Maratona e Kenges Popullore - Edicioni i katert - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Maratona e Kenges Popullore - Edicioni i katert

· 1 · 7404

Maratona e Kenges Popullore - Edicioni i katert

· 1 · 7404

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 03-08-2009, 08:23:04
  Me poshte do mund te shkarkoni kenget pjesemarrese ne edicionin e katert te Maratones se Kenges Popullore.

  Duke qene se kenget jane te konvertuara nga videot cilesia e tyre nuk eshte maksimale.


  01. Enkeleda dhe Hysni Alushi - Lule moj

  02. E. Doko & A. Ranxha - Mos i bej naze beqarit

  03. Marjola - Jeho laberishte

  04. Paro - Malli i nenave

  05. Irini Qirjako - C'me zune hallet

  06. Romina Aliaj - Malli im, pritja jote

  07. Juli Cenko - Argjiro

  08. Ermal Kore - Bej te flas e nuk flas dot

  09. Greta Tafa - Dashuri e pare

  10. Mimoza Paraveli - Bredharake

  11. Denisa - Jelekverdha

  12. Diana Proko - Leshraverdha

  13. Silva Gunbardhi & Big Man - Rinia jone

  14. Maya - Pera, pera

  15. Eranda Libohova - Lonte beu me hankon

  16. Leke Pecnikaj - Potpuri veriu

  17. Irma Libohova - Djale i dashtun

  18. Jeta Faqolli - Ne moshen e dashurise

  19. Greta Tafa - Miremengjes

  20. Artan Kola - Buze Valmorit

  21. Arif Vladi - 7 liqejte e Lures

  22. Ali Pasha - Potpuri

  23. Permbi Tepelene - Asaman per koken tende

  24. Kita Carahoshi - Kenga me mban gjalle

  25. Denisa - Shamikuqja

  26. Ylli Baka - Ja sheshi, ja mejdani

  27. Eglantina Toska - Ferfellon thelleza

  28. Maya - Katina

  29. Rovena Ibrahimi - Nje labe, nje lozonjare

  30. Rozana Radi - Sa te deshta une ty

  31. E. Toska dhe E. Kasemi - Vallja e pipezave

  32. Lazarela - Isha sy, u bera lot

  33. Rilinda dhe Zeri i Trebeshines - Hasha, moj hasha

  34. Nertila Vreto - Syzezen s'e lene te dale

  35. Saranda - Kenge kurbeti

  36. Hysni Alushi - Dasma came

  37. Maya - Merre djalin o

  38. Aurela Gace - Xinxerfile

  39. Eli Fara - 25 gersheta

  40. Skifter Etemi - Bel-keputura

  41. Julian Mustafa - Aman, aman
  « Editimi i fundit: 30-12-2009, 09:48:42 nga Dora »

  Temat e fundit