Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 40 - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 584880

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#975 ne: 25-12-2006, 20:01:13

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#976 ne: 26-12-2006, 13:33:26

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 26-12-2006, 14:43:30
Kerkoj kengen e Sonit "Te dua Ty"

ju flm-

 • Postime: 26
 • Karma: +0/-0

#978 ne: 26-12-2006, 17:56:40
Ju lutem

kengen (video) te Diellza Kulgeci Si Kleopatra te jet ne megaupload ose ne donje program ku video hapet ne Real Player

aman ju lus

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#979 ne: 26-12-2006, 18:34:20
Nese ka mundesi te ma gjej ndokush kengen

Ku i kam shoket e mi

Mundesisht te kenduar nga Sinan Vllasaliu
por nese nuk e ka askush te Sinanit ben edhe te ndonje kengetari tjeter.

Thnx teper

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 26-12-2006, 22:06:26
mund ti venosni te tera kenget e festivalit rtsh 45 ju lutem

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#981 ne: 28-12-2006, 11:14:53
ju lutem nese mundet dikush me ma gjet kengen e Leonora Jakupit me duket kenga quhet Beqare nese dikush mundet ju lutem nese dikuhs ma gjen le ta poston ketu
flm marina

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 28-12-2006, 12:45:43
ju lutem nëse mundet dikush me ma gjet këngën e Leonora Jakupit me duket kënga quhet Beqare nëse dikush mundet ju lutem nëse dikuhs ma gjen le ta poston këtu
flm marina

http://www.speedyshare.com/278642770.html

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#983 ne: 28-12-2006, 20:20:20
Musli Kuqi - E imja do te jesh

ju lutem..

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 29-12-2006, 05:11:02
mund te ma gjeni ju lutem kengen

sonte ty-- kenduar nga Antigona rrustolli

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#985 ne: 29-12-2006, 16:13:03
mund te ma gjeni kengen

shi bie ne tiran--fitnete tuda


julutem

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#986 ne: 30-12-2006, 00:17:49
Tung,

kerkoj këngën 25 gersheta,
e kam vetëm një pjes te vogël.
A din kush si e ka emrin kënga ?

JA MELODIA/KENGA


   http://rapidshare.com/files/9459239/25_gersheta_1.wav.html

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#987 ne: 31-12-2006, 14:56:26
Kerkoj kenge nga Vellezerit Krasniqi.
Kush posedon kenge te tyre, ju lutem postoni.

flm


 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#988 ne: 01-01-2007, 11:06:27
A mundet me ma gjet dikush kengen e Rozana Radi- Rrotullo me gisht

Flm shum :)

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0

#989 ne: 02-01-2007, 10:05:20
Hi!
kush mund ta gjeje pak kengen
rovena - kush do te marre grua

flm.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#990 ne: 02-01-2007, 18:16:03
A munet dikush me ma gjet kengen Jehona Sopi - Janari i mallkuar .. qe e ka knu ne TV 21 ne programin festiv ??

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 04-01-2007, 06:43:58
please me gjeni pak kengen cokollata qe ka kenduar muharrem ahmeti

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 04-01-2007, 13:51:48
kerkoje kenget:
dy dakika Gili dhe
kengen qe kendoi Sinan Vllasaliu - dashuria jone kurqysh hiq, te dy kenget ne rtv 21 programin festiv kane qene

flm shume ;-)

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 04-01-2007, 15:43:22
POTPURI kenduar nga Adelina, Ermali,Soni,Zanfina,Big mama

ku ke ti moj ajshe

http://www.speedyshare.com/945559393.html

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 04-01-2007, 15:45:57
kërkoje këngët:
dy dakika Gili dhe
këngën qe kendoi Sinan Vllasaliu - dashuria jonë kurrqysh hiç, te dy këngët ne rtv 21 programin festiv kanë qenë

flm shumë ;-)

kenga e gilit
http://www.speedyshare.com/239292216.html

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 04-01-2007, 21:21:33
kerkoj ca kenge popullore pa fjale...

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 05-01-2007, 14:01:26
kerkoj ca këngë popullore pa fjale...


cfare do te thote?

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 05-01-2007, 17:07:20
lol don me thon qe don vetem melodit
mos te jen duke kendu

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 05-01-2007, 17:07:55
.::NEW::.Nora Istrefi - Hajde me mu


http://www.speedyshare.com/201493812.html

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#999 ne: 05-01-2007, 19:27:25
Orinda Huta - One

Temat e fundit