Video koment - Muzikë Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video koment

Video koment

· 8 · 2147

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-07-2007, 22:43:34


 shikone ket kèng spot dhe jepeni mendimin e juaj mir apo keq?
 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-07-2007, 22:46:09

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-07-2007, 22:47:32No koment

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-07-2007, 00:23:40

 shikone ket kèng spot dhe jepeni mendimin e juaj mir apo keq?


Mad Lion eshte rapper goxha i mire!

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 01-12-2007, 21:24:11
po keta jan me te miret po qfar je ka thua ashtu

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-12-2007, 22:34:00
<object width="425" height="355"><param name="movie" value=""></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 06-02-2008, 20:42:10


Hashim shala Tahir drenica - Aida baraku

kanga  Ah moj leze leze

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 07-02-2008, 21:42:29


Gili edhe pa ty po bajka po bojka

Very hepy

Temat e fundit