoci

http://ul28.rapidshare.com/files/8725886/Albania_2007.mp3

degjim te kendshem!

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0

#969 ne: 25-12-2006, 01:19:28
JU LUTEM

e uoload dikush videon e Diellza Kulgeci dhe te Miriam dhe Alketa

ne Rapidshare ose sendpace JOOOOOOO DIKU QE KA FLASH PLAYER SE SME BENNNNNNNNN


JU LUTEMmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm
qe video e Diellzes
http://albavideo.blogspot.com/2006/12/diellza-kolgeci-video-si-kleopatra.html

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 25-12-2006, 01:46:36
Kerkoj kongen Flori & Geti - Njehere ne jete

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 25-12-2006, 01:53:53
shtat dite- ermal fejzullahu
http://www.speedyshare.com/546703732.html

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 25-12-2006, 01:54:36

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 25-12-2006, 02:36:21
please nëse mundet dikush ta gjeje këngën e ALBAN SKENDERAJ qe e ka kenduar ne festivalin e 45

http://www.speedyshare.com/778575695.html

 • Postime: 56
 • Karma: +0/-0

#974 ne: 25-12-2006, 12:03:25
Kengen e Greta Kocit dhe Eliza Hoxhes nga festivali45 a e gjen dikush?

Temat e fundit