Një Sygjerim ! - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një Sygjerim !

Vizitor · 8 · 8155

Një Sygjerim !

Vizitor · 8 · 8155
 • i identifikuar

  ne: 10-07-2007, 20:38:12
  Përshëndetje , jam antar i ri i këtij forumi ,me pelqequ gjithqka këtu ,kam vetëm një sygjerim për ju ,në vend te www.speedyshare.com qe po përdoret për upload te muzikave etj te përdoret ndonjë faqe tjetër ,

  Kjo www.speedyshare.com ka shumë te meta ,fajllat po qendrojn shumë shkurt ( 1 jave qendrojn nëse nuk shkarkohen ) gjithashtu ka edhe antar qe nuk munden me shkarku prej aty.

  Ju kisha preferu me perdor ndonjë faqe tjetër si p.sh. :

  www.divshare.com , fajllat qendrojn shumë gjatë ndoshta përgjithmonë ,gjithashtu fajllat qe bëhen upload këtu mund p.sh.. muzikat mund te ndegjohen pa pas nevoj ti shkarkoni ,ose edhe mund ti shkarkoni.

  www.upload4ever.com te kjo faqe fajllat qe ngarkohen ne madhsi deri 20 mb qendrojn përgjithmonë ,ndërsa nëse madhësia është me e madhe se 20 mb atëherë fshihen pas 30 ditesh mosaktivitet ( d.m.th. nëse mbrenda 30 ditesh fajlli nuk shkarkohet asnjhere ai fshihet )

  Çka mendoni ju staffi dhe antaret e këtij forumi ,a do ishte me e mirë kjo....

  Respekte për te gjithë ( nëse tema nuk përshtatet me natyren e këtij nenforumi mund ta levizni.

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #1 ne: 10-07-2007, 23:17:22
  Nuk e di çfarë mendojn te tjerët Niki  hmmmmm: për mua është njelloj ...:D unë kisha preferuar divshare.com sepse ishte me e lehtë për te punuar ne krahasim me këtë te dytën upload4ever.com kjo shum e komplikuar mu duk... unë pervete nuk iu kisha preferuar këtë  :)

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 11-07-2007, 00:05:22
  ok flm per sqarimin
  meqe ke divshare rrinkan pergjithmon po i ndryshoj un te tera ato albumet se ma ben dhe mua punen me te leht.
 • i identifikuar

  #3 ne: 11-07-2007, 13:24:44
  Ashtu eshte Charlie kjo divshare eshte me mire ,me e lehte me perdor ,gjithashtu upload po shkon me shpejt me te .

  Flm per mirkuptim ,do mundohna edhe une t`ju ndihmoj ndonjehere ...

  Respekte.
 • i identifikuar

  #4 ne: 07-08-2007, 15:02:55
  Ja një Foto se si te shkarkoni nga www.divshare.com .  Ose kliko ne kete link nese foto nuk shihet mire http://img406.imageshack.us/img406/7899/11mf1.png

  Gjithashtu ju preferoj te krijoni një account ne këtë faqe për ju qe bëni upload fajlla ne divshare ,pasi ashtu fajllat qe i bëni upload ju ruhen ne një folder ( dashboard ) dhe mund ti gjeni kurdo qe ju duhen....

  • Postime: 77
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 08-08-2007, 01:11:18
  kam perdor prej nje far kohe ket webfaqe,  www.esnips.com

  e kam gjet rastesisht...edhe me ka pelqy shume sepse pervec kengeve qe ndan me shoqnine, mund te krijosh albume dhe ti lesh ato kange aty sa kohe te duash...

  hidhni nje sy....

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 09-08-2007, 07:08:50
  kam perdor prej një far kohe ket webfaqe,  www.esnips.com

  e kam gjet rastesisht...edhe më ka pelqy shumë sepse përveç kengeve qe ndan me shoqnine, mund te krijosh albume dhe ti lesh ato kange aty sa kohe të duash...

  hidhni një sy....


  Si shkarkohen këto këngë te kjo faqa ?

  Se dua te marre keto kenget popullore Elbasanase ti vendos ne forum po si marre vesh si shkarkohen,as Eurogina se gjen dot.

  http://www.esnips.com/web/kengaelbasanase

  Po i pate keto kenget mund te kontaktosh me euroginen qe tja japesh se i vendos ajo ketu.

  P.s mos di gje ti niki@pe si merren keto kenge nga kjo faqe ?

 • i identifikuar

  #7 ne: 06-11-2007, 10:44:49
  E rifreskova kete teme edhe nje here, vetem per t`ju lutur qe ta perdorni me shume kete faqe www.divshare.com per ngarkim te kengeve,,, Ka shume antar qe kan problem me shkarku nga Rapidshare apo Megaupload, prandaj ju preferoj qe ne maximum ta shmangni perdorimin e atyre faqeve per upload.

  Tema do te jete e mbyllur.

  Temat e fundit