Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare] - 40 - Muzikë Shqip

×
Hyrja
Profili

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]

· 5409 · 552894

 • Postime: 4261

#975 ne: 25-12-2006, 20:01:13

 • Postime: 4261

#976 ne: 26-12-2006, 13:33:26

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 26-12-2006, 14:43:30
Kerkoj kengen e Sonit "Te dua Ty"

ju flm-

 • Postime: 26

#978 ne: 26-12-2006, 17:56:40
Ju lutem

kengen (video) te Diellza Kulgeci Si Kleopatra te jet ne megaupload ose ne donje program ku video hapet ne Real Player

aman ju lus

 • Postime: 29

#979 ne: 26-12-2006, 18:34:20
Nese ka mundesi te ma gjej ndokush kengen

Ku i kam shoket e mi

Mundesisht te kenduar nga Sinan Vllasaliu
por nese nuk e ka askush te Sinanit ben edhe te ndonje kengetari tjeter.

Thnx teper

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 26-12-2006, 22:06:26
mund ti venosni te tera kenget e festivalit rtsh 45 ju lutem

 • Postime: 70

#981 ne: 28-12-2006, 11:14:53
ju lutem nese mundet dikush me ma gjet kengen e Leonora Jakupit me duket kenga quhet Beqare nese dikush mundet ju lutem nese dikuhs ma gjen le ta poston ketu
flm marina

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 28-12-2006, 12:45:43
ju lutem nëse mundet dikush me ma gjet këngën e Leonora Jakupit me duket kënga quhet Beqare nëse dikush mundet ju lutem nëse dikuhs ma gjen le ta poston këtu
flm marina

http://www.speedyshare.com/278642770.html

 • Postime: 7

#983 ne: 28-12-2006, 20:20:20
Musli Kuqi - E imja do te jesh

ju lutem..

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 29-12-2006, 05:11:02
mund te ma gjeni ju lutem kengen

sonte ty-- kenduar nga Antigona rrustolli

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#985 ne: 29-12-2006, 16:13:03
mund te ma gjeni kengen

shi bie ne tiran--fitnete tuda


julutem

 • Postime: 12

#986 ne: 30-12-2006, 00:17:49
Tung,

kerkoj këngën 25 gersheta,
e kam vetëm një pjes te vogël.
A din kush si e ka emrin kënga ?

JA MELODIA/KENGA


   http://rapidshare.com/files/9459239/25_gersheta_1.wav.html

 • Postime: 16

#987 ne: 31-12-2006, 14:56:26
Kerkoj kenge nga Vellezerit Krasniqi.
Kush posedon kenge te tyre, ju lutem postoni.

flm


 • Postime: 13

#988 ne: 01-01-2007, 11:06:27
A mundet me ma gjet dikush kengen e Rozana Radi- Rrotullo me gisht

Flm shum :)

 • Postime: 30

#989 ne: 02-01-2007, 10:05:20
Hi!
kush mund ta gjeje pak kengen
rovena - kush do te marre grua

flm.

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull

#990 ne: 02-01-2007, 18:16:03
A munet dikush me ma gjet kengen Jehona Sopi - Janari i mallkuar .. qe e ka knu ne TV 21 ne programin festiv ??

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 04-01-2007, 06:43:58
please me gjeni pak kengen cokollata qe ka kenduar muharrem ahmeti

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 04-01-2007, 13:51:48
kerkoje kenget:
dy dakika Gili dhe
kengen qe kendoi Sinan Vllasaliu - dashuria jone kurqysh hiq, te dy kenget ne rtv 21 programin festiv kane qene

flm shume ;-)

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 04-01-2007, 15:43:22
POTPURI kenduar nga Adelina, Ermali,Soni,Zanfina,Big mama

ku ke ti moj ajshe

http://www.speedyshare.com/945559393.html

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 04-01-2007, 15:45:57
kërkoje këngët:
dy dakika Gili dhe
këngën qe kendoi Sinan Vllasaliu - dashuria jonë kurrqysh hiç, te dy këngët ne rtv 21 programin festiv kanë qenë

flm shumë ;-)

kenga e gilit
http://www.speedyshare.com/239292216.html

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 04-01-2007, 21:21:33
kerkoj ca kenge popullore pa fjale...

 • Postime: 675
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 05-01-2007, 14:01:26
kerkoj ca këngë popullore pa fjale...


cfare do te thote?

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 05-01-2007, 17:07:20
lol don me thon qe don vetem melodit
mos te jen duke kendu

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 05-01-2007, 17:07:55
.::NEW::.Nora Istrefi - Hajde me mu


http://www.speedyshare.com/201493812.html

 • Postime: 7

#999 ne: 05-01-2007, 19:27:25
Orinda Huta - One

Temat e fundit